2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dodávka pružného upevnění TT II.
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky materiálu – dodávky kolejiva pro pružné upevnění a konstrukci pevné jízdní dráhy na tramvajových tratích, z důvodu nutnosti oprav, údržby, rekonstrukce a novostavby tramvajových tratí v Praze, dle modelového příkladu dále stanoveného v této zadávací dokumentaci, jež tvoří přílohu č. 5 této zadávací dokumentace, a to za podmínek a ve lhůtách uvedených v závazném návrhu rámcové dohody, která tvoří přílohu č. 2 této zadávací dokumentace. Součástí dodávky je i dodání související dokumentace umožňující řádnou identifikaci jednotlivých položek zadavatelem a řádné užívání předmětu plnění zadavatelem. Předmět plnění této veřejné zakázky je podrobněji specifikován v závazném návrhu rámcové dohody, který tvoří Přílohu č. 2 zadávací dokumentace (dále jen „Smlouva“). Zadavatel upozorňuje dodavatele na skutečnost, že zadávací dokumentace je souhrnem požadavků zadavatele a nikoli konečným souhrnem veškerých požadavků vyplývajících z obecně platných norem. Dodavatel se tak musí při zpracování své nabídky vždy řídit nejen požadavky obsaženými v zadávací dokumentaci, ale též ustanoveními příslušných zákonů, vyhlášek a ostatních závazných norem.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34941300 Трамвайни релси
Допълнителна класификация (cpv): 34941600 Съединения на коловози
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: POBJ 1000339239
Варианти:
Описание на опциите: Zadavatel zruší nebo může zrušit zadávací řízení za podmínek uvedených v § 127 zákona. Zadavatel si dále vyhrazuje právo zrušit zadávací řízení na tuto sektorovou veřejnou zakázku kdykoliv v jeho průběhu v souladu s § 170 zákona, a to i bez naplnění podmínek podle § 127 zákona. V případě zrušení zadávacího řízení či neuzavření smlouvy s vybraným dodavatelem nenese zadavatel jakoukoli odpovědnost za škodu z důvodu předsmluvního jednání ani žádnou odpovědnost za jakoukoli jinou újmu vzniklou v této souvislosti. Tímto se vylučuje aplikace veškerých ustanovení občanského zákoníku, týkajících se předsmluvní odpovědnosti, zejména ustanovení § 1728 až 1730 občanského zákoníku. Zadavatel si v souladu s § 242 odst. 5 zákona vyhrazuje, že námitky podle § 242 odst. 4 zákona směřující proti zadávacím podmínkám lze podat nejpozději 72 hodin před skončením lhůty pro podání nabídek. Zadavatel si v souladu s §§ 98 a 99 zákona a za podmínek tam uvedených vyhrazuje právo na vysvětlení, změnu nebo doplnění podmínek stanovených zadávací dokumentací, a to buď na základě žádostí dodavatelů o vysvětlení zadávací dokumentace, nebo z vlastního podnětu. Zadavatel v souladu s § 39 odst. 5 zákona v průběhu zadávacího řízení vychází z údajů, dokladů poskytnutých účastníkem zadávacího řízení. Zadavatel může ověřovat věrohodnost poskytnutých údajů, dokladů. Zadavatel si může údaje, doklady opatřovat také sám, pokud nejde o údaje, doklady, které budou hodnoceny podle kritérií hodnocení. Zadavatel vyloučí dodavatele z účasti v zadávacím řízení v případě, že dodavatel uvede ve své nabídce nepravdivé údaje. Zadavatel nebude poskytovat dodavatelům žádné úhrady nákladů vynaložených na vypracování nabídky na veřejnou zakázku či jiných nákladů souvisejících s účastí v zadávacím řízení, není-li zákonem stanoveno jinak. Zadavatel si vyhrazuje, že je oprávněn informace, jež v souvislosti se Smlouvou na plnění této veřejné zakázky obdržel od dodavatele, uveřejnit nebo zpřístupnit třetím osobám, a to zejména z důvodů stanovených platnými právními předpisy v oblasti práva veřejnosti na informace, povinnost uveřejňování smluv podle zvláštního právního předpisu, či pravidel souvisejících s financováním ceny za předmět plnění. Dodavatel proto souhlasí s uveřejněním takových informací zadavatelem. Tento odstavec rovněž neomezuje oprávnění smluvních stran poskytnout potřebné informace svým auditorům nebo právním, ekonomickým či jiným poradcům, kteří jsou vůči smluvní straně vázáni mlčenlivostí, ani neomezuje oprávnění smluvních stran uplatňovat svá práva z uzavřené Smlouvy. Dodavatel výslovně souhlasí, že Smlouva (včetně případných příloh, změn a dodatků) může být bez jakéhokoliv omezení uveřejněna v registru smluv dle zákona č. 340/2015 Sb., o zvláštních podmínkách účinnosti některých smluv, uveřejňování těchto smluv a o registru smluv (zákon o registru smluv), ve znění pozdějších předpisů. Smluvní strany prohlašují, že skutečnosti uvedené ve Smlouvě nepovažují za obchodní tajemství ve smyslu ustanovení § 504 občanského zákoníku ani za důvěrné informace a souhlasí s jejich užitím a uveřejněním bez jakýchkoli dalších podmínek. Dodavatel dále bere na vědomí, že zadavatel je povinen na žádost třetí osoby poskytovat informace v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, ve znění pozdějších předpisů a souhlasí s tím, aby veškeré informace obsažené ve Smlouvě (včetně případných příloh, změn a dodatků) byly bez výjimky poskytnuty třetím osobám, pokud o ně dle výše uvedeného zákona požádají. Ukončením zadávacího řízení nezaniká právo na uveřejnění informací. Účastí v zadávacím řízení o zadání veřejné zakázky bere dodavatel na vědomí, že zadavatel s výše uvedenými informacemi v průběhu zadávacího řízení bude nakládat uvedeným způsobem a vyjadřuje s jejich použitím souhlas. Inflační doložka, blíže viz zadávací dokumentace.
2. Procedure
Procedure
Titel: Dodávka pružného upevnění TT II.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34941300 Sporvejsskinne
Supplerende klassifikation (cpv): 34941600 Sporforbindelser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: POBJ 1000339239
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34941300 Straßenbahnschienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34941600 Gleisverbinder
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: POBJ 1000339239
Optionen:
416094-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Γραμμή αστικού σιδηροδρόμου – Dodávka pružného upevnění TT II.
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςDodávka pružného upevnění TT II.
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34941300 Γραμμή αστικού σιδηροδρόμου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34941600 Ανισόπεδες διαβάσεις σιδηροδρομικών γραμμών
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόPOBJ 1000339239
Επιλογές
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34941300 Raíles de tranvía
Clasificación adicional (cpv): 34941600 Vías de cruzamiento
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: POBJ 1000339239
Opciones:
416094-2026 - Kilpailu
Tšekki – Raitiotiekiskot – Dodávka pružného upevnění TT II.
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34941300 Raitiotiekiskot
Lisäluokitus (cpv): 34941600 Risteysvaihteet
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnistePOBJ 1000339239
Optiot
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34941300 Tramline
Aicmiú breise (cpv): 34941600 Crossovers
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: POBJ 1000339239
Roghanna:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dodávka pružného upevnění TT II.
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34941300 Villamossínek
További osztályozás (cpv): 34941600 Keresztezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: POBJ 1000339239
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34941300 Rotaie per tram
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34941600 Giunzioni di binari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: POBJ 1000339239
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34941300 Tramvaja sliedes
Papildu klasifikācija (cpv): 34941600 Krustmijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: POBJ 1000339239
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Dodávka pružného upevnění TT II.
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34941300 Linji tat-trammijiet
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34941600 Crossovers
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: POBJ 1000339239
Għażliet:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34941300 Tramrails
Aanvullende classificatie (cpv): 34941600 Dwarslijnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: POBJ 1000339239
Opties:
416094-2026 - Concurso
Chéquia – Linhas férreas para o eléctrico – Dodávka pružného upevnění TT II.
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloDodávka pružného upevnění TT II.
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34941300 Linhas férreas para o eléctrico
Classificação adicional (cpv): 34941600 Junções de vias
LoteLOT-0001
Identificador internoPOBJ 1000339239
Opções
2. Postup
Postup
Názov: Dodávka pružného upevnění TT II.
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34941300 Električkové trate
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34941600 Krížové koľajové spojky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: POBJ 1000339239
Možnosti:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34941300 Tramvajski tiri
Dodatna klasifikacija (cpv): 34941600 Križiščne kretnice
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: POBJ 1000339239