2. Процедура
Процедура
Заглавие: DOSTAWA JEDNOSTEK CENTRALNYCH KOMPUTERÓW
Описание: DOSTAWA JEDNOSTEK CENTRALNYCH KOMPUTERÓW
Вътрешен идентификатор: 64/DIN/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 30214000 Компютърни работни станции
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1: Dostawa jednostek centralnych komputerów
Описание: Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednostek centralnych komputerów
Вътрешен идентификатор: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji w okresie trwania umowy, łączna wartość zamówień opcjonalnych wynosi 50 % zamówienia podstawowego. Szczegóły dotyczące zamówień w ramach opcji zostały określone z załączniku nr 4 do SWZ – Projekcie umowy
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2: Dostawa jednostek centralnych komputerów
Вътрешен идентификатор: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
416205-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor64/DIN/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30214000 Pracovní stanice
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátor64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Možnosti
ČástLOT-0002
Interní identifikátor64/DIN/2026 Zadanie nr 2
416205-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID64/DIN/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30214000 Arbejdsstationer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
Intern ID64/DIN/2026 Zadanie nr 2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 64/DIN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
416205-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Internal identifier64/DIN/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 30214000 Workstations
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Options
LotLOT-0002
Internal identifier64/DIN/2026 Zadanie nr 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 64/DIN/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 30214000 Puestos de trabajo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 30214000 Tööjaamad
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
Linn: Warszawa
Sihtnumber: 00-908
Riik – jaotus (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
416205-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste64/DIN/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30214000 Työasemat
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste64/DIN/2026 Zadanie nr 2
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 64/DIN/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 30214000 Postes de travail
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Options:
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 64/DIN/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30214000 Workstations
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
416205-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka64/DIN/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 30214000 Radne stanice
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Opcije
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka64/DIN/2026 Zadanie nr 2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 64/DIN/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 30214000 Stazioni di lavoro
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 30214000 Vartotojų darbo vietos
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Warszawa
Pašto kodas: 00-908
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 64/DIN/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30214000 Darbstacijas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
Wewnętrzny identyfikator: 64/DIN/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30214000 Stacje robocze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 30214000 Estações de trabalho
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 64/DIN/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 30214000 Puncte de lucru
Identificator intern: 64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Opțiuni:
Identificator intern: 64/DIN/2026 Zadanie nr 2
416205-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor64/DIN/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 30214000 Pracovné stanice
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
416205-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare64/DIN/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 30214000 Arbetsstationer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare64/DIN/2026 Zadanie nr 1
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierare64/DIN/2026 Zadanie nr 2