416387-2026 - Състезателна процедура
България – Вътрешно обзавеждане на сгради – Доставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеДоставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
ОписаниеДоставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград. Видът и количеството на артикулите /обзавеждането/ са: 1 Единични легла 145/75 бр. 112 2 "Двуетажни легла" бр. 20 3 Гардеробчета бр. 152 4 Детски масички 120/60/50 бр. 24 5 "Детски столчета" бр. 156 6 Дидактически шкафове 320/160 бр. 6 7 Дидактически шкафове 160/170 бр. 6 8 Гардероби 200/180 бр. 10 9 Бюра 120/80 със система "умен чин" бр. 2 10 Бюра 120/80 бр. 5 11 Бюра 150/80 бр. 2 12 Шкаф разливна 240/90 бр. 6 13 "Мивки с плот 80/90" бр. 6 14 Шкаф за лекарства бр. 1 15 Кушетка медицински кабинет бр. 1 16 Заседателна маса 120/240 бр. 1 17 "Столове" бр. 12 18 Стелажи 120х180 бр. 8 19 "Матраци" бр. 152 20 Дидактически шкаф 600/60 бр. 1 21 Секция учителска стая 300/180 бр. 1 22 Секция Директор 400/180 бр. 1 Всички участници следва да изготвят предложенията си в съответствие с Техническите спецификации. !!! ЗАБЕЛЕЖКА: * За размерите се допускат отклонения до +/- 2 см от височината и/или ширината и/или дължината на мебелите. ** Посочените качествени характеристики са минимални и/или приблизителни. Участникът трябва да предложи продукти с конкретни характеристики – размери и/или параметри. ***В изпълнение на разпоредбата на чл. 48, ал. 2 от ЗОП да се счита добавено „или еквивалент" навсякъде, където в Техническата спецификация са посочени стандарти, технически одобрения или спецификации или други технически еталони, както и когато са посочени модел, източник, процес, търговска марка, патент, тип, произход или производство. ГАРАНЦИОННИ СРОКОВЕ Възложителят поставя минимално изискване за гаранционен срок от 24 (двадесет и четири) месеца, като максималната му продължителност е по предложение на участника. Гаранционният срок трябва да обхваща всички материални дефекти на доставеното обзавеждане. Ако даден елемент или отделна негова част прояви дефект в рамките на договорения период за гаранция, същият следва да бъде подменен за сметка на изпълнителя в рамките на сроковете за гаранционно обслужване. Възложителят определя максимален срок за доставка и монтаж на обзавеждането - 30 (тридесет) календарни дни, считано от датата на получаване на възлагателно писмо от Възложителя, като приемането на работата се удостоверява с подписването на двустранен приемо-предавателен протокол.
Вътрешен идентификатор589443
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 44115800 Вътрешно обзавеждане на сгради
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ОписаниеДоставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград. Видът и количеството на артикулите /обзавеждането/ са посочени в Техническата спецификация – неразделна част от настоящата документация. Всички участници следва да изготвят предложенията си в съответствие с Техническите спецификации.
Допълнителна класификация (cpv): 39143116 Детски легла, 39120000 Маси, шкафове, бюра и библиотеки, 39112000 Столове, 39161000 Мебелировка за детски градини
416387-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor589443
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44115800 Vnitřní vybavení budov
5. Část
ČástLOT-0001
Další klasifikace (cpv): 39143116 Dětské postýlky, 39120000 Stoly, skříně, psací stoly a knihovny, 39112000 Židle, 39161000 Nábytek pro mateřské školy
416387-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID589443
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 44115800 Fittings til indendørs brug
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Supplerende klassifikation (cpv): 39143116 Vugger, 39120000 Borde, skabe, skriveborde og bogreoler, 39112000 Stole, 39161000 Børnehavemøbler
416387-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό589443
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 44115800 Εσωτερικός εξοπλισμός κτιρίων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 39143116 Παιδικά κρεβάτια, 39120000 Τραπέζια, ντουλάπια, γραφεία και βιβλιοθήκες, 39112000 Καρέκλες, 39161000 Έπιπλα παιδικού σταθμού
416387-2026 - Licitación
Bulgaria – Accesorios para interiores de edificios – Доставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno589443
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 44115800 Accesorios para interiores de edificios
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 39143116 Cunas, 39120000 Mesas, armarios, escritorios y librerías, 39112000 Sillas, 39161000 Mobiliario de jardín de infancia
416387-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus589443
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 44115800 Ehitise siseseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendav liigitus (cpv): 39143116 Kerged voodid, 39120000 Lauad, kapid, kirjutuslauad ja raamatukapid, 39112000 Toolid, 39161000 Lasteaiamööbel
416387-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Rakennusten sisäasennustarvikkeet – Доставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589443
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 44115800 Rakennusten sisäasennustarvikkeet
Lisäluokitus (cpv): 39143116 Lastensängyt, 39120000 Pöydät, astia- ja muut kaapit, kirjoituspöydät ja kirjahyllyt, 39112000 Tuolit, 39161000 Lastentarhojen kalusteet
416387-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589443
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 44115800 Building internal fittings
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 39143116 Cots, 39120000 Tables, cupboards, desk and bookcases, 39112000 Chairs, 39161000 Kindergarten furniture
416387-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589443
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 44115800 Predmeti za unutarnje opremanje
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39143116 Dječji kreveti, 39120000 Stolovi, ormari, radni stol i police za knjige, 39112000 Stolci, 39161000 Namještaj za dječje vrtiće
416387-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító589443
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 44115800 Belső épületszerelvények
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 39143116 Gyermekágyak, 39120000 Asztalok, szekrények, iróasztalok és könyvszekrények, 39112000 Ülések, 39161000 Óvodai bútor
416387-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno589443
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 44115800 Arredi interni per edifici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Classificazione aggiuntiva (cpv): 39143116 Lettini, 39120000 Tavoli, armadi, scrivanie e scaffali biblioteca, 39112000 Sedie, 39161000 Arredo per scuole d'infanzia
416387-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators589443
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 44115800 Ēku iekšējās apdares materiāli
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Papildu klasifikācija (cpv): 39143116 Bērnu gultas, 39120000 Galdi, trauku skapji, rakstāmgaldi un grāmatu skapji, 39112000 Krēsli, 39161000 Bērnudārzu mēbeles
416387-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern589443
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 44115800 Aċċessorji nterni tal-bini
5. Lott
LottLOT-0001
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 39143116 Bannieni, 39120000 Mwejjed, armarji, skrivaniji u libreriji, 39112000 Siġġijiet, 39161000 Għamara ta' l-iskola tan-nuna
416387-2026 - Mededinging
Bulgarije – Interne hulpstukken voor gebouwen – Доставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode589443
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115800 Interne hulpstukken voor gebouwen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 39143116 Kinderbedjes, 39120000 Tafels, kasten, schrijftafels en boekenkasten, 39112000 Rechte stoelen, 39161000 Meubilair voor kleuterschool
416387-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Wewnętrzny identyfikator589443
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 44115800 Osprzęt wewnętrzny do budynków
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 39143116 Łóżeczka, 39120000 Stoły, kredensy, biurka i biblioteczki, 39112000 Krzesła, 39161000 Meble przedszkolne
416387-2026 - Concurso
Bulgária – Acessórios internos para edifícios – Доставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 44115800 Acessórios internos para edifícios
Classificação adicional (cpv): 39143116 Berços, 39120000 Mesas, aparadores, secretárias e estantes, 39112000 Cadeiras, 39161000 Mobiliário para jardins infantis
416387-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Accesorii interioare de construcţii – Доставка и монтаж на обзавеждане за ДГ «Радост» гр.Велинград
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589443
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 44115800 Accesorii interioare de construcţii
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 39143116 Pătuţuri pentru copii, 39120000 Mese, dulapuri, birouri şi biblioteci, 39112000 Scaune, 39161000 Mobilier pentru grădiniţe
416387-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor589443
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 44115800 Vnútorné vybavenie budov
5. Časť
ČasťLOT-0001
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 39143116 Skladacie lôžka, 39120000 Stoly, skrine, písacie stoly a knižnice, 39112000 Stoličky, 39161000 Nábytok pre materské školy
416387-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589443
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 44115800 Predmeti za notranjo opremo
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 39143116 Otroške postelje, 39120000 Mize, omare, pisalne mize in knjižne police, 39112000 Stoli, 39161000 Pohištvo za vrtce
416387-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare589443
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44115800 Inomhusarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 39143116 Barnsängar, 39120000 Bord, skåp, skrivbord och bokhyllor, 39112000 Stolar, 39161000 Förskolemöbler