416657-2026 - Състезателна процедура
Норвегия – Услуги на цифровата картография – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеGeovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
ОписаниеPhotogrammetric mapping in FKB-C standard based on aerial photograps from the National Programme for Orthophotography within 12 municipalities in Vestland County. The assignment is unGRADED.
Вътрешен идентификатор5234
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 71354100 Услуги на цифровата картография
Допълнителна класификация (cpv): 71355200 Изготвяне и обновление на военнотопографски карти, 71355000 Други картографски услуги, 71355100 Изготвяне и обновление на фотограметрични карти
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификатор6842
416657-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID5234
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71354100 Digital kortlægning
Supplerende klassifikation (cpv): 71355200 Landmåling, 71355000 Opmålingstjenester, 71355100 Fotogrammetritjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID6842
416657-2026 - Wettbewerb
Norwegen – Digitalisierte Kartenerstellung – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung5234
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354100 Digitalisierte Kartenerstellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355200 Amtliche Landvermessung, 71355000 Vermessungsarbeiten, 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung6842
416657-2026 - Διαγωνισμός
Νορβηγία – Υπηρεσίες ψηφιακής χαρτογράφησης – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό5234
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71354100 Υπηρεσίες ψηφιακής χαρτογράφησης
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71355200 Υπηρεσίες αποτύπωσης επιτελικού χάρτη, 71355000 Υπηρεσίες χωροστάθμισης, 71355100 Φωτογραμμομετρικές υπηρεσίες
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό6842
416657-2026 - Licitación
Noruega – Servicios de cartografía digital – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno5234
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 71354100 Servicios de cartografía digital
Clasificación adicional (cpv): 71355200 Servicio oficial de topografía catastral, 71355000 Servicios de agrimensura, 71355100 Servicios de fotogrametría
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno6842
416657-2026 - Hange
Norra – Digitaalkaardistusteenused – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus5234
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 71354100 Digitaalkaardistusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 71355200 Maamõõdistusteenused, 71355000 Mõõdistusteenused, 71355100 Fotogramm-meetriateenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnus6842
416657-2026 - Mise en concurrence
Norvège – Services de cartographie numérique – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne5234
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 71354100 Services de cartographie numérique
Nomenclature complémentaire (cpv): 71355200 Services d'arpentage cadastral, 71355000 Services d'arpentage, 71355100 Services de photogrammétrie
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne6842
416657-2026 - Iomaíocht
An Iorua – Digital mapping services – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach5234
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 71354100 Digital mapping services
Aicmiú breise (cpv): 71355200 Ordnance surveying, 71355000 Surveying services, 71355100 Photogrammetry services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánach6842
416657-2026 - Nadmetanje
Norveška – Usluge izrade digitalnih karata – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka5234
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71354100 Usluge izrade digitalnih karata
Dodatna klasifikacija (cpv): 71355200 Katastarske izmjere, 71355000 Geodetske usluge, 71355100 Fotogrametrijske usluge
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka6842
416657-2026 - Verseny
Norvégia – Digitális feltérképezési szolgáltatások – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító5234
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 71354100 Digitális feltérképezési szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 71355200 Katonai térképészeti felmérés, 71355000 Földmérési szolgáltatások, 71355100 Fényképes felmérési szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosító6842
416657-2026 - Gara
Norvegia – Servizi di cartografia digitale – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno5234
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 71354100 Servizi di cartografia digitale
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71355200 Servizi di mappatura catastale, 71355000 Servizi di misurazione, 71355100 Servizi fotogrammetrici
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo interno6842
416657-2026 - Konkursas
Norvegija – Skaitmeninio kartografavimo paslaugos – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius5234
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71354100 Skaitmeninio kartografavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71355200 Karinio topografavimo paslaugos, 71355000 Tyrinėjimo paslaugos, 71355100 Fotogrametrijos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius6842
416657-2026 - Konkurss
Norvēģija – Digitālās kartēšanas pakalpojumi – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikators5234
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71354100 Digitālās kartēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71355200 Arsenāla izpēte, 71355000 Uzmērīšanas pakalpojumi, 71355100 Fotogrammetrijas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators6842
416657-2026 - Mededinging
Noorwegen – Digitale kartering – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode5234
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71354100 Digitale kartering
Aanvullende classificatie (cpv): 71355200 Topografische opmetingen, 71355000 Landmeetkundige diensten, 71355100 Fotogrammetriediensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode6842
416657-2026 - Procedura konkurencyjna
Norwegia – Usługi odwzorowania cyfrowego – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator5234
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71354100 Usługi odwzorowania cyfrowego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71355200 Wykonywanie badań, 71355000 Usługi pomiarowe, 71355100 Usługi fotogrametryczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator6842
416657-2026 - Procedură concurențială
Norvegia – Servicii de cartografie digitală – Geovekst procurement: Vestland FKB-C - LACHVL39
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern5234
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71354100 Servicii de cartografie digitală
Clasificare suplimentară (cpv): 71355200 Servicii de arpentaj cadastral, 71355000 Servicii de arpentaj, 71355100 Servicii de fotogrammetrie
Identificator intern6842
416657-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare5234
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71354100 Digital kartläggning
Ytterligare klassificering (cpv): 71355200 Landmätning, 71355000 Mätningstjänster, 71355100 Bildmätningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare6842