2. Процедура
Процедура
Заглавие: Onderhoud klimaatbeheerinstallaties
Описание: Waterschap Hunze en Aa's is voornemens om een raamovereenkomst af te sluiten met één opdrachtnemer voor het onderhoud van klimaatbeheerinstallaties. De scope: - Uitvoering van het jaarlijks preventief onderhoud van verwarmingsinstallaties en airco’s op locaties van het Waterschap; - Oplossen van storingen; - Opstellen van rapportages die digitaal opgeleverd dienen te worden en beschikbaar worden gesteld aan het Waterschap; - Werkzaamheden op het gebied van installatietechniek, zoals het omleggen van waterleidingen, vervanging van verwarmingsketels, airco’s en pompen, alsmede het uitvoeren van correctieve acties t.b.v. de hierboven genoemde installaties. De geraamde waarde van de Opdracht wordt geschat op gemiddeld €60.000,- excl. btw per jaar. De maximale waarde van de Raamovereenkomst wordt vastgesteld op €300.000 exclusief btw voor de maximale looptijd van 4 jaar.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50700000 Услуги по ремонт и поддържане на инсталации на сгради
Допълнителна класификация (cpv): 50720000 Услуги по ремонт и поддържане на котли за отопление, 50730000 Услуги по ремонт и поддържане на хладилни съоръжения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
Вътрешен идентификатор: 1
Варианти:
Описание на опциите: Optie tot verlenging raamovereenkomst
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
Další klasifikace (cpv): 50720000 Opravy a údržba ústředního topení, 50730000 Opravy a údržba skupin chladících zařízení
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50700000 Reparation og vedligeholdelse af installationer i bygninger
Supplerende klassifikation (cpv): 50720000 Reparation og vedligeholdelse af centralvarmeanlæg, 50730000 Reparation og vedligeholdelse af køleanlæg
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen, 50730000 Reparatur und Wartung von Kühlgruppen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50700000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κτιρίου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50720000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κεντρικής θέρμανσης, 50730000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ψυκτικών συγκροτημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
Additional classification (cpv): 50720000 Repair and maintenance services of central heating, 50730000 Repair and maintenance services of cooler groups
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
Clasificación adicional (cpv): 50720000 Servicios de reparación y mantenimiento de calefacción central, 50730000 Servicios de reparación y mantenimiento de grupos refrigeradores
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Optie tot verlenging raamovereenkomst
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50700000 Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto
Lisäluokitus (cpv): 50720000 Keskuslämmitysjärjestelmän korjaus ja huolto, 50730000 Kylmälaitteiden korjaus ja huolto
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50700000 Services de réparation et d'entretien d'installations de bâtiments
Nomenclature complémentaire (cpv): 50720000 Services de réparation et d'entretien de chauffage central, 50730000 Services de réparation et d'entretien de groupes de réfrigération
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50700000 Servizi di riparazione e manutenzione di impianti di edifici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50720000 Servizi di riparazione e manutenzione di riscaldamenti centrali, 50730000 Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50700000 Remonto ir priežiūros paslaugos, susijusios su pastatais
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50720000 Centrinio šildymo remonto ir priežiūros paslaugos, 50730000 Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 50720000 Centrālās apkures remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 50730000 Dzesēšanas ierīču remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50700000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-istallazzjonijiet tal-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50720000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tas-sħana ċentrali, 50730000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ gruppi tat-tkessieħ
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50700000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50720000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania, 50730000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50700000 Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
Clasificare suplimentară (cpv): 50720000 Servicii de reparare şi de întreţinere a încălzirii centrale, 50730000 Servicii de reparare şi de întreţinere a grupurilor de refrigerare
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50700000 Opravy a údržba vnútornej inštalácie budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50720000 Opravy a údržba ústredného kúrenia, 50730000 Opravy a údržba chladiacich zostáv
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50700000 Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah
Dodatna klasifikacija (cpv): 50720000 Storitve popravila in vzdrževanja centralnega ogrevanja, 50730000 Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50720000 Reparation och underhåll av centralvärme, 50730000 Reparation och underhåll av kylargrupper
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Optie tot verlenging raamovereenkomst