See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Żnińska Grupa Zakupowa. Dostawa energii elektrycznej w okresie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r.
Описание: 1. Zamawiający opisani w Rozdziale I SWZ przeprowadzają wspólnie postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego (art. 38 Ustawy Pzp), upoważnionym Zamawiającym – Liderem Grupy Zakupowej jest Powiat Żniński. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej w okresie od dnia 01.01.2027r. do 31.12.2028r. Zamówienie udzielone zostanie w pięciu częściach. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną ilość części: 1) Część 1 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – rok 2027 2) Część 2 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego – rok 2027 3) Część 3 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – rok 2028 4) Część 4 zamówienia – Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego – rok 2028 5) Część 5 zamówienia - Kompleksowa dostawa energii elektrycznej – Prosumenci. Szczegółowy opis poszczególnych części zamówienia znajduje się w Rozdziale III.1, III.2, III.3, III.4, III.5 SWZ. 3. Dane dotyczące ilości energii elektrycznej podlegającej zakupowi mają charakter orientacyjny. Ilość energii elektrycznej oszacowana została na podstawie danych historycznych o zużyciu energii elektrycznej, z uwzględnieniem projektowanych zmian w użytkowaniu oraz podjętych przez zamawiających działań, o których mowa w art. 37 ustawy z dnia 7 października 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku oraz w 2024 roku w związku z sytuacją na rynku energii elektrycznej oraz szacunkowej ilości energii elektrycznej wytworzonej w instalacjach wytwórczych. Wykonawca winien uwzględnić możliwe wahania poboru energii elektrycznej. Zmniejszenie lub zwiększenie ilości energii elektrycznej nie pociąga dla zamawiających (odbiorców) żadnych konsekwencji, poza koniecznością dokonania zapłaty za faktycznie pobraną ilość energii. Wskazana szacowana ilość energii, to ilość jaką zamawiający zamierzają nabyć z uwzględnieniem ilości energii elektrycznej wyprodukowanej we własnym zakresie i zużytej w ramach autokonsumpcji. 4. Standardy jakościowe: 1) Przedmiotem zamówienia są dostawy energii elektrycznej o określonych, zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardach jakościowych. 2) Standardy jakościowe energii elektrycznej opisane są w Ustawie Pe oraz w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 22 marca 2023r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego (t.j. Dz.U 2025 poz. 919). Zasady kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną określa Rozporządzenie Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (t.j. Dz. U. 2024 poz. 904 z późn.zm.). 5. Wykonawca w oparciu o udzielone Pełnomocnictwo, zobowiązany będzie do zgłoszenia w imieniu własnym i zamawiającego (odbiorców) umowy właściwemu OSD zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz do reprezentowania go przed OSD w procesie zmiany sprzedawcy. 6. Postępowaniem nie zostały objęte PPE (grupa taryfowa G), w których energia elektryczna będzie przeznaczona na cele gospodarstwa domowego.
Вътрешен идентификатор: OR.273.3.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 09300000 Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия
Допълнителна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия, 65310000 Разпределение на електрическа енергия
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – rok 2027
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o szacowanym wolumenie (zamówienie podstawowe) 6 178,29 MWh. Dane mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 860 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1a do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą w terminie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.; szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1a do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców). 6. Usługi dystrybucyjne są/będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych pomiędzy zamawiającymi (odbiorcami energii elektrycznej) a OSD. 7. Źródła wytwórcze: Szczegóły dotyczące instalacji PV w obiektach objętych postępowaniem (w tym moc, data przyłączenia lub planowana data przyłączenia, przewidywana ilość energii oddawana do sieci OSD, status odbiorcy) znajdują się w Załączniku 1a do SWZ – kolumna „Instalacja wytwórcza” oraz w pkt 8 rozdziału III.1 SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 1 zamówienia
Допълнителна класификация (cpv): 09310000 Електрическа енергия
Варианти:
Описание на опциите: Prawo opcji – Gmina Ełk 1) W ramach opcji Zamawiający zastrzega możliwość realizacji dostaw energii elektrycznej do Zespołu Szkół Samorządowych (nr PPE 590543510400637684) w okresie od 01.07.2027r. do 31.12.2027r. 2) W ramach zamówienia podstawowego dostawy do wskazanego PPE realizowane będą do dnia 30.06.2027r. 3) Zamawiający planuje budowę instalacji wytwórczej wraz z magazynem energii. Realizacja inwestycji uzależniona jest od pozyskania finansowania. Przewidywany termin uruchomienia inwestycji 30.06.2027r. 4) Skorzystanie z prawa opcji nastąpi w sytuacji, gdy zamawiający nie zrealizuje inwestycji w przewidywanym terminie. 5) Skorzystanie przez zamawiającego z opcji nastąpi poprzez złożenie wykonawcy, w terminie nie późniejszym niż na 30 dni przed oczekiwaną datą rozpoczęcia dostaw w ramach prawa opcji, Oświadczenia o skorzystaniu z prawa opcji. Oświadczenie zawierać musi zakres opcji, tj. wskazanie PPE, okresu dostaw oraz przewidywanego wolumenu energii podlegającego zakupowi. Oświadczenie złożone zostanie w formie elektronicznej (postać elektroniczna opatrzona podpisem kwalifikowanym) na adres e-mail wykonawcy wskazany w Umowie sprzedaży energii elektrycznej. Oświadczenie przekazane na wskazany w Umowie adres e-mail wykonawcy uznane zostanie za dostarczone skutecznie. 6) W wyniku skorzystania z prawa opcji w maksymalnym zakresie, zwiększeniu może ulec wolumen zakupionej energii o 27,45 MWh. 7) Warunki realizacji prawa opcji opisane zostały w Załączniku 9a do SWZ (Projektowane postanowienia umowy). 8) Skorzystanie z prawa opcji jest uprawnieniem zamawiającego a nie zobowiązaniem wobec wykonawcy.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego – rok 2027
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o szacowanym wolumenie – 2 760,91 MWh. Dane mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 1 206 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1b do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą w terminie od 01.01.2027r. do 31.12.2027r.; szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1b do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców). 6. Usługi dystrybucyjne są/będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych pomiędzy zamawiającymi (odbiorcami energii elektrycznej) a OSD.
Вътрешен идентификатор: Część 2 zamówienia
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Dostawa energii elektrycznej do lokali i obiektów – rok 2028
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o szacowanym wolumenie (zamówienie podstawowe) 6 149,79 MWh. Dane mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 858 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1c do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą w terminie od 01.01.2028r. do 31.12.2028r.; szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1c do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców). 6. Usługi dystrybucyjne są/będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych pomiędzy zamawiającymi (odbiorcami energii elektrycznej) a OSD. 7. Źródła wytwórcze: Szczegóły dotyczące instalacji PV w obiektach objętych postępowaniem (w tym moc, data przyłączenia lub planowana data przyłączenia, przewidywana ilość energii oddawana do sieci OSD, status odbiorcy) znajdują się w Załączniku 1c do SWZ – kolumna „Instalacja wytwórcza” oraz w pkt 8 rozdziału III.3 SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 3 zamówienia
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Dostawa energii elektrycznej dla potrzeb oświetlenia drogowego – rok 2028
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa energii elektrycznej o szacowanym wolumenie – 2 760,91 MWh. Dane mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 1 206 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1d do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą w terminie od 01.01.2028r. do 31.12.2028r.; szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1d do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców). 6. Usługi dystrybucyjne są/będą świadczone na podstawie odrębnych umów zawartych pomiędzy zamawiającymi (odbiorcami energii elektrycznej) a OSD.
Вътрешен идентификатор: Część 4 zamówienia
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej – Prosumenci
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej – dostawa wraz z usługą dystrybucji o szacowanym wolumenie 32,64 MWh oraz rozliczenie i bilansowanie energii elektrycznej wprowadzonej do sieci przez Prosumentów. Dane dotyczące wolumenu mają charakter orientacyjny. 2. Ilość układów pomiarowych rozliczających zużytą energię elektryczną 4 szt. 3. Szczegółowy opis punktów poboru (PPE) zamawiający zamieścił w Załączniku nr 1e do SWZ. 4. Dostawy realizowane będą w terminie od 01.01.2027r. do 31.12.2028r.; szczegóły dotyczące terminów dostaw w odniesieniu do poszczególnych punktów poboru opisano w Załączniku nr 1e do SWZ kolumna „Okres dostaw”. 5. We wszystkich PPE zamontowane są mikroinstalacje PV. 6. We wszystkich PPE odbiorcy posiadają status Prosumenta. 7. We wszystkich PPE energia elektryczna wyprodukowana w mikroinstalacjach i wprowadzona do sieci OSD rozliczana będzie w systemie net-billing: 1) Wartość energii elektrycznej wyznaczana będzie zgodnie z postanowieniami art. 4b Ustawy o OZE 2) Wykonawca w celu prowadzenia rozliczeń według systemu net-billing prowadzić będzie konto dla Prosumenta energii odnawialnej, na którym ewidencjonowana będzie ilość energii elektrycznej i wartości energii elektrycznej oraz wynikająca z nich wartość środków należna Prosumentowi za energię elektryczną wprowadzoną do sieci - Depozyt Prosumencki. Kwota środków stanowiąca Depozyt Prosumencki może być rozliczana na koncie prosumenckim przez 12 miesięcy od dnia przypisania jej jako Depozyt Prosumencki na koncie Prosumenta. Wysokość ewentualnej nadpłaty (wartość energii elektrycznej niewykorzystanej w okresie 12 miesięcy), zwracanej przez Wykonawcę, ustalona zostanie na podstawie przepisów obowiązujących w chwili dokonania rozliczenia 8. Obowiązujące obecnie umowy na dostawy energii elektrycznej wygasną lub ulegną rozwiązaniu ze skutkiem na dzień poprzedzający planowaną datę rozpoczęcia dostaw (kolumna „Okres dostaw”). Obowiązek wypowiedzenia umów leży po stronie zamawiających (odbiorców).
Вътрешен идентификатор: Część 5 zamówienia
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: OR.273.3.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 09300000 Elektrická energie, vytápění, solární a jaderná energie
Další klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie, 65310000 Rozvod elektřiny
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część 1 zamówienia
Další klasifikace (cpv): 09310000 Elektrická energie
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część 2 zamówienia
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część 3 zamówienia
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część 4 zamówienia
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część 5 zamówienia
2. Procedure
Procedure
Intern ID: OR.273.3.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 09300000 Elektricitet, opvarmning, solenergi, nuklear energi
Supplerende klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet, 65310000 Eldistribution
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1 zamówienia
Supplerende klassifikation (cpv): 09310000 Elektricitet
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część 2 zamówienia
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część 3 zamówienia
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część 4 zamówienia
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Część 5 zamówienia
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: OR.273.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität, 65310000 Stromversorgung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1 zamówienia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2 zamówienia
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3 zamówienia
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4 zamówienia
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5 zamówienia
Internal identifier: OR.273.3.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity, 65310000 Electricity distribution
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1 zamówienia
Additional classification (cpv): 09310000 Electricity
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2 zamówienia
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3 zamówienia
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4 zamówienia
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5 zamówienia
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: OR.273.3.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09300000 Sähkö-, lämpö-, aurinko- ja ydinenergia
Lisäluokitus (cpv): 09310000 Sähkö, 65310000 Sähkönjakelu
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: Część 1 zamówienia
Lisäluokitus (cpv): 09310000 Sähkö
Optiot:
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Część 2 zamówienia
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: Część 3 zamówienia
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: Część 4 zamówienia
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: Część 5 zamówienia
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: OR.273.3.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nature complémentaire du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 09300000 Électricité, chauffage, énergie solaire et nucléaire
Nomenclature complémentaire (cpv): 09310000 Électricité, 65310000 Distribution d'électricité
Identifiant interne: Część 1 zamówienia
Nomenclature complémentaire (cpv): 09310000 Électricité
Identifiant interne: Część 2 zamówienia
Identifiant interne: Część 3 zamówienia
Identifiant interne: Część 4 zamówienia
Identifiant interne: Część 5 zamówienia
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: OR.273.3.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część 1 zamówienia
Aicmiú breise (cpv): 09310000 Electricity
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część 2 zamówienia
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część 3 zamówienia
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część 4 zamówienia
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Część 5 zamówienia
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: OR.273.3.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 09300000 Električna energija, grijanje, sunčeva i nuklearna energija
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija, 65310000 Distribucija električne struje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1 zamówienia
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Električna energija
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2 zamówienia
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część 3 zamówienia
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część 4 zamówienia
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Część 5 zamówienia
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: OR.273.3.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 09300000 Elettricità, riscaldamento, energia solare e nucleare
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09310000 Elettricità, 65310000 Erogazione di energia elettrica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1 zamówienia
Classificazione aggiuntiva (cpv): 09310000 Elettricità
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2 zamówienia
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część 3 zamówienia
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część 4 zamówienia
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Część 5 zamówienia
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: OR.273.3.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 09300000 Elektrība, siltumapgāde, saules enerģija un kodolenerģija
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība, 65310000 Elektrosadale
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1 zamówienia
Papildu klasifikācija (cpv): 09310000 Elektrība
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2 zamówienia
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3 zamówienia
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4 zamówienia
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część 5 zamówienia
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: OR.273.3.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09300000 Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09310000 Elettriku, 65310000 Distribuzzjoni ta' l-elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1 zamówienia
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09310000 Elettriku
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2 zamówienia
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część 3 zamówienia
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część 4 zamówienia
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Część 5 zamówienia
Interne identificatiecode: OR.273.3.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 09300000 Elektriciteit, verwarming, zonne- en kernenergie
Aanvullende classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit, 65310000 Elektriciteitsdistributie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1 zamówienia
Aanvullende classificatie (cpv): 09310000 Elektriciteit
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2 zamówienia
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3 zamówienia
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4 zamówienia
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5 zamówienia
Wewnętrzny identyfikator: OR.273.3.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Dodatkowy charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 09300000 Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność, 65310000 Przesył energii elektrycznej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1 zamówienia
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09310000 Elektryczność
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4 zamówienia
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część 5 zamówienia
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: OR.273.3.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Natura suplimentară a contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 09300000 Electricitate, încălzire, energie solară şi nucleară
Clasificare suplimentară (cpv): 09310000 Electricitate, 65310000 Distribuţie de energie electrică
Clasificare suplimentară (cpv): 09310000 Electricitate
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: OR.273.3.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 09300000 Elektrina, vykurovanie, slnečná a jadrová energia
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia, 65310000 Rozvod elektriny
5. Časť
Časť: LOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09310000 Elektrická energia
Časť: LOT-0002
Časť: LOT-0003
Časť: LOT-0004
Časť: LOT-0005
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: OR.273.3.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09300000 Elektrika, ogrevanje, sončna in jedrska energija
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Elektrika, 65310000 Distribucija električne energije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 09310000 Elektrika
Sklop: LOT-0002
Sklop: LOT-0003
Sklop: LOT-0004
Sklop: LOT-0005