See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Παροχή υπηρεσιών συντήρησης και επισκευής οχημάτων και μηχανημάτων έργου μετά της αναγκαίας προμήθειας ανταλλακτικών (ΑΡΙΘΜΟΣ ΟΠΣ ΕΣΗΔΗΣ 482036)
Описание: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών συντήρησης και επισκευής του στόλου του (οχήματα και μηχανήματα έργου) του Φο.Δ.Σ.Α. Περιφέρειας Θεσσαλίας Α.Ε. μετά της απαραίτητης προμήθειας ανταλλακτικών ώστε να καλύψει τις ανάγκες των Περιφερειακών Ενοτήτων (ΠΕ) Τρικάλων και Καρδίτσας δεδομένου ότι δεν διαθέτει δικό του χώρο που να φιλοξενεί συνεργείο ή άλλες εγκαταστάσεις με τον απαραίτητο τεχνικό εξοπλισμό που χρειάζεται για τη συντήρηση και επισκευή του στόλου των οχημάτων και μηχανημάτων του, ούτε υπαλλήλους με σχετική ειδικότητα και τεχνικές γνώσεις, π.χ. μηχανικούς ή ηλεκτρολόγους αυτοκινήτων κ.λπ. Από τα παραπάνω, καθίσταται σαφές ότι μέσω της παρούσας διαδικασίας, προβλέπεται να καλύπτεται σε ετήσια βάση η ανάγκη καταρχήν της προμήθειας ανταλλακτικών απαραίτητων για τις εν γένει αλλά και τις απρόβλεπτες ανάγκες που τυχόν προκύψουν σε σχέση με τις βλάβες του στόλου των οχημάτων και μηχανημάτων έργων καθώς και της κάλυψης υπηρεσιών συντήρησης και επισκευής του συνόλου αυτών του Φο.Δ.Σ.Α. Περιφέρειας Θεσσαλίας A.E. για τις περιφερειακές ενότητες Τρικάλων και Καρδίτσας.
Вътрешен идентификатор: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Допълнителен характер на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 50110000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобили и мотоциклети и свързаното с тях оборудване
Допълнителна класификация (cpv): 34913000 Различни видове резервни части, 50114100 Услуги по ремонт на товарни автомобили, 50116000 Други услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобилите, без каросерията и купето
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Τμήμα 1 «Φορτηγά έλξης ημιρυμουλκούμενα (Τράκτορες)»
Описание: Αφορά α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει τις εργασίες που εκτελούνται βάση διανυθέντων χιλιομέτρων και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των οχημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα, υδραυλικών, ηλεκτρικών και μετάδοσης κτλ) και γ) τις εργασίες απρόβλεπτης συντήρησης για τα ημιρυμουλκούμενα φορτηγά έλξης του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 1
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 34913000 Различни видове резервни части
Допълнителна класификация (cpv): 50114100 Услуги по ремонт на товарни автомобили
Варианти:
Описание на опциите: Η σύμβαση δύναται να τροποποιηθεί βάσει των προβλεπόμενων στο άρθρο 132 του Ν. 4412/2016.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Τμήμα 2 «Επικαθήμενα/Ημιρυμουλκούμενα (Container/Κιβωταμάξες)»
Описание: Αφορά α) την περιοδική συντήρηση (περιλαμβάνει τις εργασίες που εκτελούνται βάση διανυθέντων χιλιομέτρων και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) τον έλεγχο και την συντήρηση του συστήματος πέδησης, γ) τον έλεγχο και την συντήρηση ηλεκτρικών συστημάτων, δ) τις εργασίες μηχανουργείου και ε) τις εργασίες απρόβλεπτης συντήρησης για τα επικαθήμενα / ημιρυμουλκούμενα του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 2
Основна класификация (cpv): 50116000 Други услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобилите, без каросерията и купето
Допълнителна класификация (cpv): 34913000 Различни видове резервни части
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Τμήμα 3 «Βαρέα οχήματα - Φορτηγά»
Описание: Αφορά την α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει τις εργασίες που εκτελούνται βάση διανυθέντων χιλιομέτρων και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των οχημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα, υδραυλικών, ηλεκτρικών και μετάδοσης κτλ) , γ) τις εργασίες ελέγχου και συντήρησης του συστήματος πέδησης, δ) τις εργασίες ελέγχου και συντήρησης ηλεκτρικών συστημάτων, ε) τις εργασίες μηχανουργείου και στ ) την απρόβλεπτη συντήρηση για τα βαρέα οχήματα - φορτηγά του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 3
Основна класификация (cpv): 50114100 Услуги по ремонт на товарни автомобили
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Описание: Αφορά α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει τις εργασίες που εκτελούνται βάση διανυθέντων χιλιομέτρων και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των οχημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα κτλ) και γ) τις εργασίες απρόβλεπτης συντήρησης για τα επιβατικά οχήματα του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 4
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Τμήμα 5 «Απορριμματοφόρα οχήματα»
Описание: Αφορά την α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει τις εργασίες που εκτελούνται βάση διανυθέντων χιλιομέτρων και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των οχημάτων σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα, υδραυλικών, ηλεκτρικών και μετάδοσης κτλ) , γ) τον έλεγχο και την συντήρηση του συστήματος πέδησης, δ) τις εργασίες ελέγχου και συντήρησης ηλεκτρικών συστημάτων, ε) τις εργασίες μηχανουργείου και στ) την απρόβλεπτη συντήρηση για τα απορριμματοφόρα οχήματα του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία.
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 5
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Τμήμα 6 «Ελαστιχοφόρος Εκσκαφέας LIEBHERR A904 Litronic»
Описание: Αφορά την α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει την αλλαγή ανταλλακτικών που εκτελείται βάση ωρών λειτουργίας και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των μηχανημάτων έργου σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα, υδραυλικών, ηλεκτρικών κτλ) , γ) τις εργασίες μηχανουργείου, δ) τις εργασίες ελέγχου και συντήρησης ηλεκτρικών συστημάτων και ε) την απρόβλεπτη συντήρηση για τον ελαστιχοφόρο εκσκαφέα LIEBHERR A904 Litronic του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 6
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Τμήμα 7 «Ερπυστριοφόρος φορτωτής CATERPILLAR 963D»
Описание: Αφορά την α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει την αλλαγή ανταλλακτικών που εκτελείται βάση ωρών λειτουργίας και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των μηχανημάτων έργου σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα κτλ) , γ) τις εργασίες μηχανουργείου, και ε) την απρόβλεπτη συντήρηση για τον ερπυστριοφόρο φορτωτή CATERPILLAR 963D του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία.
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 7
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Τμήμα 8 «Συμπιεστής απορριμμάτων TANA G320»
Описание: Αφορά την α) την περιοδική τακτική συντήρηση (περιλαμβάνει την αλλαγή ανταλλακτικών που εκτελείται βάση ωρών λειτουργίας και πάντα σύμφωνα με το πρωτόκολλο του κατασκευαστή), β) την προβλεπόμενη συντήρηση (περιλαμβάνει το σύνολο των προγραμματισμένων εργασιών που αποσκοπούν στη διασφάλιση της ασφαλούς και αποδοτικής λειτουργίας των μηχανημάτων έργου σύμφωνα με τις προδιαγραφές του κατασκευαστή ενδεικτικά, περιοδικούς ελέγχους και επιθεωρήσεις βασικών συστημάτων - κινητήρα, υδραυλικών κτλ) και γ) τις εργασίες μηχανουργείου για τον συμπιεστή απορριμμάτων TANA G320 του Φορέα στη Δυτική Θεσσαλία.
Вътрешен идентификатор: ΤΜΗΜΑ 8
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 50110000 Opravy a údržba motorových vozidel a příslušenství k nim
Další klasifikace (cpv): 34913000 Různé náhradní díly, 50114100 Opravy nákladních automobilů, 50116000 Opravy a údržba jednotlivých částí vozidel
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 1
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 34913000 Různé náhradní díly
Další klasifikace (cpv): 50114100 Opravy nákladních automobilů
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 2
Hlavní klasifikace (cpv): 50116000 Opravy a údržba jednotlivých částí vozidel
Další klasifikace (cpv): 34913000 Různé náhradní díly
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 3
Hlavní klasifikace (cpv): 50114100 Opravy nákladních automobilů
Část: LOT-0005
Název: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 4
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 5
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 6
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 7
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: ΤΜΗΜΑ 8
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Supplerende kontrakttype: Varer
Primær klassifikation (cpv): 50110000 Reparation og vedligeholdelse af motorkøretøjer og beslægtet udstyr
Supplerende klassifikation (cpv): 34913000 Diverse reservedele, 50114100 Reparation af lastbiler, 50116000 Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 1
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 34913000 Diverse reservedele
Supplerende klassifikation (cpv): 50114100 Reparation af lastbiler
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 2
Primær klassifikation (cpv): 50116000 Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 34913000 Diverse reservedele
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 3
Primær klassifikation (cpv): 50114100 Reparation af lastbiler
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 4
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 5
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 6
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 7
Delkontrakt: LOT-0009
Intern ID: ΤΜΗΜΑ 8
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50110000 Reparatur und Wartung von Kraftfahrzeugen und zugehörigen Ausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile, 50114100 Reparatur von Lastwagen, 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 1
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50114100 Reparatur von Lastwagen
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 2
Haupteinstufung (cpv): 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34913000 Verschiedene Ersatzteile
Los: LOT-0003
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 3
Haupteinstufung (cpv): 50114100 Reparatur von Lastwagen
Los: LOT-0005
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 4
Los: LOT-0006
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 5
Los: LOT-0007
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 6
Los: LOT-0008
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 7
Los: LOT-0009
Interne Kennung: ΤΜΗΜΑ 8
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50110000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης μηχανοκίνητων οχημάτων και παρεπόμενου εξοπλισμού
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34913000 Διάφορα ανταλλακτικά, 50114100 Υπηρεσίες επισκευής φορτηγών αυτοκινήτων, 50116000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για ειδικά μέρη οχημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 1
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34913000 Διάφορα ανταλλακτικά
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50114100 Υπηρεσίες επισκευής φορτηγών αυτοκινήτων
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50116000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για ειδικά μέρη οχημάτων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34913000 Διάφορα ανταλλακτικά
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50114100 Υπηρεσίες επισκευής φορτηγών αυτοκινήτων
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 4
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 5
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 6
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 7
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΤΜΗΜΑ 8
Internal identifier: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Additional nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 50110000 Repair and maintenance services of motor vehicles and associated equipment
Additional classification (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts, 50114100 Truck repair services, 50116000 Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 1
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts
Additional classification (cpv): 50114100 Truck repair services
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 2
Main classification (cpv): 50116000 Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles
Additional classification (cpv): 34913000 Miscellaneous spare parts
Lot: LOT-0003
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 3
Main classification (cpv): 50114100 Truck repair services
Lot: LOT-0005
Title: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 4
Lot: LOT-0006
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 5
Lot: LOT-0007
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 6
Lot: LOT-0008
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 7
Lot: LOT-0009
Internal identifier: ΤΜΗΜΑ 8
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Lepingu täiendav olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 50110000 Mootorsõidukite ja nendega seotud vahendite remondi- ja hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 34913000 Mitmesugused tagavaraosad, 50114100 Veoautode remonditeenused, 50116000 Sõidukite eriosade hooldus- ja remonditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 1
Lepingu olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 34913000 Mitmesugused tagavaraosad
Täiendav liigitus (cpv): 50114100 Veoautode remonditeenused
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 2
Peamine liigitus (cpv): 50116000 Sõidukite eriosade hooldus- ja remonditeenused
Täiendav liigitus (cpv): 34913000 Mitmesugused tagavaraosad
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 3
Peamine liigitus (cpv): 50114100 Veoautode remonditeenused
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 4
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 5
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 6
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 7
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: ΤΜΗΜΑ 8
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nature complémentaire du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 50110000 Services de réparation et d'entretien de véhicules à moteur et d'équipements connexes
Nomenclature complémentaire (cpv): 34913000 Pièces détachées diverses, 50114100 Services de réparation de camions, 50116000 Services de réparation et d'entretien de pièces spéciales de véhicules
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 1
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 34913000 Pièces détachées diverses
Nomenclature complémentaire (cpv): 50114100 Services de réparation de camions
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 2
Nomenclature principale (cpv): 50116000 Services de réparation et d'entretien de pièces spéciales de véhicules
Nomenclature complémentaire (cpv): 34913000 Pièces détachées diverses
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 3
Nomenclature principale (cpv): 50114100 Services de réparation de camions
Titre: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 4
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 5
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 6
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 7
Identifiant interne: ΤΜΗΜΑ 8
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Cineál breise an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 1
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 3
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 4
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 5
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 6
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 7
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: ΤΜΗΜΑ 8
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Dodatna priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 50110000 Usluge popravljanje i održavanja za motorna vozila i pripadajuću opremu
Dodatna klasifikacija (cpv): 34913000 Razni rezervni dijelovi, 50114100 Usluge popravaka teretnih vozila, 50116000 Usluge popravaka i održavanja koje se odnose na određene dijelove vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 1
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 34913000 Razni rezervni dijelovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 50114100 Usluge popravaka teretnih vozila
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 2
Glavna klasifikacija (cpv): 50116000 Usluge popravaka i održavanja koje se odnose na određene dijelove vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34913000 Razni rezervni dijelovi
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 3
Glavna klasifikacija (cpv): 50114100 Usluge popravaka teretnih vozila
Grupa: LOT-0005
Naslov: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 4
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 5
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 6
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 7
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: ΤΜΗΜΑ 8
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Natura aggiuntiva dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 50110000 Servizi di riparazione e manutenzione di veicoli a motore e attrezzature affini
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34913000 Varie parti di ricambio, 50114100 Servizi di riparazione di camion, 50116000 Servizi di manutenzione e riparazione di parti specifiche di veicoli
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 1
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 34913000 Varie parti di ricambio
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50114100 Servizi di riparazione di camion
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 2
Classificazione principale (cpv): 50116000 Servizi di manutenzione e riparazione di parti specifiche di veicoli
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34913000 Varie parti di ricambio
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 3
Classificazione principale (cpv): 50114100 Servizi di riparazione di camion
Lotto: LOT-0005
Titolo: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 4
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 5
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 6
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 7
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: ΤΜΗΜΑ 8
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Kiti sutarties objektai: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50110000 Motorinių priemonių ir su jomis susijusių įrenginių remonto, priežiūros ir panašios paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34913000 Įvairios atsarginės dalys, 50114100 Sunkvežimių remonto paslaugos, 50116000 Priežiūros ir remonto paslaugos, susijusios su specifinėmis transporto priemonių dalimis
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 1
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34913000 Įvairios atsarginės dalys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50114100 Sunkvežimių remonto paslaugos
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50116000 Priežiūros ir remonto paslaugos, susijusios su specifinėmis transporto priemonių dalimis
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34913000 Įvairios atsarginės dalys
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50114100 Sunkvežimių remonto paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 4
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 5
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 6
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 7
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: ΤΜΗΜΑ 8
Iekšējais identifikators: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Līguma papildveids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 50110000 Mehānisko transportlīdzekļu un ar tiem saistītā aprīkojuma remonta un apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34913000 Dažādas detaļas, 50114100 Smago automobiļu remonta pakalpojumi, 50116000 Atsevišķu transportlīdzekļu detaļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 1
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34913000 Dažādas detaļas
Papildu klasifikācija (cpv): 50114100 Smago automobiļu remonta pakalpojumi
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 50116000 Atsevišķu transportlīdzekļu detaļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 34913000 Dažādas detaļas
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 50114100 Smago automobiļu remonta pakalpojumi
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 4
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 5
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 6
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 7
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: ΤΜΗΜΑ 8
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50110000 Tiswija u manutenzjoni u servizzi assoċċjati, tal-vetturi bil-magna u l-apparat assoċċjat
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34913000 Parts varji, 50114100 Servizzi ta’ tiswija tat-trakkijiet, 50116000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni relatati ma’ partijiet speċifiċi ta’ vetturi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 1
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34913000 Parts varji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50114100 Servizzi ta’ tiswija tat-trakkijiet
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50116000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni relatati ma’ partijiet speċifiċi ta’ vetturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34913000 Parts varji
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50114100 Servizzi ta’ tiswija tat-trakkijiet
Lott: LOT-0005
Titlu: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 4
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 5
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 6
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 7
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: ΤΜΗΜΑ 8
Interne identificatiecode: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 50110000 Reparatie en onderhoud voor motorvoertuigen en aanverwante uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 34913000 Diverse onderdelen, 50114100 Reparatie van vrachtwagens, 50116000 Onderhoud en reparatie van speciale onderdelen van auto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 1
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34913000 Diverse onderdelen
Aanvullende classificatie (cpv): 50114100 Reparatie van vrachtwagens
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 50116000 Onderhoud en reparatie van speciale onderdelen van auto's
Aanvullende classificatie (cpv): 34913000 Diverse onderdelen
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 50114100 Reparatie van vrachtwagens
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 4
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 5
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 6
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 7
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: ΤΜΗΜΑ 8
Wewnętrzny identyfikator: ΑΔΣ ΑΡΙΘΜ 4/8-2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Dodatkowy charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 50110000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji pojazdów silnikowych i podobnego sprzętu oraz podobne usługi
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe, 50114100 Usługi w zakresie naprawy ciężarówek, 50116000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 1
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50114100 Usługi w zakresie naprawy ciężarówek
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 2
Główna klasyfikacja (cpv): 50116000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34913000 Różne części zapasowe
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 3
Główna klasyfikacja (cpv): 50114100 Usługi w zakresie naprawy ciężarówek
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 4
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 5
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 6
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 7
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: ΤΜΗΜΑ 8
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Natura suplimentară a contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 50110000 Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe
Clasificare suplimentară (cpv): 34913000 Diverse piese de schimb, 50114100 Servicii de reparare a camioanelor, 50116000 Servicii de reparare şi de întreţinere a pieselor speciale pentru vehicule
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 1
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 34913000 Diverse piese de schimb
Clasificare suplimentară (cpv): 50114100 Servicii de reparare a camioanelor
Opțiuni:
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 2
Clasificarea principală (cpv): 50116000 Servicii de reparare şi de întreţinere a pieselor speciale pentru vehicule
Clasificare suplimentară (cpv): 34913000 Diverse piese de schimb
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 3
Clasificarea principală (cpv): 50114100 Servicii de reparare a camioanelor
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 4
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 5
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 6
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 7
Identificator intern: ΤΜΗΜΑ 8
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Doplňujúci druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 50110000 Opravy a údržbárske služby pre motorové vozidlá a súvisiace vybavenie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34913000 Rôzne náhradné diely, 50114100 Oprava nákladných vozidiel, 50116000 Oprava a údržba konkrétnych častí vozidiel
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 1
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 34913000 Rôzne náhradné diely
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50114100 Oprava nákladných vozidiel
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 50116000 Oprava a údržba konkrétnych častí vozidiel
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34913000 Rôzne náhradné diely
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 50114100 Oprava nákladných vozidiel
Časť: LOT-0005
Názov: Τμήμα 4 «Επιβατικά οχήματα»
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 4
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 5
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 6
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 7
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: ΤΜΗΜΑ 8
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50110000 Storitve popravil in vzdrževanja motornih vozil in pripadajoče opreme
Dodatna klasifikacija (cpv): 34913000 Razni nadomestni deli, 50114100 Storitve popravila tovornjakov, 50116000 Storitve vzdrževanja in popravila, povezane s specialnimi deli vozil
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 1
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34913000 Razni nadomestni deli
Dodatna klasifikacija (cpv): 50114100 Storitve popravila tovornjakov
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50116000 Storitve vzdrževanja in popravila, povezane s specialnimi deli vozil
Dodatna klasifikacija (cpv): 34913000 Razni nadomestni deli
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50114100 Storitve popravila tovornjakov
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 4
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 5
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 6
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 7
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: ΤΜΗΜΑ 8