2. Процедура
Процедура
Заглавие: OPRAVLJANJE JAVNE SLUŽBE DOLGOTRAJNE OSKRBE NA DOMU V OBČINI MIRNA PEČ
Описание: Predmet podelitve je opravljanje koncesije na področju dolgotrajne oskrbe na območju Občine Mirna Peč za obdobje 10 let.
Основни характеристики на процедурата: Postopek se izvaja skladno z Zakonom o dolgotrajni oskrbi.
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 85312200 Доставка по домовете на хранителни продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 491636
2. Řízení
Řízení
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 85312200 Dodávky do domu
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 491636
2. Procedure
Procedure
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 85312200 Hjemmelevering af dagligvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 491636
2. Verfahren
Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85312200 Lebensmittel-Hauslieferungen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 491636
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 85312200 Κατ' οίκον παράδοση προμηθειών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491636
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 85312200 Homedelivery of provisions
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 491636
2. Procedimiento
Procedimiento
Principales características del procedimiento: Postopek se izvaja skladno z Zakonom o dolgotrajni oskrbi.
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 85312200 Reparto a domicilio de alimentos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 491636
2. Menetlus
Menetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 85312200 Toiduainete kojutoimetamine
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 491636
2. Menettely
Menettely
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 85312200 Elintarvikkeiden kotiinkuljetus
Sisäinen tunniste: 491636
2. Procédure
Procédure
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Postopek se izvaja skladno z Zakonom o dolgotrajni oskrbi.
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 85312200 Livraison de provisions à domicile
Identifiant interne: 491636
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 491636
2. Postupak
Postupak
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 85312200 Usluge dostave namirnica u domove
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Interna identifikacijska oznaka: 491636
2. Eljárás
Eljárás
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 85312200 Élelmiszer-házhozszállítás
5. Rész
Rész: LOT-0000
Belső azonosító: 491636
2. Procedūra
Procedūra
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 85312200 Maisto atsargų pristatymas į namus
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 491636
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 85312200 Pirkumu piegāde mājās
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 491636
2. Proċedura
Proċedura
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 85312200 Twassil ta' provvisti d-dar
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 491636
2. Procedura
Procedura
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 85312200 Dostarczanie zakupów do domu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 491636
2. Procedimento
Procedimento
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 85312200 Entrega de provisões ao domicílio
2. Procedură
Procedură
Principalele caracteristici ale procedurii: Postopek se izvaja skladno z Zakonom o dolgotrajni oskrbi.
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 85312200 Livrare de provizii la domiciliu
Identificator intern: 491636
2. Postopek
Postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 85312200 Oskrba na domu
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 491636
2. Förfarande
Förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85312200 Hemkörning av varor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 491636