See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Ortopedické implantáty
Описание: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky ortopedických implantátů pro Ústřední vojenskou nemocnici – Vojenskou fakultní nemocnici Praha v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací a jejími přílohami. Součástí plnění VZ je i zajištění dodavatelského skladu v sídle zadavatele, včetně bezplatného vypůjčení nástrojů v podobě sad instrumentária.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33183100 Ортопедични имплантанти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: TEP – UNI kolenního kloubu
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-8
Варианти:
Описание на опциите: viz zadávací dokumentace
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Revizní systém kyčelního kloubu – méně složité defekty
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-15
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: TEP kolene revizní – mladší pacienti
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-14
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: TEP kolene – nízké pohybové nároky
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-13
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: TEP kolene revizní – starší pacienti
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-12
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: OT kolene – Korekční osteotomie tibie (HTO
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-11
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: TEP kyčle mladší, dysplázie, nestabilita
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-10
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Revizní systém kyčelního kloubu
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-9
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Cervikokapitální náhrady kyčelního kloubu
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-1
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: TEP kyčelního kloubu – speciál
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-7
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: ASK rameno
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-6
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: ASK koleno – speciál
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-5
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ASK koleno – Standard
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-4
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: TEP kolenního kloubu vysoké nároky, robot
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-3
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: TEP ramena – náhrada ramenního kloubu, modulární systém
Вътрешен идентификатор: 15859/2026-ÚVN-2
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ortopedické implantáty
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0008
Titel: TEP – UNI kolenního kloubu
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-8
Optionen:
Beschreibung der Optionen: viz zadávací dokumentace
Los: LOT-0015
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-15
Los: LOT-0014
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-14
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-13
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-12
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-11
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-10
Los: LOT-0009
Titel: Revizní systém kyčelního kloubu
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-9
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-1
Los: LOT-0007
Titel: TEP kyčelního kloubu – speciál
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-7
Los: LOT-0006
Titel: ASK rameno
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-6
Los: LOT-0005
Titel: ASK koleno – speciál
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-5
Los: LOT-0004
Titel: ASK koleno – Standard
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-4
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-3
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 15859/2026-ÚVN-2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Ortopedické implantáty
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33183100 Ορθοπεδικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: TEP – UNI kolenního kloubu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-8
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: viz zadávací dokumentace
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-15
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-14
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-13
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-12
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-11
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-10
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Revizní systém kyčelního kloubu
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-9
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-1
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: TEP kyčelního kloubu – speciál
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-7
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: ASK rameno
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-6
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: ASK koleno – speciál
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-5
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: ASK koleno – Standard
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-4
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-3
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 15859/2026-ÚVN-2
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Ortopedické implantáty
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33183100 Implantes ortopédicos
5. Lote
Lote: LOT-0008
Título: TEP – UNI kolenního kloubu
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-8
Opciones:
Descripción de las opciones: viz zadávací dokumentace
Lote: LOT-0015
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-15
Lote: LOT-0014
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-14
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-13
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-12
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-11
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-10
Lote: LOT-0009
Título: Revizní systém kyčelního kloubu
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-9
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-1
Lote: LOT-0007
Título: TEP kyčelního kloubu – speciál
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-7
Lote: LOT-0006
Título: ASK rameno
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-6
Lote: LOT-0005
Título: ASK koleno – speciál
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-5
Lote: LOT-0004
Título: ASK koleno – Standard
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-4
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-3
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 15859/2026-ÚVN-2
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Ortopedické implantáty
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33183100 Ortopeedilised implantaadid
5. Osa
Osa: LOT-0008
Pealkiri: TEP – UNI kolenního kloubu
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-8
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: viz zadávací dokumentace
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-15
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-14
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-13
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-12
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-11
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-10
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-9
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-1
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-7
Osa: LOT-0006
Pealkiri: ASK rameno
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-6
Osa: LOT-0005
Pealkiri: ASK koleno – speciál
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-5
Osa: LOT-0004
Pealkiri: ASK koleno – Standard
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-4
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-3
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 15859/2026-ÚVN-2
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Ortopedické implantáty
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33183100 Ortopediset implantit
Ilmoituksen nimi: TEP – UNI kolenního kloubu
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-8
Optiot:
Optioiden kuvaus: viz zadávací dokumentace
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-15
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-14
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-13
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-12
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-11
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-10
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-9
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-1
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-7
Ilmoituksen nimi: ASK rameno
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-6
Ilmoituksen nimi: ASK koleno – speciál
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-5
Ilmoituksen nimi: ASK koleno – Standard
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-4
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-3
Sisäinen tunniste: 15859/2026-ÚVN-2
416709-2026 - Nadmetanje
Češka – Ortopedski implantati – Ortopedické implantáty
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
NaslovOrtopedické implantáty
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33183100 Ortopedski implantati
5. Grupa
GrupaLOT-0008
NaslovTEP – UNI kolenního kloubu
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-8
Opcije
Opis opcijaviz zadávací dokumentace
GrupaLOT-0015
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-15
GrupaLOT-0014
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-14
GrupaLOT-0013
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-13
GrupaLOT-0012
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-12
GrupaLOT-0011
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-11
GrupaLOT-0010
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-10
GrupaLOT-0009
NaslovRevizní systém kyčelního kloubu
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-9
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-1
GrupaLOT-0007
NaslovTEP kyčelního kloubu – speciál
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-7
GrupaLOT-0006
NaslovASK rameno
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-6
GrupaLOT-0005
NaslovASK koleno – speciál
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-5
GrupaLOT-0004
NaslovASK koleno – Standard
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-4
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-3
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka15859/2026-ÚVN-2
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Ortopedické implantáty
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33183100 Ortopédiai implantátumok
5. Rész
Rész: LOT-0008
Cím: TEP – UNI kolenního kloubu
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-8
Opciók:
A lehetőségek leírása: viz zadávací dokumentace
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-15
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-14
Rész: LOT-0013
Cím: TEP kolene – nízké pohybové nároky
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-13
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-12
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-11
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-10
Rész: LOT-0009
Cím: Revizní systém kyčelního kloubu
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-9
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-1
Rész: LOT-0007
Cím: TEP kyčelního kloubu – speciál
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-7
Rész: LOT-0006
Cím: ASK rameno
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-6
Rész: LOT-0005
Cím: ASK koleno – speciál
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-5
Rész: LOT-0004
Cím: ASK koleno – Standard
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-4
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-3
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 15859/2026-ÚVN-2
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: Ortopedické implantáty
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33183100 Ortopediniai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: TEP – UNI kolenního kloubu
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-8
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0015
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-15
Pirkimo dalis: LOT-0014
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-14
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-13
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-12
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-11
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-10
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-9
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-1
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-7
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: ASK rameno
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-6
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: ASK koleno – speciál
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-5
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: ASK koleno – Standard
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-4
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-3
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 15859/2026-ÚVN-2
Nosaukums: Ortopedické implantáty
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33183100 Ortopēdiskie implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: TEP – UNI kolenního kloubu
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-8
Iespējas:
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-15
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-14
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-13
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-12
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-11
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-10
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-9
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-1
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-7
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: ASK rameno
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-6
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: ASK koleno – speciál
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-5
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: ASK koleno – Standard
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-4
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-3
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 15859/2026-ÚVN-2
416709-2026 - Kompetizzjoni
Iċ-Ċekja – Impjanti ortopediċi – Ortopedické implantáty
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
TitluOrtopedické implantáty
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33183100 Impjanti ortopediċi
5. Lott
LottLOT-0008
TitluTEP – UNI kolenního kloubu
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-8
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietviz zadávací dokumentace
LottLOT-0015
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-15
LottLOT-0014
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-14
LottLOT-0013
TitluTEP kolene – nízké pohybové nároky
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-13
LottLOT-0012
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-12
LottLOT-0011
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-11
LottLOT-0010
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-10
LottLOT-0009
TitluRevizní systém kyčelního kloubu
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-9
LottLOT-0001
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-1
LottLOT-0007
TitluTEP kyčelního kloubu – speciál
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-7
LottLOT-0006
TitluASK rameno
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-6
LottLOT-0005
TitluASK koleno – speciál
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-5
LottLOT-0004
TitluASK koleno – Standard
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-4
LottLOT-0003
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-3
LottLOT-0002
Identifikatur intern15859/2026-ÚVN-2
416709-2026 - Mededinging
Tsjechië – Orthopedische implantaten – Ortopedické implantáty
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
TitelOrtopedické implantáty
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33183100 Orthopedische implantaten
5. Perceel
PerceelLOT-0008
TitelTEP – UNI kolenního kloubu
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-8
Opties
Beschrijving van de optiesviz zadávací dokumentace
PerceelLOT-0015
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-15
PerceelLOT-0014
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-14
PerceelLOT-0013
TitelTEP kolene – nízké pohybové nároky
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-13
PerceelLOT-0012
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-12
PerceelLOT-0011
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-11
PerceelLOT-0010
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-10
PerceelLOT-0009
TitelRevizní systém kyčelního kloubu
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-9
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-1
PerceelLOT-0007
TitelTEP kyčelního kloubu – speciál
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-7
PerceelLOT-0006
TitelASK rameno
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-6
PerceelLOT-0005
TitelASK koleno – speciál
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-5
PerceelLOT-0004
TitelASK koleno – Standard
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-4
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-3
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode15859/2026-ÚVN-2
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Ortopedické implantáty
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33183100 Implanty ortopedyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: TEP – UNI kolenního kloubu
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-8
Opcje:
Opis opcji: viz zadávací dokumentace
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-15
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-14
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-13
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-12
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-11
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-10
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Revizní systém kyčelního kloubu
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-9
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-1
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: TEP kyčelního kloubu – speciál
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-7
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: ASK rameno
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-6
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: ASK koleno – speciál
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-5
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: ASK koleno – Standard
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-4
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-3
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 15859/2026-ÚVN-2
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Opções:
Descrição das opções: viz zadávací dokumentace
416709-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Implanturi ortopedice – Ortopedické implantáty
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33183100 Implanturi ortopedice
5. Lot
LotLOT-0008
Identificator intern15859/2026-ÚVN-8
Opțiuni
Descrierea opțiunilorviz zadávací dokumentace
LotLOT-0015
Identificator intern15859/2026-ÚVN-15
LotLOT-0014
Identificator intern15859/2026-ÚVN-14
LotLOT-0013
Identificator intern15859/2026-ÚVN-13
LotLOT-0012
Identificator intern15859/2026-ÚVN-12
LotLOT-0011
Identificator intern15859/2026-ÚVN-11
LotLOT-0010
Identificator intern15859/2026-ÚVN-10
LotLOT-0009
Identificator intern15859/2026-ÚVN-9
LotLOT-0001
Identificator intern15859/2026-ÚVN-1
LotLOT-0007
Identificator intern15859/2026-ÚVN-7
LotLOT-0006
Identificator intern15859/2026-ÚVN-6
LotLOT-0005
Identificator intern15859/2026-ÚVN-5
LotLOT-0004
Identificator intern15859/2026-ÚVN-4
LotLOT-0003
Identificator intern15859/2026-ÚVN-3
LotLOT-0002
Identificator intern15859/2026-ÚVN-2
2. Postopek
Postopek
Naslov: Ortopedické implantáty
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33183100 Ortopedski vsadki
5. Sklop
Sklop: LOT-0008
Naslov: TEP – UNI kolenního kloubu
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-8
Možnosti:
Opis možnosti: viz zadávací dokumentace
Sklop: LOT-0015
Sklop: LOT-0014
Sklop: LOT-0013
Sklop: LOT-0012
Sklop: LOT-0011
Sklop: LOT-0010
Sklop: LOT-0009
Naslov: Revizní systém kyčelního kloubu
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-9
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-1
Sklop: LOT-0007
Naslov: TEP kyčelního kloubu – speciál
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-7
Sklop: LOT-0006
Naslov: ASK rameno
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-6
Sklop: LOT-0005
Naslov: ASK koleno – speciál
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-5
Sklop: LOT-0004
Naslov: ASK koleno – Standard
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-4
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-3
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 15859/2026-ÚVN-2