2. Процедура
Процедура
Заглавие: Construction of concrete access steps to Downings Beach, Donegal
Описание: Construction of reinforced concrete access steps to Downings Beach, Donegal
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45223500 Стоманобетонни конструкции
Допълнителна класификация (cpv): 45262310 Специализирани строителни работи по изливане на стоманобетон, 45200000 Строителни и монтажни работи на сгради и строителни съоръжения или на части от тях
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45223500 Κατασκευές από οπλισμένο σκυρόδεμα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45262310 Εργασίες οπλισμένου σκυροδέματος, 45200000 Εργασίες για ολόκληρες κατασκευές ή μέρη κατασκευών και έργα πολιτικού μηχανικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
416152-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Works
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45223500 Reinforced-concrete structures
Additional classification (cpv): 45262310 Reinforced-concrete work, 45200000 Works for complete or part construction and civil engineering work
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45223500 Estructuras de hormigón armado
Clasificación adicional (cpv): 45262310 Trabajos con hormigón armado, 45200000 Trabajos generales de construcción de inmuebles y obras de ingeniería civil
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 0
416152-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45223500 Teräsbetonirakenteet
Lisäluokitus (cpv): 45262310 Teräsbetonityöt, 45200000 Maa-, tie- ja vesirakennustöiden ja muiden rakennustöiden kokonais- tai osaurakat
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste0
416152-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Travaux
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nomenclature principale (cpv): 45223500 Structures en béton armé
Nomenclature complémentaire (cpv): 45262310 Travaux de mise en œuvre de béton armé, 45200000 Travaux de construction complète ou partielle et travaux de génie civil
Identifiant interne0
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45223500 Konstrukcije od armiranog betona
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262310 Armiranobetonski radovi, 45200000 Radovi na objektima ili dijelovima objekata visokogradnje i niskogradnje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 0
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45223500 Gelžbetonio konstrukcijos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45262310 Gelžbetonio klojimo darbai, 45200000 Visi ar daliniai statybos ir civilinės inžinerijos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 0
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45223500 Dzelzsbetona konstrukcijas
Papildu klasifikācija (cpv): 45262310 Dzelzsbetona darbi, 45200000 Pilnīgas vai daļējas izbūves darbi un inženiertehniskie darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45223500 Strutturi tal-konkrit rinfurzat
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45262310 Xogħol tal-konkrit imsaħħaħ, 45200000 Xogħlijiet għall-kostruzzjoni kompluta jew parzjali max-xogħol ta’ l-inġinerija ċivili
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 0
416152-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractWerken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45223500 Gewapendbetonstructuren
Aanvullende classificatie (cpv): 45262310 Betonwerk van gewapend beton, 45200000 Volledige of gedeeltelijke bouw- en civieltechnische werkzaamheden
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode0
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45223500 Konstrukcje z betonu zbrojonego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 45262310 Zbrojenie, 45200000 Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
416152-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45223500 Structuri din beton armat
Clasificare suplimentară (cpv): 45262310 Lucrări de turnare a betonului armat, 45200000 Lucrări de construcţii complete sau parţiale şi lucrări publice
Identificator intern0
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45223500 Konstrukcije iz armiranega betona
Dodatna klasifikacija (cpv): 45262310 Armiranobetonska dela, 45200000 Dela na objektih ali delih objektov visoke in nizke gradnje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45223500 Konstruktioner av armerad betong
Ytterligare klassificering (cpv): 45262310 Arbete med armerad betong, 45200000 Delar av eller kompletta bygg- och anläggningsarbeten samt väg- och vattenarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0