Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33168100 Ендоскопи
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Aleja Wincentego Witosa 26
Град: Opole
Пощенски код: 45-401
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Opolski (PL524)
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33168100 Endoskopy
Místo plnění
Obec: Opole
PSČ: 45-401
Nižší územní jednotka země (NUTS): Opolski (PL524)
2. Procedure
Procedure
Titel: Zakup, dostawa i uruchomienie urządzeń endoskopowych dla potrzeb Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu oraz przeszkolenie z zakresu obsługi.
Beskrivelse: Zakup, dostawa i uruchomienie urządzeń endoskopowych dla potrzeb Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu oraz przeszkolenie z zakresu obsługi.
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33168100 Endoskoper
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Część 1 – Videogastroskop
Beskrivelse: Część 1 – Videogastroskop
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Beskrivelse: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Część 3 - Ureterorenoskopy giętkie z wyposażeniem
Beskrivelse: Część 3 - Ureterorenoskopy giętkie z wyposażeniem
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33168100 Endoscopios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1 – Videogastroskop
Descripción: Część 1 – Videogastroskop
Lote: LOT-0002
Título: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Lote: LOT-0003
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33168100 Endoskoopit
Suorituspaikka
Postiosoite: Aleja Wincentego Witosa 26
Postitoimipaikka: Opole
Postinumero: 45-401
Maaryhmittely (NUTS): Opolski (PL524)
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33168100 Endoscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część 1 – Videogastroskop
Description: Część 1 – Videogastroskop
Lot: LOT-0002
Titre: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Lot: LOT-0003
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33168100 Endoscopes
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Część 1 – Videogastroskop
Cur síos: Część 1 – Videogastroskop
Luchtóg: LOT-0002
Luchtóg: LOT-0003
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33168100 Endoskopi
Mjesto izvršenja
Grad: Opole
Poštanski broj: 45-401
Zemlja – podregija (NUTS): Opolski (PL524)
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33168100 Endoszkópok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Część 1 – Videogastroskop
Leírás: Część 1 – Videogastroskop
Rész: LOT-0002
Cím: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Leírás: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Rész: LOT-0003
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33168100 Endoskopai
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Opole
Pašto kodas: 45-401
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Opolski (PL524)
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Izpildes vieta
Pilsēta: Opole
Pasta indekss: 45-401
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Opolski (PL524)
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33168100 Endoskopji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Część 1 – Videogastroskop
Deskrizzjoni: Część 1 – Videogastroskop
Lott: LOT-0002
Titlu: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Lott: LOT-0003
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33168100 Endoskopy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Część 1 – Videogastroskop
Opis: Część 1 – Videogastroskop
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Opis: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Część zamówienia: LOT-0003
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33168100 Endoscópios
Descrição: Część 1 – Videogastroskop
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33168100 Endoscoape
Descriere: Część 1 – Videogastroskop
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Część 1 – Videogastroskop
Časť: LOT-0002
Názov: Część 2 – Resektoskop bipolarny
Časť: LOT-0003
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33168100 Endoskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Część 1 – Videogastroskop
Del (anbudsområde): LOT-0002
Del (anbudsområde): LOT-0003