Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 90715110 Проучване на площадка за газови съоръжения
Място на изпълнение
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Държава: Хърватия
Допълнителна информация: Grad Zagreb
Подновяване
416671-2026 - Zadávání
Chorvatsko – Vyšetřování na místě v plynárnách – NERAZORNA ISPITIVANJA VT PLINOVODA 50 BAR IVANJA REKA – TE-TO
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevNERAZORNA ISPITIVANJA VT PLINOVODA 50 BAR IVANJA REKA – TE-TO
PopisNERAZORNA ISPITIVANJA VT PLINOVODA 50 BAR IVANJA REKA – TE-TO CPV oznaka i naziv: 90715110-6 Detalji u dokumentu Opći podaci o predmetu nabave i upute za ponuditelje-dodatno
Interní identifikátor2026-408
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Hlavní prvky řízeníOtvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90715110 Vyšetřování na místě v plynárnách
5. Část
ČástLOT-0001
NázevBeskontaktna Magnetometrija
PopisGrupa 1 – Beskontaktna Magnetometrija
Interní identifikátor2026-408-1
ČástLOT-0002
NázevKontrola oštećenja izolacije Pearsonovom detekcijom
PopisGrupa 2 – Kontrola oštećenja izolacije Pearsonovom detekcijom
Interní identifikátor2026-408-2
ČástLOT-0003
NázevKontrola katodne zaštite “Korak po korak“
PopisGrupa 3 – Kontrola katodne zaštite “Korak po korak“
Interní identifikátor2026-408-3
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90715110 Undersøgelse — gasværker
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatien
Yderligere oplysninger: Grad Zagreb
Fornyelse
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90715110 Έρευνα χώρων εργοστασίων αερίου
Τόπος εκτέλεσης
Υποδιαίρεση χώρας (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Χώρα: Κροατία
Πρόσθετες πληροφορίες: Grad Zagreb
Εκτιμώμενη διάρκεια
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90715110 Gasworks site investigation
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Country: Croatia
Additional information: Grad Zagreb
Value
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 2026-408
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90715110 Estudio de emplazamientos de fábricas de gas
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Beskontaktna Magnetometrija
Identificador interno: 2026-408-1
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2026-408-2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 2026-408-3
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90715110 Gaasitootmiskohtade ehitusuuringud
Lepingu täitmise koht
Riik: Horvaatia
Lisateave: Grad Zagreb
Uuendamine
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90715110 Kaasulaitoksen paikan maastotutkimus
Suorituspaikka
Maa: Kroatia
Lisätiedot: Grad Zagreb
Uusiminen
416671-2026 - Iomaíocht
An Chróit – Gasworks site investigation – NERAZORNA ISPITIVANJA VT PLINOVODA 50 BAR IVANJA REKA – TE-TO
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach2026-408
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Príomhghnéithe an nóis imeachtaOtvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90715110 Gasworks site investigation
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealBeskontaktna Magnetometrija
Aitheantóir inmheánach2026-408-1
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánach2026-408-2
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánach2026-408-3
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90715110 Gázgyár vizsgálata
A teljesítés helye
Ország: Horvátország
További információk: Grad Zagreb
Becsült időtartam
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 2026-408
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90715110 Indagine su siti di centrali del gas
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Beskontaktna Magnetometrija
Identificativo interno: 2026-408-1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2026-408-2
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: 2026-408-3
416671-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators2026-408
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Procedūras galvenās iezīmesOtvoreni postupak
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90715110 Gāzes ražotņu izmeklēšana
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsBeskontaktna Magnetometrija
Iekšējais identifikators2026-408-1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators2026-408-2
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators2026-408-3
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90715110 Investigazzjonijiet f'impjanti tal-gass
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Pajjiż: Il-Kroazja
Valur
Valur stmat mingħajr VAT: 232 300,00 EUR
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90715110 Onderzoek van gasfabrieksterrein
Plaats van uitvoering
Onderverdeling land (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Land: Kroatië
Aanvullende informatie: Grad Zagreb
Verlenging
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90715110 Badanie terenów gazowni
Miejsce realizacji
Kraj: Chorwacja
Informacje dodatkowe: Grad Zagreb
Szacowany okres obowiązywania
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90715110 Investigação de instalações de gás
Local de execução
País: Croácia
Informações adicionais: Grad Zagreb
Duração estimada
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90715110 Investigaţii la uzine de gaz
Locul de executare
Subdiviziunea țării (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Țara: Croaţia
Informații suplimentare: Grad Zagreb
Durata estimată
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90715110 Prieskum v areáli plynární
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Grad Zagreb (HR050)
Krajina: Chorvátsko
Doplňujúce informácie: Grad Zagreb
Predpokladané trvanie