See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Vispārīgā vienošanās par dažādu inženiersistēmu skaitītāju un to datu eksporta moduļu piegādi, uzstādīšanu un garantijas nodrošināšanu dažādās profesionālajās izglītības iestādēs un koledžās
Описание: Vispārīgā vienošanās par dažādu inženiersistēmu skaitītāju un to datu eksporta moduļu piegādi, uzstādīšanu un garantijas nodrošināšanu dažādās profesionālajās izglītības iestādēs un koledžās
Вътрешен идентификатор: VIAA2026/30ERAF
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Допълнителен характер на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 38500000 Уреди за контрол и изпитания
Допълнителна класификация (cpv): 38550000 Измервателни уреди, 38420000 Измервателни уреди за дебит, ниво и налягане на течности или на газ, 38554000 Електромери, 45330000 Строителни и монтажни работи на тръбопроводни инсталации
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Siltuma skaitītāji
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Elektrības skaitītāji
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: VIAA2026/30ERAF
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Další charakteristika zakázky: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 38500000 Kontrolní a zkušební přístroje
Další klasifikace (cpv): 38550000 Měřiče, 38420000 Nástroje pro měření průtoku, hladiny a tlaku kapalin a plynů, 38554000 Elektroměry, 45330000 Instalatérské a sanitární práce
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Siltuma skaitītāji
Část: LOT-0002
Název: Elektrības skaitītāji
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: VIAA2026/30ERAF
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38500000 Συσκευές ελέγχου και δοκιμών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38550000 Μετρητές, 38420000 Όργανα μέτρησης της ροής, της στάθμης, και της πίεσης των υγρών και των αερίων, 38554000 Μετρητές ηλεκτρικής ενέργειας, 45330000 Υδραυλικές εργασίες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Siltuma skaitītāji
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Elektrības skaitītāji
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: VIAA2026/30ERAF
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Additional nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Additional classification (cpv): 38550000 Meters, 38420000 Instruments for measuring flow, level and pressure of liquids and gases, 38554000 Electricity meters, 45330000 Plumbing and sanitary works
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Siltuma skaitītāji
Lot: LOT-0002
Title: Elektrības skaitītāji
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: VIAA2026/30ERAF
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Täydentävä hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38500000 Testaus- ja koelaitteet
Lisäluokitus (cpv): 38550000 Mittarit, 38420000 Nesteiden tai kaasujen virtaus-, pinnankorkeus- ja painemittarit, 38554000 Sähkömittarit, 45330000 Putkityöt
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Siltuma skaitītāji
Osa: LOT-0002
Ilmoituksen nimi: Elektrības skaitītāji
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: VIAA2026/30ERAF
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Cineál breise an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Siltuma skaitītāji
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: Elektrības skaitītāji
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: VIAA2026/30ERAF
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Dodatna priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 38500000 Aparati za provjeru i ispitivanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 38550000 Mjerači, 38420000 Instrumenti za mjerenje protoka, razine i tlaka tekućina i plinova, 38554000 Strujomjeri, 45330000 Vodoinstalaterski i sanitarni radovi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Siltuma skaitītāji
Grupa: LOT-0002
Naslov: Elektrības skaitītāji
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: VIAA2026/30ERAF
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 38500000 Ellenőrző és tesztelőkészülékek
További osztályozás (cpv): 38550000 Mérőműszerek, 38420000 Folyadék vagy gáz áramlásának, szintjének és nyomásának mérésére szolgáló műszerek, 38554000 Villamosságmérők, 45330000 Víz-, gázvezeték-szerelési és szaniterszerelési munka
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Siltuma skaitītāji
Rész: LOT-0002
Cím: Elektrības skaitītāji
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: VIAA2026/30ERAF
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Kiti sutarties objektai: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38500000 Tikrinimo ir bandymo aparatai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 38550000 Skaitikliai, 38420000 Skysčių ir dujų srauto, lygio ir spaudimo matavimo prietaisai, 38554000 Elektros skaitikliai, 45330000 Vandentiekio ir sanitarinių įrenginių įrengimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Siltuma skaitītāji
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: Elektrības skaitītāji
Iekšējais identifikators: VIAA2026/30ERAF
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Līguma papildveids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti
Papildu klasifikācija (cpv): 38550000 Skaitītāji, 38420000 Instrumenti šķidrumu un gāzu plūsmas, līmeņa un spiediena mērīšanai, 38554000 Elektrības skaitītāji, 45330000 Sanitārtehnikas darbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Siltuma skaitītāji
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Elektrības skaitītāji
Interne identificatiecode: VIAA2026/30ERAF
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 38500000 Controle- en testapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38550000 Meters, 38420000 Instrumenten voor het meten van debiet, peil en druk van vloeistoffen en gassen, 38554000 Elektriciteitsmeters, 45330000 Loodgieterswerk
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Siltuma skaitītāji
Perceel: LOT-0002
Titel: Elektrības skaitītāji
416791-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy - Roboty budowlane
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorVIAA2026/30ERAF
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaRoboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38550000 Liczniki, 38420000 Przyrządy do mierzenia przepływu, poziomu i ciśnienia cieczy i gazów, 38554000 Liczniki elektryczności, 45330000 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułSiltuma skaitītāji
Część zamówieniaLOT-0002
TytułElektrības skaitītāji
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: VIAA2026/30ERAF
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Doplňujúci druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38550000 Merače, 38420000 Nástroje na meranie prietoku, hladiny a tlaku kvapalín a plynov, 38554000 Elektromery, 45330000 Kanalizačné a sanitárne práce
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Siltuma skaitītāji
Časť: LOT-0002
Názov: Elektrības skaitītāji
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: VIAA2026/30ERAF
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Dodatna vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38500000 Aparati za preverjanje in preskušanje
Dodatna klasifikacija (cpv): 38550000 Števci, 38420000 Instrumenti za merjenje pretoka, nivoja in tlaka tekočin in plinov, 38554000 Električni števci, 45330000 Vodovodna, plinska in sanitarna inštalacijska dela
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002