2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je provádění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky k zajištění bezpečného a plynulého provozu zdravotnických prostředků z hlediska funkčnosti, bezpečnosti, dle doporučení výrobce a v rozsahu a způsobem uvedeným v této zadávací dokumentaci a jejich přílohách a dle zákona č. 375/2022 Sb. o zdravotnických prostředcích, v platném znění.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: otevřené řízení
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50421000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 1
415887-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensotevřené řízení
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: otevřené řízení
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: otevřené řízení
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
415887-2026 - Licitación
Chequia – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Principales características del procedimientootevřené řízení
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50421000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos médicos
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno1
415887-2026 - Hange
Tšehhi – Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Menetluskorra kirjeldusotevřené řízení
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50421000 Meditsiiniseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus1
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: otevřené řízení
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50421000 Lääketieteellisten laitteiden korjaus ja huolto
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 1
415887-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Repair and maintenance services of medical equipment – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaotevřené řízení
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50421000 Repair and maintenance services of medical equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach1
415887-2026 - Nadmetanje
Češka – Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaotevřené řízení
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50421000 Usluge popravaka i održavanja medicinske opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka1
415887-2026 - Gara
Cechia – Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Caratteristiche principali della proceduraotevřené řízení
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50421000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: otevřené řízení
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50421000 Reparatie en onderhoud van medische uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
415887-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical – Zajištění pozáručního servisu přístrojů zdravotnické techniky
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Principalele caracteristici ale proceduriiotevřené řízení
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50421000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical
LotLOT-0001
Identificator intern1