2. Процедура
Процедура
Заглавие: Upphandling av ramavtal för resebyrå- och mötestjänster
Описание: Upphandlingen avser ett ramavtal som ska tillgodose Regeringskansliets behov av heltäckande resebyrå- och mötestjänster inom Sverige och utomlands.
Вътрешен идентификатор: FA2026/00419
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 63510000 Услуги на туристически агенции и спомагателни туристически услуги
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: FA2026/00419
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 63510000 Provozování cestovních agentur a podobné služby
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: FA2026/00419
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 63510000 Rejsebureauvirksomhed og lignende
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: FA2026/00419
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63510000 Dienstleistungen von Reisebüros und ähnliche Dienste
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: FA2026/00419
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 63510000 Υπηρεσίες ταξιδιωτικών πρακτορείων και συναφείς υπηρεσίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Internal identifier: FA2026/00419
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63510000 Travel agency and similar services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: FA2026/00419
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 63510000 Matkatoimistopalvelut ja vastaavat palvelut
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: FA2026/00419
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 63510000 Services d'agences de voyages et services similaires
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: FA2026/00419
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: FA2026/00419
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 63510000 Usluge putničkih agencija i slične usluge
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: FA2026/00419
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 63510000 Servizi di agenzie di viaggi e servizi affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: FA2026/00419
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 63510000 Kelionių agentūrų ir panašios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: FA2026/00419
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 63510000 Servizzi mill-aġenziji ta’ l-ivvjaġġar, u simili
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: FA2026/00419
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: FA2026/00419
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 63510000 Storitve potovalnih agencij in podobne storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0000