Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 50330000 Услуги по поддържане на далекосъобщителна техника
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Държава: Хърватия
Допълнителна информация: Hrvatski zavod za mirovinsko osiguranje, A. Mihanovića 3, Zagreb
Подновяване
416377-2026 - Zadávání
Chorvatsko – Údržba telekomunikačních zařízení – Usluga održavanja i nadogradnje telefonskih centrala i pripadajuće opreme
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevUsluga održavanja i nadogradnje telefonskih centrala i pripadajuće opreme
PopisPredmet nabave je Usluga održavanja i nadogradnje telefonskih centrala i pripadajuće opreme, sukladno tehničkoj specifikaciji ove Dokumentacije o nabavi.
Interní identifikátorV-25/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50330000 Údržba telekomunikačních zařízení
5. Část
ČástLOT-0000
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50330000 Vedligeholdelse af telekommunikationsudstyr
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Fornyelse
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50330000 Wartung von Fernmeldeeinrichtungen
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Geschätzte Dauer
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50330000 Telekommunikatsiooniseadmete hooldusteenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Uuendamine
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50330000 Televiestintälaitteiden huolto
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Uusiminen
416377-2026 - Mise en concurrence
Croatie – Services d'entretien de matériel de télécommunications – Usluga održavanja i nadogradnje telefonskih centrala i pripadajuće opreme
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneV-25/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureOtvoreni postupak
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50330000 Services d'entretien de matériel de télécommunications
5. Lot
LotLOT-0000
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50330000 Maintenance services of telecommunications equipment
An áit feidhmíochta
Tír: An Chróit
Fad measta
416377-2026 - Nadmetanje
Hrvatska – Usluge održavanja telekomunikacijske opreme – Usluga održavanja i nadogradnje telefonskih centrala i pripadajuće opreme
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaV-25/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Glavna obilježja postupkaOtvoreni postupak
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50330000 Usluge održavanja telekomunikacijske opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0000
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50330000 Távközlési berendezések karbantartása
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
Becsült időtartam
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50330000 Servizi di manutenzione di attrezzature per telecomunicazioni
Luogo di esecuzione
Suddivisione del paese (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Paese: Croazia
Durata stimata
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50330000 Telekomunikacijų įrangos priežiūros paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Šalis: Kroatija
Numatomas galiojimas
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: V-25/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50330000 Servizzi tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tat-telekomunikazzjonijiet
5. Lott
Lott: LOT-0000
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50330000 Usługi w zakresie konserwacji sprzętu telekomunikacyjnego
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Szacowany okres obowiązywania
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50330000 Údržba telekomunikačných zariadení
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Predpokladané trvanie
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50330000 Underhåll av telekommunikationsutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Förlängning