See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa wyrobów medycznych do inwazyjnych zabiegów kardiologicznych
Описание: Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wyrobów medycznych do inwazyjnych zabiegów kardiologicznych Zad.1 - Miernik głębokości Zad.2 - Elektroda endokawitarna Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA Zad.4 - Prowadnik wieńcowy Zad.5 - Cewnik balonowy tnący Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 5. Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 5 zadań. (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b.
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.145.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: да
Обосновка на ускорената процедура: Publikacja wstępnego ogłoszenia informacyjnego w zakresie określonym w art. 138 ust. 2 pkt 1 Pzp.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141240 Аксесоари за катетър
Допълнителна класификация (cpv): 33141200 Катетри, 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zad.1 - Miernik głębokości
Описание: Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.), 3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 80 % (Pn) W odniesieniu do zadań: 1, 2, 4: KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 20 % (Tn)
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.145.2026 zad.1
Варианти:
Описание на опциите: 8.Ilość poszczególnych wyrobów medycznych wskazana w Załączniku nr 1 jest ilością szacunkową, którą Zamawiający zamierza zamówić w okresie wskazanym w § 7. 9. Zamawiający zastrzega sobie prawo do skorzystania z prawa opcji zgodnie z art. 441 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j.: Dz. U. z 2024r., poz. 1320 z późn. zm.). Prawo opcji polega na zwiększeniu ilości zamawianego asortymentu w stosunku do zamówienia podstawowego, określonego w § 3 ust. 3, przy zastosowaniu cen jednostkowych określonych w formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do umowy, na następujących zasadach: a) Zamawiającemu przysługuje prawo do dokonywania zmian ilości asortymentu w poszczególnych pozycjach w załączniku Nr 1 do Umowy – Formularz cenowy tj. zamówienia asortymentu w ilości większej niż wskazana w załączniku Nr 1 do Umowy w odniesieniu do zamówienia podstawowego, określonego w § 3 ust. 3, z tym zastrzeżeniem, że: - zmiana w poszczególnych pozycjach Załącznika Nr 1 może nastąpić w związku ze zwiększeniem zapotrzebowania na dany asortyment przez Zamawiającego, - dopuszczalne jest maksymalnie trzykrotne zwiększenie ilości zamawianego asortymentu w poszczególnych pozycjach Załącznika Nr 1 w odniesieniu do zamówienia podstawowego, określonego w § 3 ust. 3, - łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 30% maksymalnej wartości umowy brutto, określonej w § 3 ust. 3 niniejszej umowy (w zakresie zamówienia podstawowego), - zmiana ilości zamawianego asortymentu dokonywana jest z zachowaniem cen jednostkowych danego asortymentu wskazanych w załączniku Nr 1 do Umowy, - asortyment zamawiany w ramach prawa opcji jest tożsamy z asortymentem w zamówieniu podstawowym. b) Zamawiający pisemnie zawiadamia Wykonawcę o korzystaniu z prawa opcji. c) Zamawiający może wielokrotnie korzystać z prawa opcji, z zachowaniem warunków określonych w ust.9 lit. a) tiret trzeci. d) Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tytułu nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji lub niewykorzystania go w pełnym zakresie. e) Do dostaw realizowanych w ramach prawa opcji stosuje się wszystkie postanowienia niniejszej umowy, w szczególności dotyczące składania zamówień, terminów realizacji, reklamacji, okresu przydatności do użycia oraz kar umownych za nieterminową realizację zamówienia.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zad.2 - Elektroda endokawitarna
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.145.2026 zad.2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Описание: Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia: 1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji, 2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1620 z późn. zm.), 3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu; W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności. 3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”. 3.5. Zamawiający wymaga realizacji przedmiotu zamówienia na zasadach określonych w umowach. Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy stanowią załączniki do SWZ. 20. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214 UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp. OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT 13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag. Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań. W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad: W odniesieniu do wszystkich zadań: KRYTERIUM CENA waga: 80 % (Pn) W odniesieniu do zadań: 3, 5: KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO DODATKOWEGO waga: 20 % (Tn)
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.145.2026 zad.3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.145.2026 zad.4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Вътрешен идентификатор: DZ.3321.145.2026 zad.5
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DZ.3321.145.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141240 Katheterzubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141200 Katheter, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad.1 - Miernik głębokości
Interne Kennung: DZ.3321.145.2026 zad.1
Optionen:
Los: LOT-0002
Titel: Zad.2 - Elektroda endokawitarna
Interne Kennung: DZ.3321.145.2026 zad.2
Los: LOT-0003
Titel: Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Interne Kennung: DZ.3321.145.2026 zad.3
Los: LOT-0004
Titel: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Interne Kennung: DZ.3321.145.2026 zad.4
Los: LOT-0005
Titel: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Interne Kennung: DZ.3321.145.2026 zad.5
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: DZ.3321.145.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141240 Accesorios para catéter
Clasificación adicional (cpv): 33141200 Catéteres, 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zad.1 - Miernik głębokości
Identificador interno: DZ.3321.145.2026 zad.1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Zad.2 - Elektroda endokawitarna
Identificador interno: DZ.3321.145.2026 zad.2
Lote: LOT-0003
Título: Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Identificador interno: DZ.3321.145.2026 zad.3
Lote: LOT-0004
Título: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Identificador interno: DZ.3321.145.2026 zad.4
Lote: LOT-0005
Título: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Identificador interno: DZ.3321.145.2026 zad.5
416269-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDZ.3321.145.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33141240 Kateetritarvikud
Täiendav liigitus (cpv): 33141200 Kateetrid, 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriZad.1 - Miernik głębokości
Sisemine tunnusDZ.3321.145.2026 zad.1
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
PealkiriZad.2 - Elektroda endokawitarna
Sisemine tunnusDZ.3321.145.2026 zad.2
OsaLOT-0003
PealkiriZad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Sisemine tunnusDZ.3321.145.2026 zad.3
OsaLOT-0004
PealkiriZad.4 - Prowadnik wieńcowy
Sisemine tunnusDZ.3321.145.2026 zad.4
OsaLOT-0005
PealkiriZad.5 - Cewnik balonowy tnący
Sisemine tunnusDZ.3321.145.2026 zad.5
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DZ.3321.145.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141240 Accessoires de cathéter
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141200 Cathéters, 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Zad.1 - Miernik głębokości
Identifiant interne: DZ.3321.145.2026 zad.1
Options:
Lot: LOT-0002
Titre: Zad.2 - Elektroda endokawitarna
Identifiant interne: DZ.3321.145.2026 zad.2
Lot: LOT-0003
Titre: Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Identifiant interne: DZ.3321.145.2026 zad.3
Lot: LOT-0004
Titre: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Identifiant interne: DZ.3321.145.2026 zad.4
Lot: LOT-0005
Titre: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Identifiant interne: DZ.3321.145.2026 zad.5
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DZ.3321.145.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141240 Katéter tartozékai
További osztályozás (cpv): 33141200 Katéterek, 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zad.1 - Miernik głębokości
Belső azonosító: DZ.3321.145.2026 zad.1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Cím: Zad.2 - Elektroda endokawitarna
Belső azonosító: DZ.3321.145.2026 zad.2
Rész: LOT-0003
Cím: Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Belső azonosító: DZ.3321.145.2026 zad.3
Rész: LOT-0004
Cím: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Belső azonosító: DZ.3321.145.2026 zad.4
Rész: LOT-0005
Cím: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Belső azonosító: DZ.3321.145.2026 zad.5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.145.2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141240 Kateterių priedai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141200 Kateteriai, 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Zad.1 - Miernik głębokości
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.145.2026 zad.1
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.145.2026 zad.2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.145.2026 zad.3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.145.2026 zad.4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Vidaus identifikatorius: DZ.3321.145.2026 zad.5
416269-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDZ.3321.145.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33141240 Katetru piederumi
Papildu klasifikācija (cpv): 33141200 Katetri, 33141000 Vienreizlietojamie medicīnas neķīmiskie palīgmateriāli un hematoloģijas palīgmateriāli
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsZad.1 - Miernik głębokości
Iekšējais identifikatorsDZ.3321.145.2026 zad.1
Iespējas
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsDZ.3321.145.2026 zad.2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikatorsDZ.3321.145.2026 zad.3
DaļaLOT-0004
NosaukumsZad.4 - Prowadnik wieńcowy
Iekšējais identifikatorsDZ.3321.145.2026 zad.4
DaļaLOT-0005
NosaukumsZad.5 - Cewnik balonowy tnący
Iekšējais identifikatorsDZ.3321.145.2026 zad.5
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DZ.3321.145.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141240 Aċċessorji tal-kateraturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141200 Kateraturi, 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zad.1 - Miernik głębokości
Identifikatur intern: DZ.3321.145.2026 zad.1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Titlu: Zad.2 - Elektroda endokawitarna
Identifikatur intern: DZ.3321.145.2026 zad.2
Lott: LOT-0003
Titlu: Zad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Identifikatur intern: DZ.3321.145.2026 zad.3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zad.4 - Prowadnik wieńcowy
Identifikatur intern: DZ.3321.145.2026 zad.4
Lott: LOT-0005
Titlu: Zad.5 - Cewnik balonowy tnący
Identifikatur intern: DZ.3321.145.2026 zad.5
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: DZ.3321.145.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141240 Cathetertoebehoren
Aanvullende classificatie (cpv): 33141200 Katheters, 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: DZ.3321.145.2026 zad.1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: DZ.3321.145.2026 zad.2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: DZ.3321.145.2026 zad.3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: DZ.3321.145.2026 zad.4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: DZ.3321.145.2026 zad.5
416269-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.145.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141240 Akcesoria cewnikowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33141200 Cewniki, 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułZad.1 - Miernik głębokości
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.145.2026 zad.1
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułZad.2 - Elektroda endokawitarna
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.145.2026 zad.2
Część zamówieniaLOT-0003
TytułZad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.145.2026 zad.3
Część zamówieniaLOT-0004
TytułZad.4 - Prowadnik wieńcowy
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.145.2026 zad.4
Część zamówieniaLOT-0005
TytułZad.5 - Cewnik balonowy tnący
Wewnętrzny identyfikatorDZ.3321.145.2026 zad.5
416269-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoDZ.3321.145.2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141240 Acessórios para catéter
Classificação adicional (cpv): 33141200 Cateteres, 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
LoteLOT-0001
TítuloZad.1 - Miernik głębokości
Identificador internoDZ.3321.145.2026 zad.1
Opções
LoteLOT-0002
TítuloZad.2 - Elektroda endokawitarna
Identificador internoDZ.3321.145.2026 zad.2
LoteLOT-0003
TítuloZad.3 - Cewnik balonowy do PTCA
Identificador internoDZ.3321.145.2026 zad.3
LoteLOT-0004
TítuloZad.4 - Prowadnik wieńcowy
Identificador internoDZ.3321.145.2026 zad.4
LoteLOT-0005
TítuloZad.5 - Cewnik balonowy tnący
Identificador internoDZ.3321.145.2026 zad.5