2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vzdrževanje in razvoj sistema za upravljanje digitalnih identitet (IDM) ter sistema za upravljanje privilegiranih dostopov (PAM) za obdobje štirih (4) let
Описание: Predmet javnega naročila je vzdrževanje in razvoj sistema za upravljanje digitalnih identitet (IDM) ter sistema za upravljanje privilegiranih dostopov (PAM) za obdobje štirih (4) let. Ocenjen obseg storitev vzdrževanja in razvoja sistema za upravljanje digitalnih identitet (IDM) ter sistema za upravljanje privilegiranih dostopov (PAM) je orientacijske narave. Podrobnejša specifikacija javnega naročila (vsebina in obseg storitev) je razvidna iz tehničnih specifikacij in vzorca pogodbe.
Вътрешен идентификатор: 302/3-IDM-PAM/26
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 72267100 Услуги по поддържане на софтуер на информационните технологии
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 491043
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 302/3-IDM-PAM/26
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72267100 Vedligeholdelse af programmel til informationsteknologi
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 491043
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 302/3-IDM-PAM/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267100 Wartung von Informationstechnologiesoftware
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 491043
416024-2026 - Competition
Slovenia – Maintenance of information technology software – Vzdrževanje in razvoj sistema za upravljanje digitalnih identitet (IDM) ter sistema za upravljanje privilegiranih dostopov (PAM) za obdobje štirih (4) let
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier302/3-IDM-PAM/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72267100 Maintenance of information technology software
5. Lot
LotLOT-0000
Internal identifier491043
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 302/3-IDM-PAM/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72267100 Infotehnoloogia tarkvara hooldus
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 491043
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 302/3-IDM-PAM/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72267100 Maintenance de logiciels de technologies de l'information
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 491043
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 302/3-IDM-PAM/26
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72267100 Održavanje programske podrške za informacijsku tehnologiju
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 491043
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 302/3-IDM-PAM/26
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 72267100 Manutenzione di software di tecnologia dell'informazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 491043
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 302/3-IDM-PAM/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72267100 Informacijos technologijos programinės įrangos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 491043
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 302/3-IDM-PAM/26
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72267100 Tiswija tas-software tat-teknoloġija ta' l-informatika
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 491043
Interne identificatiecode: 302/3-IDM-PAM/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72267100 Onderhoud van software voor informatietechnologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 491043
Wewnętrzny identyfikator: 302/3-IDM-PAM/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72267100 Konserwacja oprogramowania technologii informacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 491043
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 302/3-IDM-PAM/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72267100 Întreţinerea resurselor logice de tehnologie a informaţiei
Identificator intern: 491043
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 302/3-IDM-PAM/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72267100 Údržba programového vybavenia (softvér) informačných technológií
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 491043
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 302/3-IDM-PAM/26
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72267100 Vzdrževanje programske opreme za informacijsko tehnologijo
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 491043
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 302/3-IDM-PAM/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72267100 Underhåll av IT-programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 491043