Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45113000 Работи по оформяне на строителната площадка
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Robert-Koch-Straße 34
Град: Göttingen
Пощенски код: 37075
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Göttingen (DE91C)
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45113000 Provoz staveniště
Místo plnění
Poštovní adresa: Robert-Koch-Straße 34
Obec: Göttingen
PSČ: 37075
Nižší územní jednotka země (NUTS): Göttingen (DE91C)
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45113000 Εργασίες εργοταξίου
Τόπος εκτέλεσης
Ταχυδρομική διεύθυνση: Robert-Koch-Straße 34
Πόλη: Göttingen
Ταχυδρομικός κώδικας: 37075
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Göttingen (DE91C)
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45113000 Ehitusplatsi tööd
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Robert-Koch-Straße 34
Linn: Göttingen
Sihtnumber: 37075
Riik – jaotus (NUTS): Göttingen (DE91C)
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45113000 Travaux de chantier
Lieu d’exécution
Adresse postale: Robert-Koch-Straße 34
Ville: Göttingen
Code postal: 37075
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45113000 Siteworks
An áit feidhmíochta
Seoladh poist: Robert-Koch-Straße 34
Baile: Göttingen
Cód poist: 37075
Foroinn tíre (NUTS): Göttingen (DE91C)
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45113000 Būvlaukuma iekārtošanas darbi
Izpildes vieta
Pasta adrese: Robert-Koch-Straße 34
Pilsēta: Göttingen
Pasta indekss: 37075
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Göttingen (DE91C)
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45113000 Xogħlijiet fuq is-sit
Post tal-prestazzjoni
Indirizz postali: Robert-Koch-Straße 34
Belt: Göttingen
Kodiċi postali: 37075
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Göttingen (DE91C)
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45113000 Werken op bouwterrein
Plaats van uitvoering
Postadres: Robert-Koch-Straße 34
Stad: Göttingen
Postcode: 37075
Onderverdeling land (NUTS): Göttingen (DE91C)
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45113000 Roboty na placu budowy
Miejsce realizacji
Adres pocztowy: Robert-Koch-Straße 34
Miejscowość: Göttingen
Kod pocztowy: 37075
Podpodział krajowy (NUTS): Göttingen (DE91C)
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45113000 Lucrări de şantier
Locul de executare
Adresă poștală: Robert-Koch-Straße 34
Localitate: Göttingen
Cod poștal: 37075
Subdiviziunea țării (NUTS): Göttingen (DE91C)
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45113000 Tomtarbeten
Leveransplats
Postadress: Robert-Koch-Straße 34
Ort: Göttingen
Postnummer: 37075
Del av land (NUTS): Göttingen (DE91C)