2. Процедура
Процедура
Заглавие: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Tukuma novada Pašvaldības policijas un Komunālās nodaļas telpu izveidei J.Raiņa ielā 24, Tukumā
Описание: Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Tukuma novada Pašvaldības policijas un Komunālās nodaļas telpu izveidei J.Raiņa ielā 24, Tukumā
Вътрешен идентификатор: TNP2026/63
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране
Допълнителна класификация (cpv): 71242000 Подготовка на проекта и дизайна, оценка на разходите, 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Варианти:
Описание на опциите: Saskaņā ar līgumu.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: TNP2026/63
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení
Další klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů, 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací
5. Část
Část: LOT-0000
Možnosti:
Popis možností: Saskaņā ar līgumu.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: TNP2026/63
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71220000 Arkitektprojektering
Supplerende klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag, 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Saskaņā ar līgumu.
Internal identifier: TNP2026/63
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
Additional classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs, 71248000 Supervision of project and documentation
5. Lot
Lot: LOT-0000
Options:
Description of the options: Saskaņā ar līgumu.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: TNP2026/63
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71220000 Servicios de diseño arquitectónico
Clasificación adicional (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos, 71248000 Supervisión del proyecto y documentación
5. Lote
Lote: LOT-0000
Opciones:
Descripción de las opciones: Saskaņā ar līgumu.
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: TNP2026/63
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine, 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
5. Osa
Osa: LOT-0000
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Saskaņā ar līgumu.
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: TNP2026/63
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Saskaņā ar līgumu.
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: TNP2026/63
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71220000 Usluge projektiranja u arhitekturi
Dodatna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova, 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Opcije:
Opis opcija: Saskaņā ar līgumu.
416147-2026 - Gara
Lettonia – Servizi di progettazione architettonica – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde un autoruzraudzība Tukuma novada Pašvaldības policijas un Komunālās nodaļas telpu izveidei J.Raiņa ielā 24, Tukumā
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoTNP2026/63
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71242000 Preparazione di progetti e progettazioni, stima dei costi, 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
5. Lotto
LottoLOT-0000
Opzioni
Descrizione delle opzioniSaskaņā ar līgumu.
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: TNP2026/63
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės, 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Saskaņā ar līgumu.
Iekšējais identifikators: TNP2026/63
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana, 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iespējas:
Opciju apraksts: Saskaņā ar līgumu.
Interne identificatiecode: TNP2026/63
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
Aanvullende classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming, 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Opties:
Beschrijving van de opties: Saskaņā ar līgumu.
Wewnętrzny identyfikator: TNP2026/63
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów, 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Opcje:
Opis opcji: Saskaņā ar līgumu.
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71220000 Serviços de design arquitectónico
Classificação adicional (cpv): 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos, 71248000 Supervisão de projecto e documentação
Opções:
Descrição das opções: Saskaņā ar līgumu.
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: TNP2026/63
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71220000 Servicii de proiectare arhitecturală
Clasificare suplimentară (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor, 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Saskaņā ar līgumu.
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: TNP2026/63
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov, 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
5. Časť
Časť: LOT-0000