See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let
Описание: Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil za obdobje dveh let za potrebe kuhinje OŠ Majšperk
Вътрешен идентификатор: JN-74976
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Вътрешен идентификатор: 491173
Допълнителна класификация (cpv): 15811100 Хляб
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: 2 - Žita, mlevski izdelki in testenine
Вътрешен идентификатор: 491174
Допълнителна класификация (cpv): 03211000 Зърнени култури
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Вътрешен идентификатор: 491175
Допълнителна класификация (cpv): 15511000 Мляко
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: 4 - Meso in mesni izdelki
Вътрешен идентификатор: 491176
Допълнителна класификация (cpv): 15100000 Месо и месни продукти
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: 5 - Perutnina in perutninski izdelki
Вътрешен идентификатор: 491177
Допълнителна класификация (cpv): 15112000 Домашни птици
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: 6 - Jajca
Вътрешен идентификатор: 491178
Допълнителна класификация (cpv): 03142500 Птичи яйца
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: 7 - Ribe
Вътрешен идентификатор: 491179
Допълнителна класификация (cpv): 03311000 Риба
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: 8 - Sokovi in sirup
Вътрешен идентификатор: 491180
Допълнителна класификация (cpv): 15321000 Плодови сокове
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Вътрешен идентификатор: 491181
Допълнителна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: 10 - Sladoled
Вътрешен идентификатор: 491182
Допълнителна класификация (cpv): 15555100 Сладолед
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: 11 - Konzervirano sadje in zelenjava
Вътрешен идентификатор: 491183
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: 12 - Zamrznjena zelenjava in sadje
Вътрешен идентификатор: 491184
Допълнителна класификация (cpv): 15896000 Дълбоко замразени продукти
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: 13 - Izdelki iz testa in krompirja
Вътрешен идентификатор: 491185
Допълнителна класификация (cpv): 15310000 Картофи, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Вътрешен идентификатор: 491186
Допълнителна класификация (cpv): 15800000 Различни хранителни продукти
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: 15 - Dietna prehrana
Вътрешен идентификатор: 491187
Допълнителна класификация (cpv): 15882000 Хомогенизирани диетични храни
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: 16 - Slaščice in pecivo
Вътрешен идентификатор: 491188
Допълнителна класификация (cpv): 15812000 Сладкарски изделия и торти
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Вътрешен идентификатор: 491189
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: 18 - Eko splošno prehrambeno blago
Вътрешен идентификатор: 491190
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: 19 - Eko žita, kaše
Вътрешен идентификатор: 491191
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Вътрешен идентификатор: 491192
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: 21 - Eko zelenjava
Вътрешен идентификатор: 491193
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: 22 - Pekovski izdelki
Вътрешен идентификатор: 491194
Допълнителна класификация (cpv): 15612500 Хлебарски продукти
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74976
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Intern ID: 491173
Supplerende klassifikation (cpv): 15811100 Brød
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 491174
Supplerende klassifikation (cpv): 03211000 Korn
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Intern ID: 491175
Supplerende klassifikation (cpv): 15511000 Mælk
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: 4 - Meso in mesni izdelki
Intern ID: 491176
Supplerende klassifikation (cpv): 15100000 Animalske produkter, kød og kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 491177
Supplerende klassifikation (cpv): 15112000 Fjerkrækød
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: 6 - Jajca
Intern ID: 491178
Supplerende klassifikation (cpv): 03142500 Æg
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: 7 - Ribe
Intern ID: 491179
Supplerende klassifikation (cpv): 03311000 Fisk
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: 8 - Sokovi in sirup
Intern ID: 491180
Supplerende klassifikation (cpv): 15321000 Frugtsaft
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Intern ID: 491181
Supplerende klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: 10 - Sladoled
Intern ID: 491182
Supplerende klassifikation (cpv): 15555100 Konsumis
Delkontrakt: LOT-0011
Intern ID: 491183
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 491184
Supplerende klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
Delkontrakt: LOT-0013
Intern ID: 491185
Supplerende klassifikation (cpv): 15310000 Kartofler og kartoffelprodukter
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Intern ID: 491186
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: 15 - Dietna prehrana
Intern ID: 491187
Supplerende klassifikation (cpv): 15882000 Diætetiske produkter
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: 16 - Slaščice in pecivo
Intern ID: 491188
Supplerende klassifikation (cpv): 15812000 Bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Intern ID: 491189
Delkontrakt: LOT-0018
Intern ID: 491190
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: 19 - Eko žita, kaše
Intern ID: 491191
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Intern ID: 491192
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: 21 - Eko zelenjava
Intern ID: 491193
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: 22 - Pekovski izdelki
Intern ID: 491194
Supplerende klassifikation (cpv): 15612500 Bageriprodukter
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-74976
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 491173
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 491174
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03211000 Getreide
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 491175
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 491176
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 491177
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15112000 Geflügel
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 491178
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 491179
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 491180
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15321000 Fruchtsäfte
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 491181
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 491182
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15555100 Speiseeis
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 491183
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 491184
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15896000 Tiefkühlprodukte
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 491185
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15310000 Kartoffeln und Kartoffelerzeugnisse/Erdäpfel und Erdäpfelerzeugnisse
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 491186
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 491187
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15882000 Diätetische Erzeugnisse
Los: LOT-0016
Interne Kennung: 491188
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15812000 Gebäck und Kuchen
Los: LOT-0017
Interne Kennung: 491189
Los: LOT-0018
Interne Kennung: 491190
Los: LOT-0019
Interne Kennung: 491191
Los: LOT-0020
Interne Kennung: 491192
Los: LOT-0021
Interne Kennung: 491193
Los: LOT-0022
Interne Kennung: 491194
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15612500 Backwaren
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74976
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491173
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15811100 Ψωμί
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491174
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03211000 Δημητριακά
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491175
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15511000 Γάλα
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: 4 - Meso in mesni izdelki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491176
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15100000 Ζωικά προϊόντα, κρέας και προϊόντα κρέατος
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491177
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15112000 Πουλερικά
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: 6 - Jajca
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491178
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: 7 - Ribe
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491179
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03311000 Ψάρια
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: 8 - Sokovi in sirup
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491180
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15321000 Χυμοί φρούτων
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491181
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: 10 - Sladoled
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491182
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15555100 Παγωτό
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491183
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491184
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491185
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15310000 Πατάτες και προϊόντα πατάτας
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491186
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: 15 - Dietna prehrana
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491187
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15882000 Διαιτητικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: 16 - Slaščice in pecivo
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491188
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15812000 Είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491189
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491190
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: 19 - Eko žita, kaše
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491191
Παρτίδα: LOT-0020
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491192
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: 21 - Eko zelenjava
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491193
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: 22 - Pekovski izdelki
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491194
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15612500 Προϊόντα αρτοποιίας
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74976
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Sisemine tunnus: 491173
Täiendav liigitus (cpv): 15811100 Leib
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 491174
Täiendav liigitus (cpv): 03211000 Teravili
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Sisemine tunnus: 491175
Täiendav liigitus (cpv): 15511000 Piim
Osa: LOT-0004
Pealkiri: 4 - Meso in mesni izdelki
Sisemine tunnus: 491176
Täiendav liigitus (cpv): 15100000 Loomsed tooted, liha ja lihatooted
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: 491177
Täiendav liigitus (cpv): 15112000 Kodulinnud
Osa: LOT-0006
Pealkiri: 6 - Jajca
Sisemine tunnus: 491178
Täiendav liigitus (cpv): 03142500 Munad
Osa: LOT-0007
Pealkiri: 7 - Ribe
Sisemine tunnus: 491179
Täiendav liigitus (cpv): 03311000 Kala
Osa: LOT-0008
Pealkiri: 8 - Sokovi in sirup
Sisemine tunnus: 491180
Täiendav liigitus (cpv): 15321000 Puuviljamahlad
Osa: LOT-0009
Pealkiri: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Sisemine tunnus: 491181
Täiendav liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
Osa: LOT-0010
Pealkiri: 10 - Sladoled
Sisemine tunnus: 491182
Täiendav liigitus (cpv): 15555100 Jäätis
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 491183
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 491184
Täiendav liigitus (cpv): 15896000 Sügavkülmutatud tooted
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 491185
Täiendav liigitus (cpv): 15310000 Kartulid ja kartulitooted
Osa: LOT-0014
Pealkiri: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Sisemine tunnus: 491186
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
Osa: LOT-0015
Pealkiri: 15 - Dietna prehrana
Sisemine tunnus: 491187
Täiendav liigitus (cpv): 15882000 Dieettooted
Osa: LOT-0016
Pealkiri: 16 - Slaščice in pecivo
Sisemine tunnus: 491188
Täiendav liigitus (cpv): 15812000 Valikpagaritooted ja koogid
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: 491189
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: 491190
Osa: LOT-0019
Pealkiri: 19 - Eko žita, kaše
Sisemine tunnus: 491191
Osa: LOT-0020
Sisemine tunnus: 491192
Osa: LOT-0021
Pealkiri: 21 - Eko zelenjava
Sisemine tunnus: 491193
Osa: LOT-0022
Pealkiri: 22 - Pekovski izdelki
Sisemine tunnus: 491194
Täiendav liigitus (cpv): 15612500 Pagaritooted
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-74976
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Aitheantóir inmheánach: 491173
Aicmiú breise (cpv): 15811100 Bread
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 491174
Aicmiú breise (cpv): 03211000 Cereals
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 491175
Aicmiú breise (cpv): 15511000 Milk
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: 4 - Meso in mesni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 491176
Aicmiú breise (cpv): 15100000 Animal products, meat and meat products
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 491177
Aicmiú breise (cpv): 15112000 Poultry
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: 6 - Jajca
Aitheantóir inmheánach: 491178
Aicmiú breise (cpv): 03142500 Eggs
Luchtóg: LOT-0007
Teideal: 7 - Ribe
Aitheantóir inmheánach: 491179
Aicmiú breise (cpv): 03311000 Fish
Luchtóg: LOT-0008
Teideal: 8 - Sokovi in sirup
Aitheantóir inmheánach: 491180
Aicmiú breise (cpv): 15321000 Fruit juices
Luchtóg: LOT-0009
Teideal: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Aitheantóir inmheánach: 491181
Aicmiú breise (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Luchtóg: LOT-0010
Teideal: 10 - Sladoled
Aitheantóir inmheánach: 491182
Aicmiú breise (cpv): 15555100 Ice cream
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 491183
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 491184
Aicmiú breise (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 491185
Aicmiú breise (cpv): 15310000 Potatoes and potato products
Luchtóg: LOT-0014
Teideal: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Aitheantóir inmheánach: 491186
Aicmiú breise (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Luchtóg: LOT-0015
Teideal: 15 - Dietna prehrana
Aitheantóir inmheánach: 491187
Aicmiú breise (cpv): 15882000 Dietetic products
Luchtóg: LOT-0016
Teideal: 16 - Slaščice in pecivo
Aitheantóir inmheánach: 491188
Aicmiú breise (cpv): 15812000 Pastry goods and cakes
Luchtóg: LOT-0017
Teideal: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Aitheantóir inmheánach: 491189
Luchtóg: LOT-0018
Aitheantóir inmheánach: 491190
Luchtóg: LOT-0019
Teideal: 19 - Eko žita, kaše
Aitheantóir inmheánach: 491191
Luchtóg: LOT-0020
Aitheantóir inmheánach: 491192
Luchtóg: LOT-0021
Teideal: 21 - Eko zelenjava
Aitheantóir inmheánach: 491193
Luchtóg: LOT-0022
Teideal: 22 - Pekovski izdelki
Aitheantóir inmheánach: 491194
Aicmiú breise (cpv): 15612500 Bakery products
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-74976
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 491173
Dodatna klasifikacija (cpv): 15811100 Kruh
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 491174
Dodatna klasifikacija (cpv): 03211000 Žitarice
Grupa: LOT-0003
Naslov: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 491175
Dodatna klasifikacija (cpv): 15511000 Mlijeko
Grupa: LOT-0004
Naslov: 4 - Meso in mesni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 491176
Dodatna klasifikacija (cpv): 15100000 Proizvodi životinjskog podrijetla, mesa i mesni proizvodi
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 491177
Dodatna klasifikacija (cpv): 15112000 Perad
Grupa: LOT-0006
Naslov: 6 - Jajca
Interna identifikacijska oznaka: 491178
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jaja
Grupa: LOT-0007
Naslov: 7 - Ribe
Interna identifikacijska oznaka: 491179
Dodatna klasifikacija (cpv): 03311000 Ribe
Grupa: LOT-0008
Naslov: 8 - Sokovi in sirup
Interna identifikacijska oznaka: 491180
Dodatna klasifikacija (cpv): 15321000 Voćni sokovi
Grupa: LOT-0009
Naslov: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Interna identifikacijska oznaka: 491181
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0010
Naslov: 10 - Sladoled
Interna identifikacijska oznaka: 491182
Dodatna klasifikacija (cpv): 15555100 Sladoled
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 491183
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 491184
Dodatna klasifikacija (cpv): 15896000 Duboko smrznuti proizvodi
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 491185
Dodatna klasifikacija (cpv): 15310000 Krumpir i proizvodi od krumpira
Grupa: LOT-0014
Naslov: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Interna identifikacijska oznaka: 491186
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
Grupa: LOT-0015
Naslov: 15 - Dietna prehrana
Interna identifikacijska oznaka: 491187
Dodatna klasifikacija (cpv): 15882000 Dijetetski proizvodi
Grupa: LOT-0016
Naslov: 16 - Slaščice in pecivo
Interna identifikacijska oznaka: 491188
Dodatna klasifikacija (cpv): 15812000 Peciva i kolači
Grupa: LOT-0017
Naslov: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 491189
Grupa: LOT-0018
Interna identifikacijska oznaka: 491190
Grupa: LOT-0019
Naslov: 19 - Eko žita, kaše
Interna identifikacijska oznaka: 491191
Grupa: LOT-0020
Interna identifikacijska oznaka: 491192
Grupa: LOT-0021
Naslov: 21 - Eko zelenjava
Interna identifikacijska oznaka: 491193
Grupa: LOT-0022
Naslov: 22 - Pekovski izdelki
Interna identifikacijska oznaka: 491194
Dodatna klasifikacija (cpv): 15612500 Pekarski proizvodi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: JN-74976
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Identificativo interno: 491173
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15811100 Pane
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 491174
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03211000 Cereali
Lotto: LOT-0003
Titolo: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Identificativo interno: 491175
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15511000 Latte
Lotto: LOT-0004
Titolo: 4 - Meso in mesni izdelki
Identificativo interno: 491176
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15100000 Prodotti di origine animale, carne e prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: 491177
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15112000 Pollame
Lotto: LOT-0006
Titolo: 6 - Jajca
Identificativo interno: 491178
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142500 Uova
Lotto: LOT-0007
Titolo: 7 - Ribe
Identificativo interno: 491179
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03311000 Pesce
Lotto: LOT-0008
Titolo: 8 - Sokovi in sirup
Identificativo interno: 491180
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15321000 Succhi di frutta
Lotto: LOT-0009
Titolo: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Identificativo interno: 491181
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0010
Titolo: 10 - Sladoled
Identificativo interno: 491182
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15555100 Gelati
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: 491183
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: 491184
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15896000 Prodotti surgelati
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: 491185
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15310000 Patate e prodotti a base di patate
Lotto: LOT-0014
Titolo: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Identificativo interno: 491186
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
Lotto: LOT-0015
Titolo: 15 - Dietna prehrana
Identificativo interno: 491187
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15882000 Prodotti dietetici
Lotto: LOT-0016
Titolo: 16 - Slaščice in pecivo
Identificativo interno: 491188
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15812000 Pasticceria e dolci
Lotto: LOT-0017
Titolo: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Identificativo interno: 491189
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: 491190
Lotto: LOT-0019
Titolo: 19 - Eko žita, kaše
Identificativo interno: 491191
Lotto: LOT-0020
Identificativo interno: 491192
Lotto: LOT-0021
Titolo: 21 - Eko zelenjava
Identificativo interno: 491193
Lotto: LOT-0022
Titolo: 22 - Pekovski izdelki
Identificativo interno: 491194
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15612500 Prodotti di panetteria
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74976
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Vidaus identifikatorius: 491173
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15811100 Duona
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 491174
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03211000 Javai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Vidaus identifikatorius: 491175
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15511000 Pienas
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: 4 - Meso in mesni izdelki
Vidaus identifikatorius: 491176
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15100000 Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 491177
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15112000 Naminiai paukščiai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: 6 - Jajca
Vidaus identifikatorius: 491178
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03142500 Kiaušiniai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: 7 - Ribe
Vidaus identifikatorius: 491179
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03311000 Žuvys
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: 8 - Sokovi in sirup
Vidaus identifikatorius: 491180
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15321000 Vaisių sultys
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Vidaus identifikatorius: 491181
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Pavadinimas: 10 - Sladoled
Vidaus identifikatorius: 491182
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15555100 Valgomieji ledai
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 491183
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 491184
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 491185
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15310000 Bulvės ir bulvių produktai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Vidaus identifikatorius: 491186
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0015
Pavadinimas: 15 - Dietna prehrana
Vidaus identifikatorius: 491187
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15882000 Dietiniai produktai
Pirkimo dalis: LOT-0016
Pavadinimas: 16 - Slaščice in pecivo
Vidaus identifikatorius: 491188
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15812000 Kepiniai ir pyrago gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0017
Vidaus identifikatorius: 491189
Pirkimo dalis: LOT-0018
Vidaus identifikatorius: 491190
Pirkimo dalis: LOT-0019
Pavadinimas: 19 - Eko žita, kaše
Vidaus identifikatorius: 491191
Pirkimo dalis: LOT-0020
Vidaus identifikatorius: 491192
Pirkimo dalis: LOT-0021
Pavadinimas: 21 - Eko zelenjava
Vidaus identifikatorius: 491193
Pirkimo dalis: LOT-0022
Pavadinimas: 22 - Pekovski izdelki
Vidaus identifikatorius: 491194
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15612500 Kepyklų produkcija
Iekšējais identifikators: JN-74976
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Iekšējais identifikators: 491173
Papildu klasifikācija (cpv): 15811100 Maize
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 491174
Papildu klasifikācija (cpv): 03211000 Graudaugi
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Iekšējais identifikators: 491175
Papildu klasifikācija (cpv): 15511000 Piens
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4 - Meso in mesni izdelki
Iekšējais identifikators: 491176
Papildu klasifikācija (cpv): 15100000 Dzīvnieku valsts produkti, gaļa un gaļas produkti
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 491177
Papildu klasifikācija (cpv): 15112000 Mājputnu gaļa
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: 6 - Jajca
Iekšējais identifikators: 491178
Papildu klasifikācija (cpv): 03142500 Olas
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: 7 - Ribe
Iekšējais identifikators: 491179
Papildu klasifikācija (cpv): 03311000 Zivis
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: 8 - Sokovi in sirup
Iekšējais identifikators: 491180
Papildu klasifikācija (cpv): 15321000 Augļu sulas
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Iekšējais identifikators: 491181
Papildu klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: 10 - Sladoled
Iekšējais identifikators: 491182
Papildu klasifikācija (cpv): 15555100 Saldējums
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 491183
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 491184
Papildu klasifikācija (cpv): 15896000 Sasaldēti produkti
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 491185
Papildu klasifikācija (cpv): 15310000 Kartupeļi un kartupeļu produkti
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 491186
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: 15 - Dietna prehrana
Iekšējais identifikators: 491187
Papildu klasifikācija (cpv): 15882000 Diētiski produkti
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: 16 - Slaščice in pecivo
Iekšējais identifikators: 491188
Papildu klasifikācija (cpv): 15812000 Mīklas izstrādājumi un kūkas
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: 491189
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: 491190
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: 19 - Eko žita, kaše
Iekšējais identifikators: 491191
Daļa: LOT-0020
Iekšējais identifikators: 491192
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: 21 - Eko zelenjava
Iekšējais identifikators: 491193
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: 22 - Pekovski izdelki
Iekšējais identifikators: 491194
Papildu klasifikācija (cpv): 15612500 Maiznīcu izstrādājumi
Wewnętrzny identyfikator: JN-74976
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Wewnętrzny identyfikator: 491173
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 491174
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03211000 Zboża
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Wewnętrzny identyfikator: 491175
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15511000 Mleko
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: 4 - Meso in mesni izdelki
Wewnętrzny identyfikator: 491176
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 491177
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15112000 Drób
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: 6 - Jajca
Wewnętrzny identyfikator: 491178
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03142500 Jaja
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: 7 - Ribe
Wewnętrzny identyfikator: 491179
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 03311000 Ryby
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: 8 - Sokovi in sirup
Wewnętrzny identyfikator: 491180
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15321000 Soki owocowe
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Wewnętrzny identyfikator: 491181
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: 10 - Sladoled
Wewnętrzny identyfikator: 491182
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15555100 Lody
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 491183
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 491184
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15896000 Produkty głęboko mrożone
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 491185
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15310000 Ziemniaki i produkty z ziemniaków
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Wewnętrzny identyfikator: 491186
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: 15 - Dietna prehrana
Wewnętrzny identyfikator: 491187
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15882000 Produkty dietetyczne
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: 16 - Slaščice in pecivo
Wewnętrzny identyfikator: 491188
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15812000 Wyroby ciastkarskie i ciasta
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Wewnętrzny identyfikator: 491189
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: 491190
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: 19 - Eko žita, kaše
Wewnętrzny identyfikator: 491191
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Wewnętrzny identyfikator: 491192
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: 21 - Eko zelenjava
Wewnętrzny identyfikator: 491193
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: 22 - Pekovski izdelki
Wewnętrzny identyfikator: 491194
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 15612500 Produkty piekarskie
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-74976
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Identificador interno: 491173
Classificação adicional (cpv): 15811100 Pão
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 491174
Classificação adicional (cpv): 03211000 Cereais
Lote: LOT-0003
Título: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Identificador interno: 491175
Classificação adicional (cpv): 15511000 Leite
Lote: LOT-0004
Título: 4 - Meso in mesni izdelki
Identificador interno: 491176
Classificação adicional (cpv): 15100000 Produtos de origem animal, carne e produtos à base de carne
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 491177
Classificação adicional (cpv): 15112000 Carne de aves de capoeira
Lote: LOT-0006
Título: 6 - Jajca
Identificador interno: 491178
Classificação adicional (cpv): 03142500 Ovos
Lote: LOT-0007
Título: 7 - Ribe
Identificador interno: 491179
Classificação adicional (cpv): 03311000 Peixes
Lote: LOT-0008
Título: 8 - Sokovi in sirup
Identificador interno: 491180
Classificação adicional (cpv): 15321000 Sumos de fruta
Lote: LOT-0009
Título: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Identificador interno: 491181
Classificação adicional (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
Lote: LOT-0010
Título: 10 - Sladoled
Identificador interno: 491182
Classificação adicional (cpv): 15555100 Gelados
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 491183
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 491184
Classificação adicional (cpv): 15896000 Produtos ultracongelados
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 491185
Classificação adicional (cpv): 15310000 Batata e produtos à base de batata
Lote: LOT-0014
Título: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Identificador interno: 491186
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
Lote: LOT-0015
Título: 15 - Dietna prehrana
Identificador interno: 491187
Classificação adicional (cpv): 15882000 Produtos dietéticos
Lote: LOT-0016
Título: 16 - Slaščice in pecivo
Identificador interno: 491188
Classificação adicional (cpv): 15812000 Produtos de pastelaria e bolos
Lote: LOT-0017
Título: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Identificador interno: 491189
Lote: LOT-0018
Identificador interno: 491190
Lote: LOT-0019
Título: 19 - Eko žita, kaše
Identificador interno: 491191
Lote: LOT-0020
Identificador interno: 491192
Lote: LOT-0021
Título: 21 - Eko zelenjava
Identificador interno: 491193
Lote: LOT-0022
Título: 22 - Pekovski izdelki
Identificador interno: 491194
Classificação adicional (cpv): 15612500 Produtos de padaria
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74976
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: 1 - Kruh in pekovski izdelki
Identificator intern: 491173
Clasificare suplimentară (cpv): 15811100 Pâine
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 491174
Clasificare suplimentară (cpv): 03211000 Cereale
Lot: LOT-0003
Titlu: 3 - Mleko in mlečni izdelki
Identificator intern: 491175
Clasificare suplimentară (cpv): 15511000 Lapte
Lot: LOT-0004
Titlu: 4 - Meso in mesni izdelki
Identificator intern: 491176
Clasificare suplimentară (cpv): 15100000 Produse de origine animală, carne şi produse din carne
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 491177
Clasificare suplimentară (cpv): 15112000 Carne de pasăre
Lot: LOT-0006
Titlu: 6 - Jajca
Identificator intern: 491178
Clasificare suplimentară (cpv): 03142500 Ouă
Lot: LOT-0007
Titlu: 7 - Ribe
Identificator intern: 491179
Clasificare suplimentară (cpv): 03311000 Peşti
Lot: LOT-0008
Titlu: 8 - Sokovi in sirup
Identificator intern: 491180
Clasificare suplimentară (cpv): 15321000 Sucuri de fructe
Lot: LOT-0009
Titlu: 9 - Sveže sadje in zelenjava
Identificator intern: 491181
Clasificare suplimentară (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Lot: LOT-0010
Titlu: 10 - Sladoled
Identificator intern: 491182
Clasificare suplimentară (cpv): 15555100 Îngheţată
Lot: LOT-0011
Identificator intern: 491183
Lot: LOT-0012
Identificator intern: 491184
Clasificare suplimentară (cpv): 15896000 Produse congelate
Lot: LOT-0013
Identificator intern: 491185
Clasificare suplimentară (cpv): 15310000 Cartofi şi produse pe bază de cartofi
Lot: LOT-0014
Titlu: 14 - Ostalo prehrambeno blago
Identificator intern: 491186
Clasificare suplimentară (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Lot: LOT-0015
Titlu: 15 - Dietna prehrana
Identificator intern: 491187
Clasificare suplimentară (cpv): 15882000 Produse dietetice
Lot: LOT-0016
Titlu: 16 - Slaščice in pecivo
Identificator intern: 491188
Clasificare suplimentară (cpv): 15812000 Produse de patiserie şi de cofetărie
Lot: LOT-0017
Titlu: 17 - Eko meso in mesni izdelki
Identificator intern: 491189
Lot: LOT-0018
Identificator intern: 491190
Lot: LOT-0019
Titlu: 19 - Eko žita, kaše
Identificator intern: 491191
Lot: LOT-0020
Titlu: 20 - Eko mleko in mlečni izdelki
Identificator intern: 491192
Lot: LOT-0021
Titlu: 21 - Eko zelenjava
Identificator intern: 491193
Lot: LOT-0022
Titlu: 22 - Pekovski izdelki
Identificator intern: 491194
Clasificare suplimentară (cpv): 15612500 Produse de brutărie