2. Процедура
Процедура
Заглавие: Rudaminos, vad. Kvietniovo dvaro sodybos parko Skaidiškių kaime pritaikymo rekereacijai, poilsiui ir renginiams, projektas
Описание: Vilniaus rajono savivaldybės administracija numato pirkti Rudaminos, vad. Kvietniovo dvaro sodybos parko Skaidiškių kaime pritaikymo rekreacijai, poilsiui ir renginiams, projektavimo paslaugas bei projekto vykdymo priežiūros paslaugas.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71220000 Архитектурно проектиране
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 0
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71220000 Architektonická řešení
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 0
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71220000 Arkitektprojektering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 0
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71220000 Υπηρεσίες αρχιτεκτονικού σχεδιασμού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 0
416520-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71220000 Architectural design services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifier0
416520-2026 - Hange
Leedu – Arhitektuurialased projekteerimisteenused – Rudaminos, vad. Kvietniovo dvaro sodybos parko Skaidiškių kaime pritaikymo rekereacijai, poilsiui ir renginiams, projektas
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71220000 Arhitektuurialased projekteerimisteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus0
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71220000 Services de création architecturale
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 0
416520-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach0
416520-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító0
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71220000 Servizi di progettazione architettonica
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 0
416520-2026 - Konkursas
Lietuva – Architektūrinio projektavimo paslaugos – Rudaminos, vad. Kvietniovo dvaro sodybos parko Skaidiškių kaime pritaikymo rekereacijai, poilsiui ir renginiams, projektas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71220000 Architektūrinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius0
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71220000 Arhitektūras projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 0
416520-2026 - Kompetizzjoni
Il-Litwanja – Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura – Rudaminos, vad. Kvietniovo dvaro sodybos parko Skaidiškių kaime pritaikymo rekereacijai, poilsiui ir renginiams, projektas
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71220000 Servizzi tad-disinji ta' l-arkitettura
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur intern0
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71220000 Maken van bouwkundige ontwerpen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 0
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71220000 Usługi projektowania architektonicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 0
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71220000 Návrhárske a architektonické služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 0
416520-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71220000 Storitve arhitekturnega projektiranja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator0
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71220000 Arkitektonisk formgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 0