2. Процедура
Процедура
Заглавие: A10 Tauern Autobahn, AB-km 7,00 - 28,00, Knoten Salzburg - Ofenauer Tunnel, Planungsleistung Lärmschutz, Straße und Brücke
Описание: A10 Tauern Autobahn, AB-km 7,00 - 28,00, Knoten Salzburg - Ofenauer Tunnel, Planungsleistung Lärmschutz, Straße und Brücke
Вътрешен идентификатор: Provia-ID: 153464
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-1581
Вътрешен идентификатор: 153464
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Provia-ID: 153464
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-1581
Intern ID: 153464
415684-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόProvia-ID: 153464
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-1581
Εσωτερικό αναγνωριστικό153464
Internal identifier: Provia-ID: 153464
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-1581
Internal identifier: 153464
415684-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteProvia-ID: 153464
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
5. Osa
OsaLOT-1581
Sisäinen tunniste153464
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Provia-ID: 153464
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-1581
Interna identifikacijska oznaka: 153464
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: Provia-ID: 153464
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-1581
Belső azonosító: 153464
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Provia-ID: 153464
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-1581
Vidaus identifikatorius: 153464
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Provia-ID: 153464
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
5. Lott
Lott: LOT-1581
Identifikatur intern: 153464
Interne identificatiecode: Provia-ID: 153464
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-1581
Interne identificatiecode: 153464
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: Provia-ID: 153464
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-1581
Wewnętrzny identyfikator: 153464
415684-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internProvia-ID: 153464
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
LotLOT-1581
Identificator intern153464
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-1581
Notranji identifikator: 153464
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Provia-ID: 153464
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-1581
Intern identifierare: 153464