415673-2026 - Състезателна процедура
Чехия – Персонални компютри – Specializovaná zařízení výpočetní techniky (rámcová dohoda)
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSpecializovaná zařízení výpočetní techniky (rámcová dohoda)
ОписаниеPředmětem rámcové dohody je dodání specializovaných zařízení výpočetní techniky včetně příslušenství.
Вътрешен идентификаторN06_2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 30213000 Персонални компютри
Допълнителна класификация (cpv): 30213100 Преносими компютри (от 3 до 5 кг)
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
415673-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές – Specializovaná zařízení výpočetní techniky (rámcová dohoda)
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόN06_2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 30213100 Φορητοί επιτραπέζιοι μικροϋπολογιστές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
415673-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteN06_2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213000 PC:t
Lisäluokitus (cpv): 30213100 Kannettavat tietokoneet
5. Osa
OsaLOT-0001
415673-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachN06_2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213000 Personal computers
Aicmiú breise (cpv): 30213100 Portable computers
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
415673-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaN06_2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30213000 Osobna računala
Dodatna klasifikacija (cpv): 30213100 Prenosiva računala
5. Grupa
GrupaLOT-0001
415673-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorsN06_2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213000 Personālie datori
Papildu klasifikācija (cpv): 30213100 Portatīvie datori
5. Daļa
DaļaLOT-0001
415673-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoN06_2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213000 Computadores pessoais
Classificação adicional (cpv): 30213100 Computadores portáteis
5. Lote
LoteLOT-0001