See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 18 części.
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest: dostawa aparatury naukowo-badawczej dla jednostek Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, z podziałem na 18 części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Załącznikach od 1 do 18 do SWZ (Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia), odpowiednio dla każdej części przedmiotu zamówienia. Źródło finansowania Część 7: Tytuł projektu: „Ochrona czynna i ograniczanie zagrożeń dla różnorodności biologicznej cennych przyrodniczo terenów mokradłowych województwa lubelskiego” Numer projektu FELU.03.09-IZ.00-0001/25 Nr umowy FELU.03.09-IZ.00-0001/25-00 z 18-06-2025 Nr wewnętrzny PEB.WLH.25.044 Część 8, 9, 10, 11 i 12: Projekt “UPL coraz bardziej dostępny” Numer projektu FERS.03.01-IP.08-0170/24 Nr umowy FERS.03.01-IP.08-0170/24 Część 14, 15 i 16: Projekt „Ochrona bioróżnorodności na obszarach transgranicznych Ukrainy i Polski przed populacjami inwazyjnego barszczu (Heracleum)”, nr umowy: PLUA.01.03-IP.01-0008/23, jest finansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Interreg NEXT Polska – Ukraina 2021-2027.”
Вътрешен идентификатор: EZ-p.26.1.5.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42163000 Парогенератори
Допълнителна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия), 33112200 Ехограф, 42931100 Лабораторни центрофуги и принадлежности към тях, 38500000 Уреди за контрол и изпитания, 38425700 Инструменти за измерване на повърхностното напрежение, 38425200 Вискозиметри, 38430000 Уреди за детекция и за анализ, 38341000 Уреди за измерване на лъчения, 38951000 Полимеразна верижна реакция в реално време (RT-PCR), 38433000 Спектрометри, 38436700 Ултразвукови дезинтегратори, 38510000 Микроскопи
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Część 1– Automatyczna wytwornica pary z dodatkowym zbiornikiem dla Katedry Inżynierii i Maszyn Spożywczych
Описание: Część 1– Automatyczna wytwornica pary z dodatkowym zbiornikiem dla Katedry Inżynierii i Maszyn Spożywczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 1 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 1
Варианти:
Описание на опциите: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Część 2 – Młynek nożowy z dodatkowym wyposażeniem dla Katedry Inżynierii i Maszyn Spożywczych
Описание: Część 2 – Młynek nożowy z dodatkowym wyposażeniem dla Katedry Inżynierii i Maszyn Spożywczych, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 2 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 2
Основна класификация (cpv): 38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Część 3 – Przenośny Ultrasonograf z kolorowym Dopplerem dla Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych Zwierząt
Описание: Część 3 – Przenośny Ultrasonograf z kolorowym Dopplerem dla Katedry i Kliniki Chorób Wewnętrznych Zwierząt, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 3 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 3
Основна класификация (cpv): 33112200 Ехограф
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Część 4 – Zestaw do bezpiecznej pracy z materiałem biologicznym pochodzenia zwierzęcego dla Katedry Anatomii i Histologii Zwierząt
Описание: Część 4 – Zestaw do bezpiecznej pracy z materiałem biologicznym pochodzenia zwierzęcego dla Katedry Anatomii i Histologii Zwierząt, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 4 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 4
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Część 5 – Wirówka wielofunkcyjna, wysokoobrotowa dla Katedry Botaniki i Fizjologii Roślin.
Описание: Część 5 – Wirówka wielofunkcyjna, wysokoobrotowa dla Katedry Botaniki i Fizjologii Roślin, z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 5 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 5
Основна класификация (cpv): 42931100 Лабораторни центрофуги и принадлежности към тях
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Część 6 – Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem oraz wyposażeniem dla Katedra Biochemii i Chemii Żywności
Описание: Część 6 – Wirówka laboratoryjna z chłodzeniem oraz wyposażeniem dla Katedra Biochemii i Chemii Żywności, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 6 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Część 7 – Fitotronowa komora klimatyczna ( 3 szt) dla Katedry Hydrobiologii i Ochrony Ekosystemów.
Описание: Część 7 – Fitotronowa komora klimatyczna ( 3 szt) dla Katedry Hydrobiologii i Ochrony Ekosystemów, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 7 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 7
Основна класификация (cpv): 38500000 Уреди за контрол и изпитания
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Część 8 – Przyrząd do pomiaru kąta zwilżania ( Goniometr) dla Katedry Biofizykii.
Описание: Część 8 – Przyrząd do pomiaru kąta zwilżania ( Goniometr) dla Katedry Biofizykii, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 8 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 8
Основна класификация (cpv): 38425700 Инструменти за измерване на повърхностното напрежение
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Część 9 – Wiskozymetr cyfrowy dla Katedry Biofizyki.
Описание: Część 9 – Wiskozymetr cyfrowy dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 9 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 9
Основна класификация (cpv): 38425200 Вискозиметри
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Część 10 – Refraktometr cyfrowy dla Katedry Biofizyki
Описание: Część 10 – Refraktometr cyfrowy dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 10 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 10
Основна класификация (cpv): 38430000 Уреди за детекция и за анализ
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Część 11 – Automatyczny polarymetr dla Katedry Biofizyki
Описание: Część 11 – Automatyczny polarymetr dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 11 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Część 12 – Zestaw do pomiaru promieniowania jonizującego (licznik typu GM) dla Katedry Biofizyki
Описание: Część 12 – Zestaw do pomiaru promieniowania jonizującego (licznik typu GM) dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 12 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 12
Основна класификация (cpv): 38341000 Уреди за измерване на лъчения
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Część 13 – Zestaw do wyznaczania wydajności kwantowej proszków oraz płytek w oparciu o spektrofluorymetru JASCO FP-850 dla Katedry Biofizyki
Описание: Część 13 – Zestaw do wyznaczania wydajności kwantowej proszków oraz płytek w oparciu o spektrofluorymetru JASCO FP-850 dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 13 do SWZ.
Вътрешен идентификатор: Część 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Część 14 – Wirówka laboratoryjna dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin
Описание: Część 14 – Wirówka laboratoryjna dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 14 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Część 15 – Aparat do ilościowego PCR (qPCR) dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin
Описание: Część 15 – Aparat do ilościowego PCR (qPCR) dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 15 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 15
Основна класификация (cpv): 38951000 Полимеразна верижна реакция в реално време (RT-PCR)
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Część 16 – Spektrofotometr UV- Vis do pomiaru stężenia kwasów nukleinowych i białek z wbudowanym fluorymetrem dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin
Описание: Część 16 – Spektrofotometr UV- Vis do pomiaru stężenia kwasów nukleinowych i białek z wbudowanym fluorymetrem dla Instytutu Genetyki, Hodowli i Biotechnologii Roślin, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 16 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 16
Основна класификация (cpv): 38433000 Спектрометри
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Część 17 – Homogenizator ultradźwiękowy dla Katedry Biologicznych Podstaw Technologii Żywności i Pasz
Описание: Część 17 – Homogenizator ultradźwiękowy dla Katedry Biologicznych Podstaw Technologii Żywności i Pasz, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 17 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 17
Основна класификация (cpv): 38436700 Ултразвукови дезинтегратори
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Część 18 – Cyfrowy mikroskop pomiarowy z kamerą cyfrową i konsolą sterującą dla Katedry Biofizyki
Описание: Część 18 – Cyfrowy mikroskop pomiarowy z kamerą cyfrową i konsolą sterującą dla Katedry Biofizyki, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia określonym w załączniku nr 18 do SWZ
Вътрешен идентификатор: Część 18
Основна класификация (cpv): 38510000 Микроскопи
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: EZ-p.26.1.5.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42163000 Parní generátory
Další klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel), 33112200 Ultrazvukové jednotky, 42931100 Laboratorní odstředivky a příslušenství, 38500000 Kontrolní a zkušební přístroje, 38425700 Přístroje na měření povrchového napětí, 38425200 Viskozimetry, 38430000 Snímací a analytické aparáty, 38341000 Přístroje pro měření radiace, 38951000 Vybavení pro polymerázovou řetězovou reakci (PCR) v reálném čase, 38433000 Spektrometry, 38436700 Ultrazvukové dezintegrátory, 38510000 Mikroskopy
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: Część 1
Možnosti:
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Część 2
Hlavní klasifikace (cpv): 38000000 Laboratorní, optické a přesné přístroje a zařízení (mimo skel)
Část: LOT-0003
Interní identifikátor: Część 3
Hlavní klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
Část: LOT-0004
Interní identifikátor: Część 4
Část: LOT-0005
Interní identifikátor: Część 5
Hlavní klasifikace (cpv): 42931100 Laboratorní odstředivky a příslušenství
Část: LOT-0006
Interní identifikátor: Część 6
Část: LOT-0007
Interní identifikátor: Część 7
Hlavní klasifikace (cpv): 38500000 Kontrolní a zkušební přístroje
Část: LOT-0008
Interní identifikátor: Część 8
Hlavní klasifikace (cpv): 38425700 Přístroje na měření povrchového napětí
Část: LOT-0009
Interní identifikátor: Część 9
Hlavní klasifikace (cpv): 38425200 Viskozimetry
Část: LOT-0010
Interní identifikátor: Część 10
Hlavní klasifikace (cpv): 38430000 Snímací a analytické aparáty
Část: LOT-0011
Interní identifikátor: Część 11
Část: LOT-0012
Interní identifikátor: Część 12
Hlavní klasifikace (cpv): 38341000 Přístroje pro měření radiace
Část: LOT-0013
Interní identifikátor: Część 13
Část: LOT-0014
Interní identifikátor: Część 14
Část: LOT-0015
Interní identifikátor: Część 15
Hlavní klasifikace (cpv): 38951000 Vybavení pro polymerázovou řetězovou reakci (PCR) v reálném čase
Část: LOT-0016
Interní identifikátor: Część 16
Hlavní klasifikace (cpv): 38433000 Spektrometry
Část: LOT-0017
Interní identifikátor: Część 17
Hlavní klasifikace (cpv): 38436700 Ultrazvukové dezintegrátory
Část: LOT-0018
Interní identifikátor: Część 18
Hlavní klasifikace (cpv): 38510000 Mikroskopy
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EZ-p.26.1.5.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42163000 Dampferzeuger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser), 33112200 Ultraschallanlage, 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör, 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen, 38425700 Instrumente zur Messung der Oberflächenspannung, 38425200 Viskosimeter, 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte, 38341000 Strahlenmessgeräte, 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR), 38433000 Spektrometer, 38436700 Ultraschalldesintegratoren, 38510000 Mikroskope
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Część 5
Haupteinstufung (cpv): 42931100 Laborzentrifugen und Zubehör
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Część 7
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Część 8
Haupteinstufung (cpv): 38425700 Instrumente zur Messung der Oberflächenspannung
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Część 9
Haupteinstufung (cpv): 38425200 Viskosimeter
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Część 10
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 38341000 Strahlenmessgeräte
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Część 15
Haupteinstufung (cpv): 38951000 Echtzeit-Polymerase Kettenreaktion (PCR)
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Część 16
Haupteinstufung (cpv): 38433000 Spektrometer
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Część 17
Haupteinstufung (cpv): 38436700 Ultraschalldesintegratoren
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Część 18
Haupteinstufung (cpv): 38510000 Mikroskope
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: EZ-p.26.1.5.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42163000 Ατμογεννήτριες
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά), 33112200 Μονάδα υπερήχων, 42931100 Εργαστηριακά μηχανήματα φυγοκέντρησης και εξαρτήματα, 38500000 Συσκευές ελέγχου και δοκιμών, 38425700 Συσκευές μέτρησης επιφανειακής τάσης, 38425200 Ιξωδόμετρα, 38430000 Όργανα και συσκευές ανίχνευσης και ανάλυσης, 38341000 Όργανα μέτρησης ακτινοβολίας, 38951000 Αλυσιδωτή αντίδραση πολυμεράσης (PCR) πραγματικού χρόνου, 38433000 Φασματοφωτόμετρα, 38436700 Διασπαστές υπερήχων, 38510000 Μικροσκόπια
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 1
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33112200 Μονάδα υπερήχων
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 4
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42931100 Εργαστηριακά μηχανήματα φυγοκέντρησης και εξαρτήματα
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 6
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38500000 Συσκευές ελέγχου και δοκιμών
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38425700 Συσκευές μέτρησης επιφανειακής τάσης
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 9
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38425200 Ιξωδόμετρα
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 10
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38430000 Όργανα και συσκευές ανίχνευσης και ανάλυσης
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 11
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 12
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38341000 Όργανα μέτρησης ακτινοβολίας
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 13
Παρτίδα: LOT-0014
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 14
Παρτίδα: LOT-0015
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 15
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38951000 Αλυσιδωτή αντίδραση πολυμεράσης (PCR) πραγματικού χρόνου
Παρτίδα: LOT-0016
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 16
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38433000 Φασματοφωτόμετρα
Παρτίδα: LOT-0017
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 17
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38436700 Διασπαστές υπερήχων
Παρτίδα: LOT-0018
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część 18
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38510000 Μικροσκόπια
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EZ-p.26.1.5.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42163000 Steam generators
Additional classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses), 33112200 Ultrasonic unit, 42931100 Laboratory centrifuges and accessories, 38500000 Checking and testing apparatus, 38425700 Surface tension measuring instruments, 38425200 Viscosimeters, 38430000 Detection and analysis apparatus, 38341000 Apparatus for measuring radiation, 38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment, 38433000 Spectrometers, 38436700 Ultrasound disintegrators, 38510000 Microscopes
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Main classification (cpv): 38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część 3
Main classification (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część 5
Main classification (cpv): 42931100 Laboratory centrifuges and accessories
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: Część 7
Main classification (cpv): 38500000 Checking and testing apparatus
Lot: LOT-0008
Internal identifier: Część 8
Main classification (cpv): 38425700 Surface tension measuring instruments
Lot: LOT-0009
Internal identifier: Część 9
Main classification (cpv): 38425200 Viscosimeters
Lot: LOT-0010
Internal identifier: Część 10
Main classification (cpv): 38430000 Detection and analysis apparatus
Lot: LOT-0011
Internal identifier: Część 11
Lot: LOT-0012
Internal identifier: Część 12
Main classification (cpv): 38341000 Apparatus for measuring radiation
Lot: LOT-0013
Internal identifier: Część 13
Lot: LOT-0014
Internal identifier: Część 14
Lot: LOT-0015
Internal identifier: Część 15
Main classification (cpv): 38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR) equipment
Lot: LOT-0016
Internal identifier: Część 16
Main classification (cpv): 38433000 Spectrometers
Lot: LOT-0017
Internal identifier: Część 17
Main classification (cpv): 38436700 Ultrasound disintegrators
Lot: LOT-0018
Internal identifier: Część 18
Main classification (cpv): 38510000 Microscopes
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: EZ-p.26.1.5.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42163000 Generadores de vapor
Clasificación adicional (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas), 33112200 Unidad de ultrasonidos, 42931100 Centrifugadoras de laboratorio y accesorios, 38500000 Aparatos de control y prueba, 38425700 Instrumentos para medir la tensión superficial, 38425200 Viscosímetros, 38430000 Aparatos de detección y análisis, 38341000 Aparatos para medir radiaciones, 38951000 Equipo para reacción en cadena de la polimerasa (PCR) en tiempo real, 38433000 Espectrómetros, 38436700 Desintegrador ultrasónico, 38510000 Microscopios
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Clasificación principal (cpv): 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część 5
Clasificación principal (cpv): 42931100 Centrifugadoras de laboratorio y accesorios
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: Część 7
Clasificación principal (cpv): 38500000 Aparatos de control y prueba
Lote: LOT-0008
Identificador interno: Część 8
Clasificación principal (cpv): 38425700 Instrumentos para medir la tensión superficial
Lote: LOT-0009
Identificador interno: Część 9
Clasificación principal (cpv): 38425200 Viscosímetros
Lote: LOT-0010
Identificador interno: Część 10
Clasificación principal (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
Lote: LOT-0011
Identificador interno: Część 11
Lote: LOT-0012
Identificador interno: Część 12
Clasificación principal (cpv): 38341000 Aparatos para medir radiaciones
Lote: LOT-0013
Identificador interno: Część 13
Lote: LOT-0014
Identificador interno: Część 14
Lote: LOT-0015
Identificador interno: Część 15
Clasificación principal (cpv): 38951000 Equipo para reacción en cadena de la polimerasa (PCR) en tiempo real
Lote: LOT-0016
Identificador interno: Część 16
Clasificación principal (cpv): 38433000 Espectrómetros
Lote: LOT-0017
Identificador interno: Część 17
Clasificación principal (cpv): 38436700 Desintegrador ultrasónico
Lote: LOT-0018
Identificador interno: Część 18
Clasificación principal (cpv): 38510000 Microscopios
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: EZ-p.26.1.5.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42163000 Aurugeneraatorid
Täiendav liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid), 33112200 Ultraheliseadmed, 42931100 Laboratooriumitsentrifuugid ja nende tarvikud, 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur, 38425700 Pindpinevusemõõturid, 38425200 Viskosimeetrid, 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed, 38341000 Kiirguse mõõtmise aparatuur, 38951000 Reaalajas polümeraasi ahelreaktsioon, 38433000 Spektromeetrid, 38436700 Ultrahelidesintegraatorid, 38510000 Mikroskoobid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
Peamine liigitus (cpv): 38000000 Laboriseadmed, optika- ja täppisinstrumendid (v.a klaasid)
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część 3
Peamine liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część 4
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Część 5
Peamine liigitus (cpv): 42931100 Laboratooriumitsentrifuugid ja nende tarvikud
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Część 6
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: Część 7
Peamine liigitus (cpv): 38500000 Kontrolli- ja katseaparatuur
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: Część 8
Peamine liigitus (cpv): 38425700 Pindpinevusemõõturid
Osa: LOT-0009
Sisemine tunnus: Część 9
Peamine liigitus (cpv): 38425200 Viskosimeetrid
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: Część 10
Peamine liigitus (cpv): 38430000 Detektorid ja analüüsiseadmed
Osa: LOT-0011
Sisemine tunnus: Część 11
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: Część 12
Peamine liigitus (cpv): 38341000 Kiirguse mõõtmise aparatuur
Osa: LOT-0013
Sisemine tunnus: Część 13
Osa: LOT-0014
Sisemine tunnus: Część 14
Osa: LOT-0015
Sisemine tunnus: Część 15
Peamine liigitus (cpv): 38951000 Reaalajas polümeraasi ahelreaktsioon
Osa: LOT-0016
Sisemine tunnus: Część 16
Peamine liigitus (cpv): 38433000 Spektromeetrid
Osa: LOT-0017
Sisemine tunnus: Część 17
Peamine liigitus (cpv): 38436700 Ultrahelidesintegraatorid
Osa: LOT-0018
Sisemine tunnus: Część 18
Peamine liigitus (cpv): 38510000 Mikroskoobid
416820-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteEZ-p.26.1.5.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42163000 Höyrynkehittimet
Lisäluokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja), 33112200 Ultraääniyksikkö, 42931100 Laboratoriosentrifugit ja tarvikkeet, 38500000 Testaus- ja koelaitteet, 38425700 Pintajännityksen mittauslaitteet, 38425200 Viskosimetrit, 38430000 Ilmaisimet ja analyysilaitteet, 38341000 Säteilyn mittauslaitteet, 38951000 Tosiaikainen polymeraasiketjureaktiolaitteisto (PCR), 38433000 Spektrometrit, 38436700 Ultraäänihienontimet, 38510000 Mikroskoopit
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteCzęść 1
Optiot
OsaLOT-0002
Sisäinen tunnisteCzęść 2
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38000000 Laboratoriolaitteet, optiset ja tarkkuuslaitteet (lukuun ottamatta silmälaseja)
OsaLOT-0003
Sisäinen tunnisteCzęść 3
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33112200 Ultraääniyksikkö
OsaLOT-0004
Sisäinen tunnisteCzęść 4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunnisteCzęść 5
Pääasiallinen luokitus (cpv): 42931100 Laboratoriosentrifugit ja tarvikkeet
OsaLOT-0006
Sisäinen tunnisteCzęść 6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunnisteCzęść 7
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38500000 Testaus- ja koelaitteet
OsaLOT-0008
Sisäinen tunnisteCzęść 8
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38425700 Pintajännityksen mittauslaitteet
OsaLOT-0009
Sisäinen tunnisteCzęść 9
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38425200 Viskosimetrit
OsaLOT-0010
Sisäinen tunnisteCzęść 10
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38430000 Ilmaisimet ja analyysilaitteet
OsaLOT-0011
Sisäinen tunnisteCzęść 11
OsaLOT-0012
Sisäinen tunnisteCzęść 12
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38341000 Säteilyn mittauslaitteet
OsaLOT-0013
Sisäinen tunnisteCzęść 13
OsaLOT-0014
Sisäinen tunnisteCzęść 14
OsaLOT-0015
Sisäinen tunnisteCzęść 15
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38951000 Tosiaikainen polymeraasiketjureaktiolaitteisto (PCR)
OsaLOT-0016
Sisäinen tunnisteCzęść 16
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38433000 Spektrometrit
OsaLOT-0017
Sisäinen tunnisteCzęść 17
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38436700 Ultraäänihienontimet
OsaLOT-0018
Sisäinen tunnisteCzęść 18
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38510000 Mikroskoopit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: EZ-p.26.1.5.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art 132 – 139 ustawy Pzp, oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie. 2. Wartość szacunkowa zamówienia przekracza progi unijne, o których mowa w art. 3 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy PZP, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42163000 Générateurs de vapeur
Nomenclature complémentaire (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes), 33112200 Échographe, 42931100 Centrifugeuse de laboratoire et accessoires, 38500000 Appareils de contrôle et d'essai, 38425700 Instruments de mesure de la tension superficielle, 38425200 Viscosimètres, 38430000 Appareils de détection et d'analyse, 38341000 Appareils de mesure du rayonnement, 38951000 Matériel pour réaction en chaîne à la polymérase en temps réel (RT-PCR), 38433000 Spectromètres, 38436700 Désintégrateurs à ultrasons, 38510000 Microscopes
Identifiant interne: Część 1
Identifiant interne: Część 2
Nomenclature principale (cpv): 38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Identifiant interne: Część 3
Nomenclature principale (cpv): 33112200 Échographe
Identifiant interne: Część 4
Identifiant interne: Część 5
Nomenclature principale (cpv): 42931100 Centrifugeuse de laboratoire et accessoires
Identifiant interne: Część 6
Identifiant interne: Część 7
Nomenclature principale (cpv): 38500000 Appareils de contrôle et d'essai
Identifiant interne: Część 8
Nomenclature principale (cpv): 38425700 Instruments de mesure de la tension superficielle
Identifiant interne: Część 9
Nomenclature principale (cpv): 38425200 Viscosimètres
Identifiant interne: Część 10
Nomenclature principale (cpv): 38430000 Appareils de détection et d'analyse
Identifiant interne: Część 11
Identifiant interne: Część 12
Nomenclature principale (cpv): 38341000 Appareils de mesure du rayonnement
Identifiant interne: Część 13
Identifiant interne: Część 14
Identifiant interne: Część 15
Nomenclature principale (cpv): 38951000 Matériel pour réaction en chaîne à la polymérase en temps réel (RT-PCR)
Identifiant interne: Część 16
Nomenclature principale (cpv): 38433000 Spectromètres
Identifiant interne: Część 17
Nomenclature principale (cpv): 38436700 Désintégrateurs à ultrasons
Identifiant interne: Część 18
Nomenclature principale (cpv): 38510000 Microscopes
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: EZ-p.26.1.5.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42163000 Gőzfejlesztők
További osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek), 33112200 Ultrahangkészülék, 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok, 38500000 Ellenőrző és tesztelőkészülékek, 38425700 Felületifeszültség-mérő eszközök, 38425200 Viszkoziméter, 38430000 Észlelő- és analizálóberendezések, 38341000 Sugárzásmérő készülékek, 38951000 Valós idejű polimeráz láncreakció (PCR), 38433000 Spektrométerek, 38436700 Ultrahangos dezintegrátorok, 38510000 Mikroszkópok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część 1
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część 2
Fő osztályozás (cpv): 38000000 Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek)
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część 3
Fő osztályozás (cpv): 33112200 Ultrahangkészülék
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Część 5
Fő osztályozás (cpv): 42931100 Laboratóriumi centrifugák és tartozékok
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Część 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: Część 7
Fő osztályozás (cpv): 38500000 Ellenőrző és tesztelőkészülékek
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: Część 8
Fő osztályozás (cpv): 38425700 Felületifeszültség-mérő eszközök
Rész: LOT-0009
Belső azonosító: Część 9
Fő osztályozás (cpv): 38425200 Viszkoziméter
Rész: LOT-0010
Belső azonosító: Część 10
Fő osztályozás (cpv): 38430000 Észlelő- és analizálóberendezések
Rész: LOT-0011
Belső azonosító: Część 11
Rész: LOT-0012
Belső azonosító: Część 12
Fő osztályozás (cpv): 38341000 Sugárzásmérő készülékek
Rész: LOT-0013
Belső azonosító: Część 13
Rész: LOT-0014
Belső azonosító: Część 14
Rész: LOT-0015
Belső azonosító: Część 15
Fő osztályozás (cpv): 38951000 Valós idejű polimeráz láncreakció (PCR)
Rész: LOT-0016
Belső azonosító: Część 16
Fő osztályozás (cpv): 38433000 Spektrométerek
Rész: LOT-0017
Belső azonosító: Część 17
Fő osztályozás (cpv): 38436700 Ultrahangos dezintegrátorok
Rész: LOT-0018
Belső azonosító: Część 18
Fő osztályozás (cpv): 38510000 Mikroszkópok
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EZ-p.26.1.5.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42163000 Generatori di vapore
Classificazione aggiuntiva (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri), 33112200 Impianto a ultrasuoni, 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori, 38500000 Apparecchi di prova e controllo, 38425700 Strumenti di misurazione delle tensione superficiale, 38425200 Viscosimetri, 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione, 38341000 Apparecchi per la misura di radiazioni, 38951000 Reazione a catena della polimerase in tempo reale, 38433000 Spettrometri, 38436700 Disintegratori a ultrasuoni, 38510000 Microscopi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
Classificazione principale (cpv): 38000000 Attrezzature da laboratorio, ottiche e di precisione (escluso vetri)
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część 3
Classificazione principale (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część 4
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Część 5
Classificazione principale (cpv): 42931100 Centrifughe per laboratori e accessori
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Część 6
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: Część 7
Classificazione principale (cpv): 38500000 Apparecchi di prova e controllo
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: Część 8
Classificazione principale (cpv): 38425700 Strumenti di misurazione delle tensione superficiale
Lotto: LOT-0009
Identificativo interno: Część 9
Classificazione principale (cpv): 38425200 Viscosimetri
Lotto: LOT-0010
Identificativo interno: Część 10
Classificazione principale (cpv): 38430000 Apparecchi per analisi e rivelazione
Lotto: LOT-0011
Identificativo interno: Część 11
Lotto: LOT-0012
Identificativo interno: Część 12
Classificazione principale (cpv): 38341000 Apparecchi per la misura di radiazioni
Lotto: LOT-0013
Identificativo interno: Część 13
Lotto: LOT-0014
Identificativo interno: Część 14
Lotto: LOT-0015
Identificativo interno: Część 15
Classificazione principale (cpv): 38951000 Reazione a catena della polimerase in tempo reale
Lotto: LOT-0016
Identificativo interno: Część 16
Classificazione principale (cpv): 38433000 Spettrometri
Lotto: LOT-0017
Identificativo interno: Część 17
Classificazione principale (cpv): 38436700 Disintegratori a ultrasuoni
Lotto: LOT-0018
Identificativo interno: Część 18
Classificazione principale (cpv): 38510000 Microscopi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: EZ-p.26.1.5.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42163000 Tvaika ģeneratori
Papildu klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles), 33112200 Ultraskaņas aparāts, 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi, 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti, 38425700 Mērierīces virsmas sprieguma mērīšanai, 38425200 Viskozimetri, 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces, 38341000 Ierīce radiācijas mērīšanai, 38951000 Reālā laika polimerāzes ķēdes reakcija (PCR), 38433000 Masas spektrometri, 38436700 Ultraskaņas dezintegratori, 38510000 Mikroskopi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 38000000 Laboratorijas, optiskās un precīzijas ierīces (izņemot brilles)
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 42931100 Laboratorijas centrifūgas un piederumi
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: Część 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 38500000 Pārbaudes un analīžu aparāti
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: Część 8
Galvenā klasifikācija (cpv): 38425700 Mērierīces virsmas sprieguma mērīšanai
Daļa: LOT-0009
Iekšējais identifikators: Część 9
Galvenā klasifikācija (cpv): 38425200 Viskozimetri
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: Część 10
Galvenā klasifikācija (cpv): 38430000 Detektorierīces un analīzes ierīces
Daļa: LOT-0011
Iekšējais identifikators: Część 11
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: Część 12
Galvenā klasifikācija (cpv): 38341000 Ierīce radiācijas mērīšanai
Daļa: LOT-0013
Iekšējais identifikators: Część 13
Daļa: LOT-0014
Iekšējais identifikators: Część 14
Daļa: LOT-0015
Iekšējais identifikators: Część 15
Galvenā klasifikācija (cpv): 38951000 Reālā laika polimerāzes ķēdes reakcija (PCR)
Daļa: LOT-0016
Iekšējais identifikators: Część 16
Galvenā klasifikācija (cpv): 38433000 Masas spektrometri
Daļa: LOT-0017
Iekšējais identifikators: Część 17
Galvenā klasifikācija (cpv): 38436700 Ultraskaņas dezintegratori
Daļa: LOT-0018
Iekšējais identifikators: Część 18
Galvenā klasifikācija (cpv): 38510000 Mikroskopi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: EZ-p.26.1.5.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42163000 Ġeneraturi tal-fwar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet), 33112200 Unità ultrasonika, 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra, 38500000 Apparat tal-verifika u t-testijiet, 38425700 Strumenti għall-kejl tat-tensjoni fuq is-superfiċi, 38425200 Viskożimetri, 38430000 Apparat tas-sejbien u l-analiżi, 38341000 Apparat għall-kejl tar-radjazzjoni, 38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR), 38433000 Spettrometri, 38436700 Diżintegraturi ultrasound, 38510000 Mikroskopji
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38000000 Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet)
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Część 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42931100 Ċentrifugi tal-laboratorju u aċċessorji oħra
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Część 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: Część 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38500000 Apparat tal-verifika u t-testijiet
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: Część 8
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38425700 Strumenti għall-kejl tat-tensjoni fuq is-superfiċi
Lott: LOT-0009
Identifikatur intern: Część 9
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38425200 Viskożimetri
Lott: LOT-0010
Identifikatur intern: Część 10
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38430000 Apparat tas-sejbien u l-analiżi
Lott: LOT-0011
Identifikatur intern: Część 11
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: Część 12
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38341000 Apparat għall-kejl tar-radjazzjoni
Lott: LOT-0013
Identifikatur intern: Część 13
Lott: LOT-0014
Identifikatur intern: Część 14
Lott: LOT-0015
Identifikatur intern: Część 15
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38951000 Real-time Polymerase Chain Reaction (PCR)
Lott: LOT-0016
Identifikatur intern: Część 16
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38433000 Spettrometri
Lott: LOT-0017
Identifikatur intern: Część 17
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38436700 Diżintegraturi ultrasound
Lott: LOT-0018
Identifikatur intern: Część 18
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38510000 Mikroskopji
Interne identificatiecode: EZ-p.26.1.5.2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42163000 Stoomgeneratoren
Aanvullende classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen), 33112200 Echograaf, 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren, 38500000 Controle- en testapparatuur, 38425700 Instrumenten voor het meten van oppervlaktespanning, 38425200 Viscosimeters, 38430000 Detectie- en analyseapparatuur, 38341000 Apparatuur voor het meten van straling, 38951000 Real-time polymerasekettingreactie (PCR)-apparatuur, 38433000 Spectrometers, 38436700 Ultrasone desintegratoren, 38510000 Microscopen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część 1
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 38000000 Laboratoriuminstrumenten, optische en precisie-instrumenten (uitgezonderd brillen)
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 42931100 Laboratoriumcentrifuges en toebehoren
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: Część 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 38500000 Controle- en testapparatuur
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: Część 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 38425700 Instrumenten voor het meten van oppervlaktespanning
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: Część 9
Belangrijkste classificatie (cpv): 38425200 Viscosimeters
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: Część 10
Belangrijkste classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: Część 11
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: Część 12
Belangrijkste classificatie (cpv): 38341000 Apparatuur voor het meten van straling
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: Część 13
Perceel: LOT-0014
Interne identificatiecode: Część 14
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: Część 15
Belangrijkste classificatie (cpv): 38951000 Real-time polymerasekettingreactie (PCR)-apparatuur
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: Część 16
Belangrijkste classificatie (cpv): 38433000 Spectrometers
Perceel: LOT-0017
Interne identificatiecode: Część 17
Belangrijkste classificatie (cpv): 38436700 Ultrasone desintegratoren
Perceel: LOT-0018
Interne identificatiecode: Część 18
Belangrijkste classificatie (cpv): 38510000 Microscopen
Wewnętrzny identyfikator: EZ-p.26.1.5.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42163000 Generatory pary
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego), 33112200 Aparaty ultrasonograficzne, 42931100 Wirówki laboratoryjne i akcesoria, 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza, 38425700 Przyrządy do pomiaru napięcia powierzchniowego, 38425200 Lepkościomierze, 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy, 38341000 Aparatura do mierzenia promieniowania, 38951000 Łańcuchowa reakcja polimeryzacji katalizowana przez polimerazę (PCR) w czasie rzeczywistym, 38433000 Spektrometry, 38436700 Rozdrabniacze ultradźwiękowe, 38510000 Mikroskopy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część 1
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część 2
Główna klasyfikacja (cpv): 38000000 Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część 3
Główna klasyfikacja (cpv): 33112200 Aparaty ultrasonograficzne
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część 4
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część 5
Główna klasyfikacja (cpv): 42931100 Wirówki laboratoryjne i akcesoria
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część 6
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: Część 7
Główna klasyfikacja (cpv): 38500000 Aparatura kontrolna i badawcza
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: Część 8
Główna klasyfikacja (cpv): 38425700 Przyrządy do pomiaru napięcia powierzchniowego
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: Część 9
Główna klasyfikacja (cpv): 38425200 Lepkościomierze
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: Część 10
Główna klasyfikacja (cpv): 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: Część 11
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: Część 12
Główna klasyfikacja (cpv): 38341000 Aparatura do mierzenia promieniowania
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: Część 13
Część zamówienia: LOT-0014
Wewnętrzny identyfikator: Część 14
Część zamówienia: LOT-0015
Wewnętrzny identyfikator: Część 15
Główna klasyfikacja (cpv): 38951000 Łańcuchowa reakcja polimeryzacji katalizowana przez polimerazę (PCR) w czasie rzeczywistym
Część zamówienia: LOT-0016
Wewnętrzny identyfikator: Część 16
Część zamówienia: LOT-0017
Wewnętrzny identyfikator: Część 17
Główna klasyfikacja (cpv): 38436700 Rozdrabniacze ultradźwiękowe
Część zamówienia: LOT-0018
Wewnętrzny identyfikator: Część 18
Główna klasyfikacja (cpv): 38510000 Mikroskopy
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42163000 Geradores de vapor
Classificação adicional (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos), 33112200 Unidade de ultra-sons, 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios, 38500000 Aparelhos de controlo e ensaio, 38425700 Instrumentos de medição da tensão superficial, 38425200 Viscosímetros, 38430000 Aparelhos de detecção e análise, 38341000 Instrumentos para medição de radiações, 38951000 Equipamento para reacção de polimerase em cadeia (PCR) em tempo real, 38433000 Espectrómetros, 38436700 Desintegradores ultrassónicos, 38510000 Microscópios
Opções:
Classificação principal (cpv): 38000000 Equipamento laboratorial, óptico e de precisão (exc. óculos)
Classificação principal (cpv): 33112200 Unidade de ultra-sons
Classificação principal (cpv): 42931100 Centrifugadoras de laboratório e acessórios
Classificação principal (cpv): 38500000 Aparelhos de controlo e ensaio
Classificação principal (cpv): 38425700 Instrumentos de medição da tensão superficial
Classificação principal (cpv): 38430000 Aparelhos de detecção e análise
Classificação principal (cpv): 38341000 Instrumentos para medição de radiações
Classificação principal (cpv): 38951000 Equipamento para reacção de polimerase em cadeia (PCR) em tempo real
Classificação principal (cpv): 38436700 Desintegradores ultrassónicos
Classificação principal (cpv): 38510000 Microscópios
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EZ-p.26.1.5.2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 42163000 Generatoare de aburi
Clasificare suplimentară (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor), 33112200 Ecograf, 42931100 Centrifuge de laborator şi accesorii, 38500000 Aparate de control şi de testare, 38425700 Instrumente de măsurare a tensiunii superficiale, 38425200 Viscozimetre, 38430000 Aparate de detectare şi de analiză, 38341000 Aparate de măsurare a radiaţiilor, 38951000 Echipament de reacţie în lanţ a polimerazei (RLP) în timp real, 38433000 Spectrometre, 38436700 Dezintegratoare cu ultrasunete, 38510000 Microscoape
Identificator intern: Część 1
Opțiuni:
Identificator intern: Część 2
Clasificarea principală (cpv): 38000000 Echipamente de laborator, optice şi de precizie (cu excepţia ochelarilor)
Identificator intern: Część 3
Clasificarea principală (cpv): 33112200 Ecograf
Identificator intern: Część 4
Identificator intern: Część 5
Clasificarea principală (cpv): 42931100 Centrifuge de laborator şi accesorii
Identificator intern: Część 6
Identificator intern: Część 7
Clasificarea principală (cpv): 38500000 Aparate de control şi de testare
Identificator intern: Część 8
Clasificarea principală (cpv): 38425700 Instrumente de măsurare a tensiunii superficiale
Identificator intern: Część 9
Clasificarea principală (cpv): 38425200 Viscozimetre
Identificator intern: Część 10
Clasificarea principală (cpv): 38430000 Aparate de detectare şi de analiză
Identificator intern: Część 11
Identificator intern: Część 12
Clasificarea principală (cpv): 38341000 Aparate de măsurare a radiaţiilor
Identificator intern: Część 13
Identificator intern: Część 14
Identificator intern: Część 15
Clasificarea principală (cpv): 38951000 Echipament de reacţie în lanţ a polimerazei (RLP) în timp real
Identificator intern: Część 16
Clasificarea principală (cpv): 38433000 Spectrometre
Identificator intern: Część 17
Clasificarea principală (cpv): 38436700 Dezintegratoare cu ultrasunete
Identificator intern: Część 18
Clasificarea principală (cpv): 38510000 Microscoape
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EZ-p.26.1.5.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42163000 Parné generátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel), 33112200 Ultrazvuková jednotka, 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo, 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje, 38425700 Prístroje na meranie povrchového napätia, 38425200 Viskozimetre, 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory, 38341000 Prístroje na meranie žiarenia, 38951000 Zariadenie na polymerázovú reťazovú reakciu (PCR) v reálnom čase, 38433000 Spektrometre, 38436700 Ultrazvukové dezintegrátory, 38510000 Mikroskopy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: Część 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Część 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 38000000 Laboratórne, optické a presné prístroje a vybavenie (s výnimkou skiel)
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: Część 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: Część 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: Część 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 42931100 Laboratórne odstredivky a príslušenstvo
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: Część 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: Część 7
Hlavná klasifikácia (cpv): 38500000 Kontrolné a testovacie prístroje
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: Część 8
Hlavná klasifikácia (cpv): 38425700 Prístroje na meranie povrchového napätia
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: Część 9
Hlavná klasifikácia (cpv): 38425200 Viskozimetre
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: Część 10
Hlavná klasifikácia (cpv): 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: Część 11
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: Część 12
Hlavná klasifikácia (cpv): 38341000 Prístroje na meranie žiarenia
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: Część 13
Časť: LOT-0014
Interný identifikátor: Część 14
Časť: LOT-0015
Interný identifikátor: Część 15
Hlavná klasifikácia (cpv): 38951000 Zariadenie na polymerázovú reťazovú reakciu (PCR) v reálnom čase
Časť: LOT-0016
Interný identifikátor: Część 16
Hlavná klasifikácia (cpv): 38433000 Spektrometre
Časť: LOT-0017
Interný identifikátor: Część 17
Časť: LOT-0018
Interný identifikátor: Część 18
416820-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareEZ-p.26.1.5.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42163000 Ånggeneratorer
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas), 33112200 Ultraljudsapparat, 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör, 38500000 Apparater för kontroll och provning, 38425700 Mätinstrument för ytspänning, 38425200 Viskosimetrar, 38430000 Detektions- och analysutrustning, 38341000 Apparater för strålningsmätning, 38951000 Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR), 38433000 Spektrometrar, 38436700 Ultraljudhomogenisatorer, 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść 1
Optioner
Beskrivning av alternativenZamawiający nie przewiduje prawa opcji.
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść 2
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść 3
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść 4
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść 5
Huvudklassificering (cpv): 42931100 Laboratoriecentrifuger och tillbehör
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCzęść 6
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareCzęść 7
Huvudklassificering (cpv): 38500000 Apparater för kontroll och provning
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierareCzęść 8
Huvudklassificering (cpv): 38425700 Mätinstrument för ytspänning
Del (anbudsområde)LOT-0009
Intern identifierareCzęść 9
Huvudklassificering (cpv): 38425200 Viskosimetrar
Del (anbudsområde)LOT-0010
Intern identifierareCzęść 10
Huvudklassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning
Del (anbudsområde)LOT-0011
Intern identifierareCzęść 11
Del (anbudsområde)LOT-0012
Intern identifierareCzęść 12
Huvudklassificering (cpv): 38341000 Apparater för strålningsmätning
Del (anbudsområde)LOT-0013
Intern identifierareCzęść 13
Del (anbudsområde)LOT-0014
Intern identifierareCzęść 14
Del (anbudsområde)LOT-0015
Intern identifierareCzęść 15
Huvudklassificering (cpv): 38951000 Utrustning för polymeraskedjereaktion i realtid (PCR)
Del (anbudsområde)LOT-0016
Intern identifierareCzęść 16
Huvudklassificering (cpv): 38433000 Spektrometrar
Del (anbudsområde)LOT-0017
Intern identifierareCzęść 17
Huvudklassificering (cpv): 38436700 Ultraljudhomogenisatorer
Del (anbudsområde)LOT-0018
Intern identifierareCzęść 18
Huvudklassificering (cpv): 38510000 Mikroskop