2. Процедура
Процедура
Заглавие: AGEL SMN a.s. – o.z. Nemocnice Prostějov – urgentní příjem
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky je realizace stavby podle PROJEKTU (také „dílo“). Jedná se o částečnou rekonstrukci stávajícího urgentního přijmu a jeho novou přístavbu. Provozovatelem zdravotnického zařízení je AGEL Středomoravská a.s. Objektová skladba: SO 01 – Stavební úpravy stávajícího objektu (II. etapa výstavby) SO 02.1 – Nová přístavba (I. etapa výstavby) SO 02.2 – Nová přístavba – dostavba 2.NP (III. etapa výstavby) SO 03 – Komunikace a zpevněné plochy SO 04 – Sadové úpravy SO 05 – Přípojka NN a úpravy VO PS 01 – Zdravotnická technologie Předmětem plnění zadávané veřejné zakázky NENÍ vybavení stavby. Podrobný rozsah stavebních, které požaduje zadavatel realizovat, je blíže specifikován v PROJEKTU a v soupisu prací a výkazu výměr. Dodávkou stavby se rozumí úplné a bezvadné provedení veškerých stavebních prací a konstrukcí včetně dodávek potřebných materiálů nezbytných pro řádné dokončení provozuschopného díla, dále provedení všech činností souvisejících s dodávkou stavebních prací a konstrukcí, jejichž provedení je pro řádné dokončení díla nezbytné (např. zařízení staveniště, bezpečnostní opatření apod.), geodetické zaměření dokončené stavby a vypracování geometrického plánu pro vklad do katastru nemovitostí a zajištění a předání projektové dokumentace skutečného provedení díla.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Допълнителен характер на поръчката: Услуги, Доставки
Основна класификация (cpv): 45215120 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради на специализирани лечебни заведения
Допълнителна класификация (cpv): 45313100 Строителни и монтажни работи на асансьори, 45215100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения, 45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации, 45400000 Довършителни строителни работи, 45233100 Строителни и монтажни работи на автомагистрали и пътища, 45111000 Работи по разрушаване, оформяне и разчистване на строителната площадка, 77310000 Услуги по създаване и поддържане на зелени площи, 71250000 Архитектурни и инженерни услуги по измервания и заснемания, 39000000 Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване, 31524110 Лампи за операционни зали
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 1
Допълнителен характер на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Услуги
2. Řízení
Řízení
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Další charakteristika zakázky: Služby, Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 45215120 Výstavba speciálních zdravotnických budov
Další klasifikace (cpv): 45313100 Instalace a montáž výtahů, 45215100 Stavební úpravy objektů sloužících pro zdravotní péči, 45300000 Stavební montážní práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45233100 Stavební úpravy pro komunikace, 45111000 Demolice, příprava staveniště a odklizovací práce, 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch, 71250000 Architektonické, technické a zeměměřičské služby, 39000000 Nábytek (včetně kancelářského), zařízení interiéru, domácí spotřebiče (mimo osvětlení) a čisticí prostředky, 31524110 Lampy pro operační sály
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Další charakteristika zakázky: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Služby
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser, Varer
Primær klassifikation (cpv): 45215120 Opførelse af medicinske specialbygninger
Supplerende klassifikation (cpv): 45313100 Installation af elevator, 45215100 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til sundhedsvæsenet, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45233100 Byggearbejde i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje, 45111000 Nedrivning, terrænregulering og rydning af byggeplads, 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder, 71250000 Arkitekt-, ingeniør- og opmålingsvirksomhed, 39000000 Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler, 31524110 Lamper til operationsstuer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Supplerende kontrakttype: Varer
Supplerende kontrakttype: Tjenesteydelser
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen, Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215120 Bau von medizinischen Spezialgebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45313100 Installation von Aufzügen, 45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen, 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 39000000 Möbel (einschließlich Büromöbel), Zubehör, Haushaltsgeräte (ausgenommen Beleuchtung) und Reinigungsmittel, 31524110 OP-Leuchten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες, Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45215120 Κατασκευαστικές εργασίες για ειδικά ιατρεία
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45313100 Εργασίες εγκατάστασης ανελκυστήρα, 45215100 Κατασκευαστικές εργασίες για κτίρια υπηρεσιών υγείας, 45300000 Εργασίες κτιριακών εγκαταστάσεων, 45400000 Εργασίες αποπεράτωσης κτιρίων, 45233100 Κατασκευή αυτοκινητοδρόμων και οδών, 45111000 Εργασίες κατεδάφισης, διευθέτησης και εκκαθάρισης εργοταξίου, 77310000 Φύτευση και συντήρηση χώρων πρασίνου, 71250000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και υπεύθυνου έργου, 39000000 Έπιπλα (όπου περιλαμβάνονται έπιπλα γραφείου), επιπλώσεις, οικιακές συσκευές (εκτός από συσκευές φωτισμού) και προϊόντα καθαρισμού, 31524110 Φωτιστικά σώματα χειρουργείου
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Lepingu täiendav olemus: Teenused, Asjad
Peamine liigitus (cpv): 45215120 Erimeditsiinihoonete ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45313100 Lifti paigaldustööd, 45215100 Tervishoiuga seotud hoonete ehitustööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45233100 Kiir- ja maanteede ehitustööd, 45111000 Lammutamine, ehitusplatsi ettevalmistus- ja puhastustööd, 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused, 71250000 Arhitektuuri-, insener-tehnilise projekteerimise ja maamõõtmisteenused, 39000000 Mööbel (sh kontorimööbel), sisustus, kodumasinad (v.a valgustus) ja puhastusvahendid, 31524110 Operatsioonisaali lambid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 1
Lepingu täiendav olemus: Asjad
Lepingu täiendav olemus: Teenused
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut, Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45215120 Erikoishoitoyksikköjen rakennustyöt
Lisäluokitus (cpv): 45313100 Hissien asennustyöt, 45215100 Terveydenhoidon rakennusten rakentamistyöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45233100 Tierakennustyöt, 45111000 Purkutyöt, rakennustyömaan valmistelu- ja raivaustyöt, 77310000 Viheralueiden istutus- ja hoitopalvelut, 71250000 Arkkitehti-, insinööri- ja maanmittauspalvelut, 39000000 Huonekalut (myös toimistokalusteet), sisustustavarat, kodinkoneet ja laitteet (valaistusta lukuun ottamatta) ja puhdistustuotteet, 31524110 Leikkaussalivalaisimet
Sisäinen tunniste: 1
Täydentävä hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Palvelut
416582-2026 - Mise en concurrence
Tchéquie – Travaux de construction de bâtiments médicaux spécialisés – AGEL SMN a.s. – o.z. Nemocnice Prostějov – urgentní příjem
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Travaux - Services - Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéTravaux
Nature complémentaire du marchéServicesFournitures
Nomenclature principale (cpv): 45215120 Travaux de construction de bâtiments médicaux spécialisés
Nomenclature complémentaire (cpv): 45313100 Travaux d'installation d'ascenseurs, 45215100 Travaux de construction de bâtiments liés à la santé, 45300000 Travaux d'équipement du bâtiment, 45400000 Travaux de parachèvement de bâtiment, 45233100 Travaux de construction d'autoroutes, de routes, 45111000 Travaux de démolition, travaux de préparation et de dégagement de chantier, 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts, 71250000 Services d'architecture, d'ingénierie et de métrage, 39000000 Meubles (y compris les meubles de bureau), aménagements, appareils électroménagers (à l'exclusion de l'éclairage) et produits de nettoyage, 31524110 Scialytiques
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne1
Nature complémentaire du marchéFournitures
Nature complémentaire du marchéServices
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Dodatna priroda ugovora: Usluge, Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 45215120 Građevinski radovi na zgradama za specijalističku medicinu
Dodatna klasifikacija (cpv): 45313100 Radovi ugradnje dizala, 45215100 Građevinski radovi na zgradama vezanih za zdravstvo, 45300000 Instalaterski radovi na građevinama, 45400000 Završni građevinski radovi, 45233100 Građevinski radovi na autocestama, cestama, 45111000 Radovi rušenja, priprema i čišćenje gradilišta, 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina, 71250000 Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge, 39000000 Namještaj (uključujući uredski namještaj), unutarnja oprema, kućanske naprave (osim rasvjete) i sredstva za čišćenje, 31524110 Svjetiljke za operacijske dvorane
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Dodatna priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Usluge
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés, Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 45215120 Különleges gyógyászati célú épület kivitelezése
További osztályozás (cpv): 45313100 Felvonó szerelése, 45215100 Egészségügyi épületek kivitelezése, 45300000 Épületszerelési munka, 45400000 Épületbefejezési munka, 45233100 Autópálya és közút építése, 45111000 Bontási, terep-előkészítési és eltakarítási munka, 77310000 Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások, 71250000 Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások, 39000000 Bútorok (beleértve irodai bútorok), lakberendezési cikkek, háztartási berendezések (kivéve világítás) és tisztítótermékek, 31524110 Műtőlámpák
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
A szerződés kiegészítő jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Szolgáltatásmegrendelés
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi, Forniture
Classificazione principale (cpv): 45215120 Lavori di costruzione di edifici medici speciali
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45313100 Lavori di installazione di ascensori, 45215100 Lavori di costruzione di edifici per servizi sanitari, 45300000 Lavori di installazione di impianti in edifici, 45400000 Lavori di completamento degli edifici, 45233100 Lavori di costruzione di strade e autostrade, 45111000 Lavori di demolizione, di preparazione del sito e sgombero, 77310000 Servizi di piantagione e manutenzione di zone verdi, 71250000 Servizi architettonici, di ingegneria e misurazione, 39000000 Mobili (incluso mobili da ufficio), arredamento, apparecchi elettrodomestici (escluso illuminazione) e prodotti per pulizie, 31524110 Lampade per sale operatorie
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
Natura aggiuntiva dell'appalto: Forniture
Natura aggiuntiva dell'appalto: Servizi
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Līguma papildveids: Pakalpojumi, Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 45215120 Speciālās medicīniskās būves celtniecības darbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45313100 Lifta ierīkošana, 45215100 Ar veselības pakalpojumiem saistītu ēku celtniecības darbi, 45300000 Ēku instalācijas darbi, 45400000 Ēku celtniecības pabeigšanas darbi, 45233100 Automaģistrāļu un ceļu būvdarbi, 45111000 Ēku demontāžas, būvlaukuma sagatavošanas un tīrīšanas darbi, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi, 71250000 Arhitektūras, inženiertehniskie un mērniecības pakalpojumi, 39000000 Mēbeles (arī biroja mēbeles), mēbelējums, mājsaimniecības ierīces (izņemot apgaismojumu) un tīrīšanas produkti, 31524110 Operāciju zāles lampas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Līguma papildveids: Piegādes
Līguma papildveids: Pakalpojumi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi, Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45215120 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' bini mediku speċjali
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45313100 Xogħol ta’ l-istallazzjoni tal-lift, 45215100 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45233100 Kostruzzjoni għal toroq u toroq ewlenija, 45111000 Demolizzjoni, preparazzjoni tas-sit u xogħol tat-tindif, 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor, 71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ, 39000000 Għamara (inkluża għamara ta' l-uffiċċju), aċċessorji, apparat domestiku (minbarra dwal) u prodotti tat-tindif, 31524110 Lampi tat-teatru ta' l-operazzjonijiet
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Provvisti
Natura addizzjonali tal-kuntratt: Servizzi
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Aanvullende aard van het contract: Diensten, Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 45215120 Bouwen van speciaal medisch gebouw
Aanvullende classificatie (cpv): 45313100 Installeren van liften, 45215100 Gebouwen voor de gezondheidszorg, 45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw, 45400000 Afwerking van gebouwen, 45233100 Bouwwerkzaamheden voor hoofdwegen en wegen, 45111000 Sloopwerkzaamheden, bouwrijp maken en ruimen van bouwterreinen, 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden, 71250000 Dienstverlening van architecten en bouwkundigen, en controles, 39000000 Meubelen (m.i.v. kantoormeubelen), inrichtingsartikelen, huishoudelijke apparaten (uitgez. verlichting) en schoonmaakproducten, 31524110 Lampen voor operatiekamers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve, Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45215120 Gradbena dela na stavbi specialistične medicine
Dodatna klasifikacija (cpv): 45313100 Inštalacija dvigal, 45215100 Gradbena dela na stavbah, povezanih z zdravstvom, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45233100 Gradbena dela na daljinskih cestah in cestah, 45111000 Rušitvena dela, pripravljalna dela na gradbiščih in čiščenje gradbišča, 77310000 Storitve sajenja in vzdrževanja zelenih površin, 71250000 Arhitekturne, inženirske in geodetske storitve, 39000000 Pohištvo (vključno s pisarniškim pohištvom), notranja oprema, gospodinjske naprave (razen svetil) in čistilna sredstva, 31524110 Svetila za operacijske dvorane
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Dodatna vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Storitve
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster, Varor
Huvudklassificering (cpv): 45215120 Byggnation av specialvårdsbyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45313100 Hissinstallationer, 45215100 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälsovård, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten, 45233100 Anläggning av huvudvägar och andra vägar, 45111000 Rivning och förberedande anläggningsarbeten, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 71250000 Arkitekt-, ingenjörs- och mätningstjänster, 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 31524110 Operationslampor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster