2. Процедура
Процедура
Заглавие: Administracinis transportas
Описание: Perkančioji organizacija numato įsigyti M1 klasės automobilius – administracinį transportą.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34115000 Други пътнически моторни превозни средства
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Řízení
Řízení
Název: Administracinis transportas
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34115000 Jiná osobní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
415979-2026 - Konkurrencevilkår
Litauen – Andre personbiler – Administracinis transportas
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelAdministracinis transportas
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34115000 Andre personbiler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID0
415979-2026 - Διαγωνισμός
Λιθουανία – Άλλα επιβατηγά αυτοκίνητα – Administracinis transportas
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςAdministracinis transportas
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34115000 Άλλα επιβατηγά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό0
Title: Administracinis transportas
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34115000 Other passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 0
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Administracinis transportas
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34115000 Otros automóviles para pasajeros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Administracinis transportas
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34115000 Muud sõiduautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 0
2. Procédure
Procédure
Titre: Administracinis transportas
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34115000 Autres véhicules particuliers
Identifiant interne: 0
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Administracinis transportas
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 0
415979-2026 - Nadmetanje
Litva – Drugi osobni automobili – Administracinis transportas
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovAdministracinis transportas
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34115000 Drugi osobni automobili
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka0
415979-2026 - Gara
Lituania – Altre autovetture passeggeri – Administracinis transportas
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
TitoloAdministracinis transportas
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34115000 Altre autovetture passeggeri
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno0
415979-2026 - Konkurss
Lietuva – Citādi vieglie automobiļi – Administracinis transportas
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsAdministracinis transportas
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34115000 Citādi vieglie automobiļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators0
Tytuł: Administracinis transportas
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34115000 Inne samochody pasażerskie
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34115000 Outros veículos de passageiros
415979-2026 - Procedură concurențială
Lituania – Alte autoturisme – Administracinis transportas
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluAdministracinis transportas
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34115000 Alte autoturisme
LotLOT-0001
Identificator intern0
2. Postup
Postup
Názov: Administracinis transportas
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34115000 Iné osobné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
2. Postopek
Postopek
Naslov: Administracinis transportas
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34115000 Drugi osebni avtomobili
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0
415979-2026 - Konkurrensutsättning
Litauen – Andra personbilar – Administracinis transportas
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34115000 Andra personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare0