416529-2026 - Състезателна процедура
Полша – Медицинско оборудване – Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia na potrzeby Ambulatoryjnej opieki Specjalistycznej.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33100000 Медицинско оборудване
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеSystem badań urodynamicznych
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa systemu badań urodynamicznych
Допълнителна класификация (cpv): 33124100 Уреди за диагностика
Варианти
Описание на опциитеBrak
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеUltrasonograf z biopsją fuzyjną
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa ultrasonografu z biopsją fuzyjną
Допълнителна класификация (cpv): 33112200 Ехограф
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеZestaw cystoskopowy
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa zestawu cystoskopowego
Обособена позицияLOT-0004
ЗаглавиеEchokardiograf
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa echokardiografu
Обособена позицияLOT-0005
ЗаглавиеDiagnostyka kardiologiczno-ratunkowa
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu EKG, bieżni do testów wysiłkowych z oprogramowaniem, rejestrator EKG, holter ciśnieniowy, zestaw do reanimacji
Допълнителна класификация (cpv): 33123000 Оборудване за сърдечносъдово изследване, 33124100 Уреди за диагностика
Обособена позицияLOT-0006
ЗаглавиеSprzęt medyczny do Poradni Ortopedycznej
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu do nastawiania złamań Sokołowskiego, aparat do pomiarów EMG
Допълнителна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия, 33124100 Уреди за диагностика
Обособена позицияLOT-0007
ЗаглавиеAparat USG
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatu USG
Допълнителна класификация (cpv): 33112200 Ехограф, 33124100 Уреди за диагностика
Обособена позицияLOT-0008
ЗаглавиеWyposażenie poradni
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kozetki medycznej, fotela urologicznego
416529-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33100000 Zdravotnické přístroje
5. Část
ČástLOT-0001
NázevSystem badań urodynamicznych
Další klasifikace (cpv): 33124100 Diagnostické přístroje
Možnosti
Popis možnostíBrak
ČástLOT-0002
NázevUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Další klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
ČástLOT-0003
NázevZestaw cystoskopowy
ČástLOT-0004
NázevEchokardiograf
ČástLOT-0005
Další klasifikace (cpv): 33123000 Kardiovaskulární přístroje, 33124100 Diagnostické přístroje
ČástLOT-0006
Další klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 33124100 Diagnostické přístroje
ČástLOT-0007
NázevAparat USG
Další klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky, 33124100 Diagnostické přístroje
ČástLOT-0008
NázevWyposażenie poradni
416529-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelSystem badań urodynamicznych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak
LosLOT-0002
TitelUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
LosLOT-0003
TitelZestaw cystoskopowy
LosLOT-0004
TitelEchokardiograf
LosLOT-0005
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung, 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0006
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0007
TitelAparat USG
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 33124100 Diagnostikausrüstung
LosLOT-0008
TitelWyposażenie poradni
416529-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33100000 Ιατρικές συσκευές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςSystem badań urodynamicznych
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33124100 Συσκευές διαγνωστικής
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνBrak
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33112200 Μονάδα υπερήχων
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςZestaw cystoskopowy
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςEchokardiograf
ΠαρτίδαLOT-0005
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33123000 Καρδιοαγγειακές διατάξεις, 33124100 Συσκευές διαγνωστικής
ΠαρτίδαLOT-0006
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 33124100 Συσκευές διαγνωστικής
ΠαρτίδαLOT-0007
ΤίτλοςAparat USG
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33112200 Μονάδα υπερήχων, 33124100 Συσκευές διαγνωστικής
ΠαρτίδαLOT-0008
ΤίτλοςWyposażenie poradni
416529-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33100000 Equipamiento médico
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloSystem badań urodynamicznych
Clasificación adicional (cpv): 33124100 Aparatos para diagnóstico
Opciones
Descripción de las opcionesBrak
LoteLOT-0002
TítuloUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Clasificación adicional (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
LoteLOT-0003
TítuloZestaw cystoskopowy
LoteLOT-0004
TítuloEchokardiograf
LoteLOT-0005
Clasificación adicional (cpv): 33123000 Aparatos para exploración cardiovascular, 33124100 Aparatos para diagnóstico
LoteLOT-0006
Clasificación adicional (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos, 33124100 Aparatos para diagnóstico
LoteLOT-0007
TítuloAparat USG
Clasificación adicional (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos, 33124100 Aparatos para diagnóstico
LoteLOT-0008
TítuloWyposażenie poradni
416529-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 33100000 Meditsiiniseadmed
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriSystem badań urodynamicznych
Täiendav liigitus (cpv): 33124100 Diagnostikaseadmed
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusBrak
OsaLOT-0002
PealkiriUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Täiendav liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed
OsaLOT-0003
PealkiriZestaw cystoskopowy
OsaLOT-0004
PealkiriEchokardiograf
OsaLOT-0005
Täiendav liigitus (cpv): 33123000 Kardiovaskulaarsete uuringute seadmed, 33124100 Diagnostikaseadmed
OsaLOT-0006
Täiendav liigitus (cpv): 33190000 Mitmesugused meditsiiniseadmed ja tooted, 33124100 Diagnostikaseadmed
OsaLOT-0007
PealkiriAparat USG
Täiendav liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed, 33124100 Diagnostikaseadmed
OsaLOT-0008
PealkiriWyposażenie poradni
416529-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33100000 Lääketieteelliset laitteet
Ilmoituksen nimiSystem badań urodynamicznych
Lisäluokitus (cpv): 33124100 Diagnostiikkalaitteet
Optiot
Optioiden kuvausBrak
Ilmoituksen nimiUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Lisäluokitus (cpv): 33112200 Ultraääniyksikkö
Ilmoituksen nimiZestaw cystoskopowy
Ilmoituksen nimiEchokardiograf
Lisäluokitus (cpv): 33123000 Sydän- ja verisuonitutkimuslaitteet, 33124100 Diagnostiikkalaitteet
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 33124100 Diagnostiikkalaitteet
Ilmoituksen nimiAparat USG
Lisäluokitus (cpv): 33112200 Ultraääniyksikkö, 33124100 Diagnostiikkalaitteet
Ilmoituksen nimiWyposażenie poradni
416529-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33100000 Medical equipments
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealSystem badań urodynamicznych
Aicmiú breise (cpv): 33124100 Diagnostic devices
Roghanna
Cur síos ar na roghannaBrak
LuchtógLOT-0002
TeidealUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Aicmiú breise (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
LuchtógLOT-0003
TeidealZestaw cystoskopowy
LuchtógLOT-0004
TeidealEchokardiograf
LuchtógLOT-0005
Aicmiú breise (cpv): 33123000 Cardiovascular devices, 33124100 Diagnostic devices
LuchtógLOT-0006
Aicmiú breise (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products, 33124100 Diagnostic devices
LuchtógLOT-0007
TeidealAparat USG
Aicmiú breise (cpv): 33112200 Ultrasonic unit, 33124100 Diagnostic devices
LuchtógLOT-0008
TeidealWyposażenie poradni
416529-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33100000 Medicinske naprave
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovSystem badań urodynamicznych
Dodatna klasifikacija (cpv): 33124100 Dijagnostički uređaji
Opcije
Opis opcijaBrak
GrupaLOT-0002
NaslovUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Dodatna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk
GrupaLOT-0003
NaslovZestaw cystoskopowy
GrupaLOT-0004
NaslovEchokardiograf
GrupaLOT-0005
Dodatna klasifikacija (cpv): 33123000 Kardiovaskularni uređaji, 33124100 Dijagnostički uređaji
GrupaLOT-0006
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 33124100 Dijagnostički uređaji
GrupaLOT-0007
NaslovAparat USG
Dodatna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk, 33124100 Dijagnostički uređaji
GrupaLOT-0008
NaslovWyposażenie poradni
416529-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33100000 Orvosi felszerelések
5. Rész
RészLOT-0001
CímSystem badań urodynamicznych
További osztályozás (cpv): 33124100 Diagnosztikai készülékek
Opciók
A lehetőségek leírásaBrak
RészLOT-0002
CímUltrasonograf z biopsją fuzyjną
További osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék
RészLOT-0003
CímZestaw cystoskopowy
RészLOT-0004
CímEchokardiograf
RészLOT-0005
CímDiagnostyka kardiologiczno-ratunkowa
További osztályozás (cpv): 33123000 Kardiovaszkuláris eszközök, 33124100 Diagnosztikai készülékek
RészLOT-0006
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 33124100 Diagnosztikai készülékek
RészLOT-0007
CímAparat USG
További osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék, 33124100 Diagnosztikai készülékek
RészLOT-0008
CímWyposażenie poradni
416529-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33100000 Apparecchiature mediche
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloSystem badań urodynamicznych
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33124100 Apparecchi diagnostici
Opzioni
Descrizione delle opzioniBrak
LottoLOT-0002
TitoloUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni
LottoLOT-0003
TitoloZestaw cystoskopowy
LottoLOT-0004
TitoloEchokardiograf
LottoLOT-0005
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33123000 Apparecchi cardiovascolari, 33124100 Apparecchi diagnostici
LottoLOT-0006
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33190000 Dispositivi e prodotti medici vari, 33124100 Apparecchi diagnostici
LottoLOT-0007
TitoloAparat USG
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni, 33124100 Apparecchi diagnostici
LottoLOT-0008
TitoloWyposażenie poradni
416529-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33100000 Medicinos įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
PavadinimasSystem badań urodynamicznych
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33124100 Diagnostikos prietaisai
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasBrak
Pirkimo dalisLOT-0002
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33112200 Ultragarso įranga
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasZestaw cystoskopowy
Pirkimo dalisLOT-0004
PavadinimasEchokardiograf
Pirkimo dalisLOT-0005
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33123000 Širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimo ir stebėjimo prietaisai, 33124100 Diagnostikos prietaisai
Pirkimo dalisLOT-0006
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 33124100 Diagnostikos prietaisai
Pirkimo dalisLOT-0007
PavadinimasAparat USG
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33112200 Ultragarso įranga, 33124100 Diagnostikos prietaisai
Pirkimo dalisLOT-0008
PavadinimasWyposażenie poradni
416529-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33100000 Tagħmir mediku
5. Lott
LottLOT-0001
TitluSystem badań urodynamicznych
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33124100 Apparati tad-dianjożi
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietBrak
LottLOT-0002
TitluUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
LottLOT-0003
TitluZestaw cystoskopowy
LottLOT-0004
TitluEchokardiograf
LottLOT-0005
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33123000 Apparati tal-kardjo-vaskulari, 33124100 Apparati tad-dianjożi
LottLOT-0006
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 33124100 Apparati tad-dianjożi
LottLOT-0007
TitluAparat USG
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika, 33124100 Apparati tad-dianjożi
LottLOT-0008
TitluWyposażenie poradni
416529-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33100000 Medische apparatuur
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 33124100 Diagnostisch instrumentarium
Opties
Beschrijving van de optiesBrak
PerceelLOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
PerceelLOT-0005
Aanvullende classificatie (cpv): 33123000 Instrumentarium voor hart- en vaatonderzoek, 33124100 Diagnostisch instrumentarium
PerceelLOT-0006
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 33124100 Diagnostisch instrumentarium
PerceelLOT-0007
Aanvullende classificatie (cpv): 33112200 Echograaf, 33124100 Diagnostisch instrumentarium
PerceelLOT-0008
416529-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33100000 Urządzenia medyczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułSystem badań urodynamicznych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33124100 Urządzenia diagnostyczne
Opcje
Opis opcjiBrak
Część zamówieniaLOT-0002
TytułUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
Część zamówieniaLOT-0003
TytułZestaw cystoskopowy
Część zamówieniaLOT-0004
TytułEchokardiograf
Część zamówieniaLOT-0005
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33123000 Urządzenia do diagnostyki sercowo-naczyniowej, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
Część zamówieniaLOT-0006
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
Część zamówieniaLOT-0007
TytułAparat USG
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne, 33124100 Urządzenia diagnostyczne
Część zamówieniaLOT-0008
TytułWyposażenie poradni
416529-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33100000 Echipamente medicale
5. Lot
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 33124100 Aparate de diagnosticare
Opțiuni
Descrierea opțiunilorBrak
LotLOT-0002
Clasificare suplimentară (cpv): 33112200 Ecograf
LotLOT-0003
LotLOT-0004
LotLOT-0005
Clasificare suplimentară (cpv): 33123000 Echipament de examinare cardiovasculară, 33124100 Aparate de diagnosticare
LotLOT-0006
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 33124100 Aparate de diagnosticare
LotLOT-0007
Clasificare suplimentară (cpv): 33112200 Ecograf, 33124100 Aparate de diagnosticare
LotLOT-0008
416529-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33100000 Zdravotnícke vybavenie
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovSystem badań urodynamicznych
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33124100 Diagnostické prístroje
ČasťLOT-0002
NázovUltrasonograf z biopsją fuzyjną
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
ČasťLOT-0003
NázovZestaw cystoskopowy
ČasťLOT-0004
NázovEchokardiograf
ČasťLOT-0005
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33123000 Kardiovaskulárne prístroje, 33124100 Diagnostické prístroje
ČasťLOT-0006
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33190000 Rôzne lekárske zariadenia a výrobky, 33124100 Diagnostické prístroje
ČasťLOT-0007
NázovAparat USG
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka, 33124100 Diagnostické prístroje
ČasťLOT-0008
NázovWyposażenie poradni
416529-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33100000 Medicinska oprema
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 33124100 Naprave za diagnostiko
Opis možnostiBrak
SklopLOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 33112200 Enota za ultrazvok
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
SklopLOT-0005
Dodatna klasifikacija (cpv): 33123000 Kardivaskularne naprave, 33124100 Naprave za diagnostiko
SklopLOT-0006
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 33124100 Naprave za diagnostiko
SklopLOT-0007
Dodatna klasifikacija (cpv): 33112200 Enota za ultrazvok, 33124100 Naprave za diagnostiko
SklopLOT-0008