2. Процедура
Процедура
Заглавие: Elektrilise põhiauto ostmine koos garantiiaegsete korraliste hoolduste ja erakorraliste remonttööde tellimise ning varuosade ostmisega
Описание: Riigihanke objektiks on 1 (ühe) elektrilise põhiauto ostmine koos järelteenindusega. Täpne lepingu objekti kirjeldus on toodud riigihanke selgitava dokumendi punktis 3.1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 311117-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144210 Пожарни коли
Допълнителна класификация (cpv): 50114000 Услуги по техническо обслужване и ремонт на товарни автомобили, 50116000 Други услуги по техническо обслужване и ремонт на автомобилите, без каросерията и купето
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 311117-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144210 Brandkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 50114000 Reparation og vedligeholdelse af lastbiler, 50116000 Vedligeholdelse og reparation af specielle dele til køretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 311117-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen, 50116000 Wartungs- und Reparaturdienste für Spezialteile von Fahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 311117-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144210 Πυροσβεστικά οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50114000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης φορτηγών αυτοκινήτων, 50116000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής για ειδικά μέρη οχημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 311117-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144210 Vehículos de extinción de incendios
Clasificación adicional (cpv): 50114000 Servicios de reparación y mantenimiento de camiones, 50116000 Servicios de mantenimiento y reparación relacionados con partes específicas de vehículos
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 311117-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144210 Tuletõrjeautod
Täiendav liigitus (cpv): 50114000 Veoautode remondi- ja hooldusteenused, 50116000 Sõidukite eriosade hooldus- ja remonditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 311117-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144210 Paloautot
Lisäluokitus (cpv): 50114000 Kuorma-autojen korjaus ja huolto, 50116000 Tiettyihin ajoneuvojen osiin liittyvät huolto- ja korjauspalvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 311117-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144210 Firefighting vehicles
Aicmiú breise (cpv): 50114000 Repair and maintenance services of trucks, 50116000 Maintenance and repair services related to specific parts of vehicles
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 311117-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34144210 Tűzoltójárművek
További osztályozás (cpv): 50114000 Teherautó-javítási és -karbantartási szolgáltatások, 50116000 Járművek speciális részeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 311117-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144210 Ugniagesių automobiliai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50114000 Sunkvežimių remonto ir priežiūros paslaugos, 50116000 Priežiūros ir remonto paslaugos, susijusios su specifinėmis transporto priemonių dalimis
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 311117-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144210 Ugunsdzēsības transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 50114000 Smago automobiļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi, 50116000 Atsevišķu transportlīdzekļu detaļu remonta un tehniskās apkopes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 311117-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34144210 Vetturi għat-tifi tan-nar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50114000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni tat-trakkijiet, 50116000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni relatati ma’ partijiet speċifiċi ta’ vetturi
5. Lott
Lott: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 311117-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144210 Wozy strażackie
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50114000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji ciężarówek, 50116000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji poszczególnych części pojazdów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144210 Veículos de combate a incêndios
Classificação adicional (cpv): 50114000 Serviços de reparação e manutenção de camiões, 50116000 Serviços de manutenção e reparação relacionados com peças específicas para veículos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 311117-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144210 Požiarnické vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50114000 Oprava a údržba nákladných vozidiel, 50116000 Oprava a údržba konkrétnych častí vozidiel
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 311117-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144210 Brandfordon
Ytterligare klassificering (cpv): 50114000 Reparation och underhåll av lastbilar, 50116000 Underhåll och reparation av specialdelar till fordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000