2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nákup zeminy Libavá
Описание: Předmětem veřejné zakázky je dodávka zeminy, včetně její dopravy do místa plnění, v maximálním množství 16 400 m3 dle přílohy č. 1 ZD.
Вътрешен идентификатор: VLS-NAK-2026-393-1900
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 14212400 Пръст
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Předmětem VZ je dodání zeminy (materiál vč dovozu) F3 (hlína písčitá) nebo F5 (hlína s nízkou nebo střední plasticitou) v maximálním množství 16 000 m3 na místo stavby - p. č. 198/1, k. ú. Kozlov u Velkého Újezdu, obec Loučka u Lipníku nad Bečvou, Olomoucký kraj.
416707-2026 - Zadávání
Česko – Zemina – Nákup zeminy Libavá
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevNákup zeminy Libavá
Interní identifikátorVLS-NAK-2026-393-1900
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 14212400 Zemina
5. Část
ČástLOT-0001
416707-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Χώμα – Nákup zeminy Libavá
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςNákup zeminy Libavá
Εσωτερικό αναγνωριστικόVLS-NAK-2026-393-1900
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 14212400 Χώμα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
416707-2026 - Licitación
Chequia – Suelo – Nákup zeminy Libavá
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
TítuloNákup zeminy Libavá
Identificador internoVLS-NAK-2026-393-1900
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 14212400 Suelo
5. Lote
LoteLOT-0001
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Nákup zeminy Libavá
Sisäinen tunniste: VLS-NAK-2026-393-1900
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 14212400 Maa-ainekset
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procédure
Procédure
Titre: Nákup zeminy Libavá
Identifiant interne: VLS-NAK-2026-393-1900
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 14212400 Terre
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Nákup zeminy Libavá
Aitheantóir inmheánach: VLS-NAK-2026-393-1900
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 14212400 Soil
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Nákup zeminy Libavá
Vidaus identifikatorius: VLS-NAK-2026-393-1900
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 14212400 Dirvožemis
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Nosaukums: Nákup zeminy Libavá
Iekšējais identifikators: VLS-NAK-2026-393-1900
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 14212400 Augsne
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
416707-2026 - Procedura konkurencyjna
Czechy – Gleby – Nákup zeminy Libavá
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułNákup zeminy Libavá
Wewnętrzny identyfikatorVLS-NAK-2026-393-1900
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 14212400 Gleby
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedură
Procedură
Titlu: Nákup zeminy Libavá
Identificator intern: VLS-NAK-2026-393-1900
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 14212400 Pământ
416707-2026 - Súťaž
Česko – Pôda – Nákup zeminy Libavá
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
NázovNákup zeminy Libavá
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 14212400 Pôda
5. Časť
ČasťLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Nákup zeminy Libavá
Intern identifierare: VLS-NAK-2026-393-1900
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14212400 Jord
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001