2. Процедура
Процедура
Заглавие: Duurzame Geschenken
Описание: Opdracht betreft het leveren van duurzame geschenken voor medewerkers en relaties van de Rechtspraak en het leveren van cadeaubonnen. De geschenken dragen bij aan duurzaamheid, sociaal impact en transparante ketens door gebruik van circulaire materialen, hergebruik en inzicht in herkomst van producten. De producten dragen bij aan de 3 planetdoelen klimaat, circulariteit en biodiversiteit. € 7.150.000
Вътрешен идентификатор: DG2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 18530000 Подаръци и награди
Допълнителна класификация (cpv): 03121210 Букети, венци или друга украса от цветя, 22458000 Печатни материали, изработвани по поръчка, 79342300 Услуги за потребителите
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 18530000 Dárky a ceny
Další klasifikace (cpv): 03121210 Květinové dekorace, 22458000 Zakázkové tištěné výrobky, 79342300 Služby zákazníkům
Místo plnění
Země: Nizozemsko
Kdekoli v dané zemi
Další informace: Nederland
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Duurzame Geschenken
Interne Kennung: DG2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18530000 Geschenkartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03121210 Blumenarrangements, 22458000 Spezial-Druckerzeugnisse, 79342300 Kundendienst
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Duurzame Geschenken
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DG2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 18530000 Δώρα και βραβεία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03121210 Άνθινες διατάξεις, 22458000 Δελτία παραγγελίας, 79342300 Υπηρεσίες πελατείας
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 18530000 Presents and rewards
Additional classification (cpv): 03121210 Floral arrangements, 22458000 Bespoke printed matter, 79342300 Customer services
Place of performance
Country: Netherlands
Anywhere in the given country
Additional information: Nederland
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 18530000 Kingitused ja auhinnad
Täiendav liigitus (cpv): 03121210 Lilleseaded, 22458000 Ettetellimistrükised, 79342300 Klienditeenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Madalmaad
Kõikjal asjaomases riigis
Lisateave: Nederland
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Luach
Luach measta gan CBL a áireamh: 7 150,00 EUR
Eolas ginearálta
Rannpháirtíocht fhorchoimeádta:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Duurzame Geschenken
Interna identifikacijska oznaka: DG2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 18530000 Darovi i priznanja
Dodatna klasifikacija (cpv): 03121210 Cvjetni aranžmani, 22458000 Materijal tiskan po narudžbi, 79342300 Usluge za klijente
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedūra
Procedūra
Nosaukums: Duurzame Geschenken
Iekšējais identifikators: DG2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 18530000 Dāvanas un atlīdzības/apbalvojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 03121210 Ziedu kompozīcijas, 22458000 Iespieddarbi pēc pasūtījuma, 79342300 Klientu apkalpošana
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 18530000 Rigali u premijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03121210 Arranġamenti tal-fjuri, 22458000 Matrja stampata ta' klassi għolja, 79342300 Servizzi tal-klijenti
Post tal-prestazzjoni
Pajjiż: In-Netherlands
Ikun fejn ikun fil-pajjiż ikkonċernat
Informazzjoni addizzjonali: Nederland
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DG2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 18530000 Geschenken en beloningen
Aanvullende classificatie (cpv): 03121210 Bloemstukken, 22458000 Maatdrukwerk, 79342300 Dienstverlening voor klanten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Duurzame Geschenken
Wewnętrzny identyfikator: DG2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 18530000 Prezenty i nagrody
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03121210 Kompozycje kwiatowe, 22458000 Pozostałe druki, 79342300 Usługi dla klientów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 18530000 Dary a ceny
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03121210 Kvetinové aranžmány, 22458000 Tlačoviny na objednávku, 79342300 Služby zákazníkom
Miesto plnenia
Krajina: Holandsko
Kdekoľvek v danej krajine
Doplňujúce informácie: Nederland
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DG2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
Ytterligare klassificering (cpv): 03121210 Blomsteruppsättningar, 22458000 Måttbeställda trycksaker, 79342300 Kundservice
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1