2. Процедура
Процедура
Заглавие: Προμήθεια αντιδραστηρίων αλυσιδωτής αντίδρασης πολυμεράσης (PCR) με δωρεάν συνοδό εξοπλισμό, για την κάλυψη των αναγκών του Γ.Ν.Θ. «Γ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ
Описание: Προμήθεια αντιδραστηρίων αλυσιδωτής αντίδρασης πολυμεράσης (PCR) με δωρεάν συνοδό εξοπλισμό
Вътрешен идентификатор: ΑΘΗ07/2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 38950000 Полимеразна верижна реакция (PCR)
Допълнителна класификация (cpv): 38950000 Полимеразна верижна реакция (PCR)
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Α ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΛΥΣΙΔΩΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΑΣΗΣ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΡΙΑΚΗ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΙΩΝ ΚΑΙ ΒΑΚΤΗΡΙΩΝ
Описание: ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΛΥΣΙΔΩΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΑΣΗΣ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΡΙΑΚΗ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΙΩΝ ΚΑΙ ΒΑΚΤΗΡΙΩΝ Α1, Α2, Α3 ΚΑΙ Α4
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ Α
Количество: 18 000
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Β ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΛΥΣΙΔΩΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΑΣΗΣ ΤΑΧΕΩΝ ΜΟΡΙΑΚΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΙΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ MOLECULAR POINT OF CARE
Описание: ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΛΥΣΙΔΩΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΑΣΗΣ ΤΑΧΕΩΝ ΜΟΡΙΑΚΩΝ ΕΛΕΓΧΩΝ ΙΩΝ ΤΟΥ ΑΝΑΠΝΕΥΣΤΙΚΟΥ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ MOLECULAR POINT OF CARE Β1
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ Β
Количество: 330
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: ΟΜΑΔΑ Γ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΛΥΣΙΔΩΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΑΣΗΣ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΡΙΑΚΗ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΜΥΚΗΤΩΝ
Описание: ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ ΑΛΥΣΙΔΩΤΗΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΑΣΗΣ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΝΟΔΟ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΡΙΑΚΗ ΑΝΙΧΝΕΥΣΗ ΜΥΚΗΤΩΝ Γ1, Γ2, Γ3 ΚΑΙ Γ4
Вътрешен идентификатор: ΟΜΑΔΑ Γ
Количество: 2 400
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: ΑΘΗ07/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38950000 Vybavení pro polymerázovou řetězovou reakci (PCR)
Další klasifikace (cpv): 38950000 Vybavení pro polymerázovou řetězovou reakci (PCR)
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ Α
Množství: 18 000
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ Β
Množství: 330
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: ΟΜΑΔΑ Γ
Množství: 2 400
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ΑΘΗ07/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38950000 Polymerase-kædereaktion (PCR)
Supplerende klassifikation (cpv): 38950000 Polymerase-kædereaktion (PCR)
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: ΟΜΑΔΑ Α
Mængde: 18 000
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: ΟΜΑΔΑ Β
Mængde: 330
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: ΟΜΑΔΑ Γ
Mængde: 2 400
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΑΘΗ07/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38950000 Αλυσιδωτή αντίδραση πολυμεράσης (PCR)
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38950000 Αλυσιδωτή αντίδραση πολυμεράσης (PCR)
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Α
Ποσότητα: 18 000
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Β
Ποσότητα: 330
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ΟΜΑΔΑ Γ
Ποσότητα: 2 400
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ΑΘΗ07/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38950000 Equipo para reacción en cadena de la polimerasa (PCR)
Clasificación adicional (cpv): 38950000 Equipo para reacción en cadena de la polimerasa (PCR)
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ Α
Cantidad: 18 000
Lote: LOT-0003
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ Β
Cantidad: 330
Lote: LOT-0004
Identificador interno: ΟΜΑΔΑ Γ
Cantidad: 2 400
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ΑΘΗ07/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38950000 Polümeraasi ahelreaktsioon
Täiendav liigitus (cpv): 38950000 Polümeraasi ahelreaktsioon
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Α
Kogus: 18 000
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Β
Kogus: 330
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: ΟΜΑΔΑ Γ
Kogus: 2 400
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ΑΘΗ07/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38950000 Polymeraasiketjureaktiolaitteisto (PCR)
Lisäluokitus (cpv): 38950000 Polymeraasiketjureaktiolaitteisto (PCR)
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ Α
Määrä: 18 000
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ Β
Määrä: 330
Sisäinen tunniste: ΟΜΑΔΑ Γ
Määrä: 2 400
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ΑΘΗ07/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38950000 Matériel pour réaction en chaîne à la polymérase (PCR)
Nomenclature complémentaire (cpv): 38950000 Matériel pour réaction en chaîne à la polymérase (PCR)
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ Α
Quantité: 18 000
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ Β
Quantité: 330
Lot: LOT-0004
Identifiant interne: ΟΜΑΔΑ Γ
Quantité: 2 400
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: ΑΘΗ07/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38950000 Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment
Aicmiú breise (cpv): 38950000 Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ Α
Cainníocht: 18 000
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ Β
Cainníocht: 330
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: ΟΜΑΔΑ Γ
Cainníocht: 2 400
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: ΑΘΗ07/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38950000 Polimeráz láncreakció (PCR)
További osztályozás (cpv): 38950000 Polimeráz láncreakció (PCR)
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ Α
Mennyiség: 18 000
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ Β
Mennyiség: 330
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: ΟΜΑΔΑ Γ
Mennyiség: 2 400
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ΑΘΗ07/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38950000 Reazione a catena della polimerase
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38950000 Reazione a catena della polimerase
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ Α
Quantità: 18 000
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ Β
Quantità: 330
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: ΟΜΑΔΑ Γ
Quantità: 2 400
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ΑΘΗ07/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38950000 Polimerazės grandininės reakcijos (PGR) reikmenys
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38950000 Polimerazės grandininės reakcijos (PGR) reikmenys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: ΟΜΑΔΑ Α
Kiekis: 18 000
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: ΟΜΑΔΑ Β
Kiekis: 330
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: ΟΜΑΔΑ Γ
Kiekis: 2 400
Iekšējais identifikators: ΑΘΗ07/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38950000 Polimerāzes ķēdes reakcija (PCR)
Papildu klasifikācija (cpv): 38950000 Polimerāzes ķēdes reakcija (PCR)
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ Α
Daudzums: 18 000
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ Β
Daudzums: 330
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: ΟΜΑΔΑ Γ
Daudzums: 2 400
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ΑΘΗ07/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38950000 Polymerase Chain Reaction (PCR)
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38950000 Polymerase Chain Reaction (PCR)
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ Α
Kwantità: 18 000
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ Β
Kwantità: 330
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: ΟΜΑΔΑ Γ
Kwantità: 2 400
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: ΑΘΗ07/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38950000 Echipament de reacţie în lanţ a polimerazei (RLP)
Clasificare suplimentară (cpv): 38950000 Echipament de reacţie în lanţ a polimerazei (RLP)
Identificator intern: ΟΜΑΔΑ Α
Cantitate: 18 000
Identificator intern: ΟΜΑΔΑ Β
Cantitate: 330
Identificator intern: ΟΜΑΔΑ Γ
Cantitate: 2 400
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: ΑΘΗ07/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38950000 Zariadenie na polymerázovú reťazovú reakciu (PCR)
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38950000 Zariadenie na polymerázovú reťazovú reakciu (PCR)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ Α
Množstvo: 18 000
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ Β
Množstvo: 330
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: ΟΜΑΔΑ Γ
Množstvo: 2 400
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ΑΘΗ07/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38950000 Oprema za verižno reakcijo s polimerazo (PCR)
Dodatna klasifikacija (cpv): 38950000 Oprema za verižno reakcijo s polimerazo (PCR)
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ Α
Količina: 18 000
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ Β
Količina: 330
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: ΟΜΑΔΑ Γ
Količina: 2 400
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ΑΘΗ07/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38950000 Utrustning för polymeraskedjereaktion (PCR)
Ytterligare klassificering (cpv): 38950000 Utrustning för polymeraskedjereaktion (PCR)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ΟΜΑΔΑ Α
Mängd: 18 000
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: ΟΜΑΔΑ Β
Mängd: 330
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: ΟΜΑΔΑ Γ
Mängd: 2 400