416698-2026 - Състезателна процедура
Полша – Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеPN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
ОписаниеUsługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej zparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem w podziale na dwie Części: - Część nr 1 - Inkubatory wraz z kardiomonitorami, aparaty RTG; - Część nr 2 - Ultrasonografy, densytometr rentgenowski
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 50400000 Услуги по ремонт и поддържане на медицинско оборудване и прецизни апарати
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеInkubatory wraz z kardiomonitorami, aparaty RTG
ОписаниеInkubatory wraz z kardiomonitorami, aparaty RTG
Варианти
Описание на опциитеnie dotyczy
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеUltrasonografy, densytometr rentgenowski
ОписаниеUltrasonografy, densytometr rentgenowski
416698-2026 - Zadávání
Polsko – Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50400000 Opravy a údržba zdravotnických a přesných přístrojů
5. Část
ČástLOT-0001
Možnosti
Popis možnostínie dotyczy
ČástLOT-0002
416698-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50400000 Reparation og vedligeholdelse af medicinsk udstyr og præcisionsudstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionernie dotyczy
DelkontraktLOT-0002
416698-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
416698-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50400000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού και εξοπλισμού ακριβείας
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
Περιγραφή των επιλογώνnie dotyczy
ΠαρτίδαLOT-0002
416698-2026 - Competition
Poland – Repair and maintenance services of medical and precision equipment – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Contract or concession notice – standard regime
Services
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50400000 Repair and maintenance services of medical and precision equipment
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description of the optionsnie dotyczy
LotLOT-0002
416698-2026 - Licitación
Polonia – Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50400000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipo médico y de precisión
5. Lote
LoteLOT-0001
Opciones
Descripción de las opcionesnie dotyczy
LoteLOT-0002
416698-2026 - Hange
Poola – Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50400000 Meditsiini- ja täppisseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusnie dotyczy
OsaLOT-0002
416698-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
Cur síos ar na roghannanie dotyczy
LuchtógLOT-0002
416698-2026 - Nadmetanje
Poljska – Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50400000 Usluge popravaka i održavanja medicinske i precizne opreme
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijanie dotyczy
GrupaLOT-0002
416698-2026 - Verseny
Lengyelország – Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50400000 Gyógyászati és precíziós berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
A lehetőségek leírásanie dotyczy
RészLOT-0002
416698-2026 - Gara
Polonia – Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50400000 Servizi di riparazione e manutenzione di attrezzature mediche e di precisione
5. Lotto
LottoLOT-0001
Opzioni
Descrizione delle opzioninie dotyczy
LottoLOT-0002
416698-2026 - Konkursas
Lenkija – Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50400000 Medicinos ir precizinės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
Galimybių aprašymasnie dotyczy
Pirkimo dalisLOT-0002
416698-2026 - Konkurss
Polija – Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50400000 Medicīnisko un precīzijas iekārtu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
Opciju aprakstsnie dotyczy
DaļaLOT-0002
416698-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50400000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku u ta’ preċiżjoni
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietnie dotyczy
LottLOT-0002
416698-2026 - Mededinging
Polen – Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50400000 Reparatie en onderhoud van medische en precisie-uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
Beschrijving van de optiesnie dotyczy
PerceelLOT-0002
416698-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50400000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
Opis opcjinie dotyczy
Część zamówieniaLOT-0002
416698-2026 - Concurso
Polónia – Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50400000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento médico e de precisão
Opções
Descrição das opçõesnie dotyczy
416698-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50400000 Servicii de reparare şi de întreţinere a echipamentului medical şi de precizie
Opțiuni
Descrierea opțiunilornie dotyczy
416698-2026 - Súťaž
Poľsko – Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení – PN-46/26- Usługa utrzymania pełnej zdolności techniczno - eksploatacyjnej aparatury medycznej i sprzętu medycznego w zakresie realizacji przeglądów technicznych zgodnie z harmonogramem
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50400000 Opravy a údržba lekárskych a presných zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002