See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem) oraz komponentów do rotacji Zestawów ratownictwa taktycznego dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 32WOG w zakresie dwóch części: Część nr 1 - dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem); Część nr 2 – dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego. Nr sprawy ZP/PN/27/2026
Описание: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem) oraz komponentów do rotacji Zestawów ratownictwa taktycznego dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 32WOG w zakresie dwóch części: Część nr 1 - dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem); Część nr 2 – dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego. Nr sprawy ZP/PN/27/2026 W zakresie części nr 1, 2: KOD CPV: 33141620-2 - Zestawy medyczne –główny 33140000-3 - Materiały medyczne SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem) oraz komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego dla Jednostek będących na zaopatrzeniu 32 WOG: CZĘŚĆ I dostawa sformowanych plecaków PRS z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych parametrów technicznych, zapotrzebowania ilościowego przedstawiony został w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do oferty w zakresie części nr 1- stanowiący załącznik nr 3 do SWZ odpowiednio do części nr 1; CZĘŚĆ II dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych parametrów technicznych, zapotrzebowania ilościowego przedstawiony został w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do oferty w zakresie części nr 2 - stanowiący załącznik nr 3 do SWZ odpowiednio do części nr 2. 1. Dostarczony towar będzie: 1) fabrycznie nowy; 2) zapakowany w oryginalnych opakowaniach oznakowanych nazwą producenta/importera oraz opisem zawartości; 3) opakowany indywidualnie w wewnętrzne, hermetyczne opakowania uniemożliwiające kontakt z atmosferą, zawilgoceniem, itp. Podczas transportu i składowania – dotyczy w szczególności materiałów, które pod wpływem powietrza mogą stracić swoje właściwości; 4) dostarczony zostanie w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi; 5) w przypadku gdy część przedmiotu umowy wymaga przepakowania, przedmiot umowy musi być dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym. 2. Dostarczony towar powinien spełniać warunki dopuszczenia do obrotu i do używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej określone ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r.o wyrobach medycznych tj. Certyfikaty CE, deklarację zgodności, zgłoszenia dotyczącego wprowadzenia do obrotu na wezwanie Zamawiającego. 3. Dostarczany towar powinien być oznakowany zgodnie z decyzją nr 3 /MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 stycznia 2014r. w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczanych do resortu obrony narodowej (Dz. Urz. MON z 07.01.2014r., poz. 11 z poźn. zm.). 4. Termin przydatności do użycia oferowanego towaru nie może być krótszy niż termin wskazany w Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET). 5. Dostarczony towar został wyprodukowany zgodnie z treścią OPZ musi pochodzić z produkcji nie wcześniejszej niż 2025 r., przy czym okres ważności w dniu dostawy nie może być krótszy niż 80% całkowitego okresu ważności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1, części nr 2 określają: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ; 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego w stosunku do dostawy 1. Postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części. 2. Zamawiający nie wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie umowy o pracę żadnych osób wykonujących Przedmiot zamówienia w rozumieniu art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy(t. j. Dz. U. z 2025r. poz.277 z późn. zm.). 3. Zamawiający nie określa dodatkowych wymagań związanych z zatrudnieniem osób, o których mowa w art. 96 ust. 2 pkt 2 Pzp. SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego dotyczące prawa opcji 1. Zamówienia opcjonalne – składane będą w zależności od potrzeb do wyczerpania maksymalnej kwoty określonej w § 4 ust. 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ , lecz nie później niż do 30.10.2026 r., z tym zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni kalendarzowych od daty zamówienia. 2. W ramach umowy Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” (prawo opcji – 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nie przekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 3 do SWZ(oferta wraz z formularzem cenowym - odpowiednio do danej części) - tabela „ZAMÓWIENIE OPCJONALNE”, co Wykonawca akceptuje przez zawarcie umowy. 3. Uruchomienie opcji może nastąpić po realizacji dostawy zamówienia podstawowego. 4. Towary zakupione w ramach prawa opcji muszą spełniać wszystkie wymogi, tak jak dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość towaru dostarczana w ramach opcji będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych na ten cel. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 6. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać do 30.10.2026 r. 7. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie, miejscach i terminach dostarczania dostaw opcjonalnych powiadomi Wykonawcę pisemnie drogą e-mail. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 8. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części.
Вътрешен идентификатор: ZP/PN/27/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Zamawiający informuję, że na mocy art. 138 ust. 4 ustawy Pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy, niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141620 Комплекти с медицински принадлежности
Допълнителна класификация (cpv): 33140000 Медицински консумативи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część nr 1 - dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem);
Описание: Część nr 1 - dostawa sformowanych Plecaków Ratownika Sanitariusza (z wyposażeniem); SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I dostawa sformowanych plecaków PRS z wyposażeniem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych parametrów technicznych, zapotrzebowania ilościowego przedstawiony został w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do oferty w zakresie części nr 1- stanowiący załącznik nr 3 do SWZ odpowiednio do części nr 1; 1. Dostarczony towar będzie: 1) fabrycznie nowy; 2) zapakowany w oryginalnych opakowaniach oznakowanych nazwą producenta/importera oraz opisem zawartości; 3) opakowany indywidualnie w wewnętrzne, hermetyczne opakowania uniemożliwiające kontakt z atmosferą, zawilgoceniem, itp. Podczas transportu i składowania – dotyczy w szczególności materiałów, które pod wpływem powietrza mogą stracić swoje właściwości; 4) dostarczony zostanie w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi; 5) w przypadku gdy część przedmiotu umowy wymaga przepakowania, przedmiot umowy musi być dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym. 2. Dostarczony towar powinien spełniać warunki dopuszczenia do obrotu i do używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej określone ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r.o wyrobach medycznych tj. Certyfikaty CE, deklarację zgodności, zgłoszenia dotyczącego wprowadzenia do obrotu na wezwanie Zamawiającego. 3. Dostarczany towar powinien być oznakowany zgodnie z decyzją nr 3 /MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 stycznia 2014r. w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczanych do resortu obrony narodowej (Dz. Urz. MON z 07.01.2014r., poz. 11 z poźn. zm.). 4. Termin przydatności do użycia oferowanego towaru nie może być krótszy niż termin wskazany w Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET). 5. Dostarczony towar został wyprodukowany zgodnie z treścią OPZ musi pochodzić z produkcji nie wcześniejszej niż 2025 r., przy czym okres ważności w dniu dostawy nie może być krótszy niż 80% całkowitego okresu ważności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1 – stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ
Вътрешен идентификатор: ZP/PN/27/1/2026
Варианти:
Описание на опциите: SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego dotyczące prawa opcji : 1. Zamówienia opcjonalne – składane będą w zależności od potrzeb do wyczerpania maksymalnej kwoty określonej w § 4 ust. 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ , lecz nie później niż do 30.10.2026 r., z tym zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni kalendarzowych od daty zamówienia. 2. W ramach umowy Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” (prawo opcji – 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nie przekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 3 do SWZ(oferta wraz z formularzem cenowym - odpowiednio do danej części) - tabela „ZAMÓWIENIE OPCJONALNE”, co Wykonawca akceptuje przez zawarcie umowy. 3. Uruchomienie opcji może nastąpić po realizacji dostawy zamówienia podstawowego. 4. Towary zakupione w ramach prawa opcji muszą spełniać wszystkie wymogi, tak jak dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość towaru dostarczana w ramach opcji będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych na ten cel. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 6. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać do 30.10.2026 r. 7. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie, miejscach i terminach dostarczania dostaw opcjonalnych powiadomi Wykonawcę pisemnie drogą e-mail. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 8. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część nr 2 – dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego.
Описание: Część nr 2 – dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II dostawa komponentów do rotacji Zestawów Ratownictwa Taktycznego- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie wymaganych parametrów technicznych, zapotrzebowania ilościowego przedstawiony został w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do oferty w zakresie części nr 2 - stanowiący załącznik nr 3 do SWZ odpowiednio do części nr 2. 1. Dostarczony towar będzie: 1) fabrycznie nowy; 2) zapakowany w oryginalnych opakowaniach oznakowanych nazwą producenta/importera oraz opisem zawartości; 3) opakowany indywidualnie w wewnętrzne, hermetyczne opakowania uniemożliwiające kontakt z atmosferą, zawilgoceniem, itp. Podczas transportu i składowania – dotyczy w szczególności materiałów, które pod wpływem powietrza mogą stracić swoje właściwości; 4) dostarczony zostanie w opakowaniu zabezpieczającym przed zmianami ilościowymi i jakościowymi; 5) w przypadku gdy część przedmiotu umowy wymaga przepakowania, przedmiot umowy musi być dostarczony w opakowaniu zabezpieczającym. 2. Dostarczony towar powinien spełniać warunki dopuszczenia do obrotu i do używania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej określone ustawą z dnia 7 kwietnia 2022r.o wyrobach medycznych tj. Certyfikaty CE, deklarację zgodności, zgłoszenia dotyczącego wprowadzenia do obrotu na wezwanie Zamawiającego. 3. Dostarczany towar powinien być oznakowany zgodnie z decyzją nr 3 /MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 3 stycznia 2014r. w sprawie wytycznych określających wymagania w zakresie znakowania kodem kreskowym wyrobów dostarczanych do resortu obrony narodowej (Dz. Urz. MON z 07.01.2014r., poz. 11 z poźn. zm.). 4. Termin przydatności do użycia oferowanego towaru nie może być krótszy niż termin wskazany w Wymaganiach Eksploatacyjno-Technicznych (WET). 5. Dostarczony towar został wyprodukowany zgodnie z treścią OPZ musi pochodzić z produkcji nie wcześniejszej niż 2025 r., przy czym okres ważności w dniu dostawy nie może być krótszy niż 80% całkowitego okresu ważności. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 określa: 1) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 – stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ.
Вътрешен идентификатор: ZP/PN/27/2/2026
Описание на опциите: SZCZEGÓŁOWE WYMAGANIA Zamawiającego dotyczące prawa opcji 1. Zamówienia opcjonalne – składane będą w zależności od potrzeb do wyczerpania maksymalnej kwoty określonej w § 4 ust. 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ , lecz nie później niż do 30.10.2026 r., z tym zastrzeżeniem, że termin dostawy wynosi 30 dni kalendarzowych od daty zamówienia. 2. W ramach umowy Zamawiający przewiduje zamówienie podstawowe oraz zastrzega sobie możliwość skorzystania z „prawa opcji” (prawo opcji – 100% zamówienia podstawowego) w zakresie nie przekraczającym asortymentu i ilości zawartych w załączniku nr 3 do SWZ(oferta wraz z formularzem cenowym - odpowiednio do danej części) - tabela „ZAMÓWIENIE OPCJONALNE”, co Wykonawca akceptuje przez zawarcie umowy. 3. Uruchomienie opcji może nastąpić po realizacji dostawy zamówienia podstawowego. 4. Towary zakupione w ramach prawa opcji muszą spełniać wszystkie wymogi, tak jak dla zamówienia podstawowego. 5. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość towaru dostarczana w ramach opcji będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego i posiadanych środków finansowych na ten cel. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia wobec Zamawiającego. 6. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej wartości określonej w § 4 ust. 2 wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ. Z prawa opcji Zamawiający może korzystać do 30.10.2026 r. 7. Zamawiający o zamiarze skorzystania z prawa opcji, jego zakresie, miejscach i terminach dostarczania dostaw opcjonalnych powiadomi Wykonawcę pisemnie drogą e-mail. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej Umowy. 8. Pozostałe postanowienia dotyczące wymagań Zamawiającego w stosunku do dostawy zostały zawarte we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ – odpowiednio do danej części.
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ZP/PN/27/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141620 Zdravotnické sady
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ZP/PN/27/1/2026
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: ZP/PN/27/2/2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/PN/27/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP/PN/27/1/2026
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: ZP/PN/27/2/2026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/PN/27/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141620 Ιατρικοί εξοπλισμοί
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33140000 Ιατρικά αναλώσιμα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/PN/27/1/2026
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/PN/27/2/2026
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/PN/27/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141620 Carteras sanitarias
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP/PN/27/1/2026
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: ZP/PN/27/2/2026
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/PN/27/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141620 Sairaanhoidossa käytettävät valmispakkaukset
Lisäluokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: ZP/PN/27/1/2026
Optiot:
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: ZP/PN/27/2/2026
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/PN/27/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141620 Trousses médicales
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: ZP/PN/27/1/2026
Options:
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: ZP/PN/27/2/2026
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/PN/27/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141620 Medicinski kompleti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: ZP/PN/27/1/2026
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: ZP/PN/27/2/2026
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ZP/PN/27/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141620 Gyógyászati készletek
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ZP/PN/27/1/2026
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: ZP/PN/27/2/2026
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP/PN/27/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141620 Kit sanitari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33140000 Materiali medici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ZP/PN/27/1/2026
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: ZP/PN/27/2/2026
416150-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP/PN/27/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintataip
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141620 Medicininiai rinkiniai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZP/PN/27/1/2026
Pasirinkimo galimybės
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusZP/PN/27/2/2026
Iekšējais identifikators: ZP/PN/27/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141620 Medicīniskie komplekti
Papildu klasifikācija (cpv): 33140000 Medicīnas palīgmateriāli
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP/PN/27/1/2026
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: ZP/PN/27/2/2026
416150-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP/PN/27/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċellerataiva
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141620 Settijiet mediċi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internZP/PN/27/1/2026
Għażliet
LottLOT-0002
Identifikatur internZP/PN/27/2/2026
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: ZP/PN/27/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141620 Medische sets
Aanvullende classificatie (cpv): 33140000 Medische verbruiksartikelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP/PN/27/1/2026
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: ZP/PN/27/2/2026
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/27/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141620 Zestawy medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33140000 Materiały medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/27/1/2026
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: ZP/PN/27/2/2026
416150-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoZP/PN/27/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141620 Kits médicos
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo
LoteLOT-0001
Identificador internoZP/PN/27/1/2026
Opções
LoteLOT-0002
Identificador internoZP/PN/27/2/2026
416150-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP/PN/27/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141620 Lekárske kufríky
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33140000 Zdravotnícky spotrebný materiál
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZP/PN/27/1/2026
Možnosti
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorZP/PN/27/2/2026
416150-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP/PN/27/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141620 Utrustning för medicinskt bruk för specifika ändamål i förpackningar (sets)
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareZP/PN/27/1/2026
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareZP/PN/27/2/2026