Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 44611500 Резервоари за вода
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Splitsko-dalmatinska županija (HR035)
Държава: Хърватия
Допълнителна информация: Adresa naručitelja
Подновяване
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44611500 Zásobníky na vodu
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Splitsko-dalmatinska županija (HR035)
Země: Chorvatsko
Další informace: Adresa naručitelja
Odhadovaná doba trvání
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 44611500 Vandtanke
Udførelsessted
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Adresa naručitelja
Fornyelse
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44611500 Wassertanks
Erfüllungsort
Zusätzliche Informationen: Adresa naručitelja
Geschätzte Dauer
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44611500 Δεξαμενές νερού
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Κροατία
Πρόσθετες πληροφορίες: Adresa naručitelja
Εκτιμώμενη διάρκεια
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 44611500 Water tanks
Place of performance
Country: Croatia
Additional information: Adresa naručitelja
Value
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 44611500 Veepaagid
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Lisateave: Adresa naručitelja
Uuendamine
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44611500 Vesitankit
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Lisätiedot: Adresa naručitelja
Uusiminen
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 44611500 Spremnici za vodu
Mjesto izvršenja
Zemlja: Hrvatska
Dodatne informacije: Adresa naručitelja
Očekivano trajanje
416012-2026 - Verseny
Horvátország – Víztartályok – Oprema za mrijestilište
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
CímOprema za mrijestilište
LeírásOprema za glavnu zgrada Instituta za oceanografiju i ribarstvo-preuređenje mrijestilišta u prizemlju uključuje sljedeću opremu: 1. Oprema za uzgoj riba u recirkulaciji 2. Oprema za uzgoj školjkaša u recirkulaciji 3. Oprema za mrijestilište školjkaša u recirkulaciji 4. Oprema za uzgoj jedinki u recirkulaciji 5. Oprema za karantenu riba u recirkulaciji 6. Oprema za PRIPREMU vode za RAS sustave 7. Oprema za FITO plankton sobu 8. Oprema za ZOO plankton sobu Predmetna oprema se trži sukladno Troškovniku koji sadrži tehničke specifikacije i čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi. Troškovnici uključuju dostavu i montažu na adresu Naručitelja. Sva oprema mora biti nova i nekorištena.
Belső azonosító42/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Az eljárás legfontosabb jellemzőiOtvoreni postupak
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44611500 Víztartályok
5. Rész
RészLOT-0000
LeírásOprema za glavnu zgrada Instituta za oceanografiju i ribarstvo-preuređenje mrijestilišta u prizemlju uključuje sljedeću opremu: 1. Oprema za uzgoj riba u recirkulaciji 2. Oprema za uzgoj školjkaša u recirkulaciji 3. Oprema za mrijestilište školjkaša u recirkulaciji 4. Oprema za uzgoj jedinki u recirkulaciji 5. Oprema za karantenu riba u recirkulaciji 6. Oprema za PRIPREMU vode za RAS sustave 7. Oprema za FITO plankton sobu 8. Oprema za ZOO plankton sobu Predmetna oprema se trži sukladno Troškovniku koji sadrži tehničke specifikacije i čini sastavni dio ove Dokumentacije o nabavi Troškovnici uključuju dostavu i montažu na adresu Naručitelja. Sva oprema mora biti nova i nekorištena.
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 44611500 Vandens cisternos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Splitsko-dalmatinska županija (HR035)
Šalis: Kroatija
Papildoma informacija: Adresa naručitelja
Numatomas galiojimas
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44611500 Ūdens cisternas
Izpildes vieta
Valsts: Horvātija
Papildu informācija: Adresa naručitelja
Paredzamais ilgums
416012-2026 - Kompetizzjoni
Il-Kroazja – Tankijiet ta’ l-ilma – Oprema za mrijestilište
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluOprema za mrijestilište
Identifikatur intern42/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Elementi prinċipali tal-proċeduraOtvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44611500 Tankijiet ta’ l-ilma
5. Lott
LottLOT-0000
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44611500 Watertanks
Plaats van uitvoering
Land: Kroatië
Aanvullende informatie: Adresa naručitelja
Verlenging
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44611500 Zbiorniki na wodę
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Informacje dodatkowe: Adresa naručitelja
Szacowany okres obowiązywania
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44611500 Cisterny na vodu
Miesto plnenia
Krajina: Chorvátsko
Doplňujúce informácie: Adresa naručitelja
Predpokladané trvanie
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44611500 Vattentankar
Leveransplats
Förlängning