416856-2026 - Състезателна процедура
Полша – Биохимични анализатори – System do oceny funkcjonalnej hodowli komórkowych w zakresie metabolizmu mitochondrialnego w ramach projektu finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG).
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеSystem do oceny funkcjonalnej hodowli komórkowych w zakresie metabolizmu mitochondrialnego w ramach projektu finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG).
Описание1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy systemu do oceny funkcjonalnej hodowli komórkowych w zakresie metabolizmu mitochondrialnego w ramach projektu pn. "Opracowanie technologii DRUG-PREDICT do przedklinicznej predykcji efektywności klinicznej związków biologicznie aktywnych w indykacji nowotworów jelita grubego i trzustki, opartej o translacyjne modele przedkliniczne in vitro i in vivo wspomagane narzędziem ML umożliwiającej identyfikację najlepszych innowacyjnych kandydatów na lek i optymalnych grup pacjentów", finansowanego ze środków Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027 (FENG). Umowa o dofinansowanie nr FENG.01.01-IP.01-A0Y3/25-00. 2. Zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostały mu przyznane. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określający funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik A do SWZ, tj. Funkcje, parametry techniczne i warunki wymagane, stanowiący integralną część SWZ. Zamawiający wymaga, aby wszystkie zaproponowane przez Wykonawcę elementy były ze sobą kompatybilne i zapewniały pełną funkcjonalność bez konieczności dodatkowych inwestycji ze strony Zamawiającego. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na pytania Wykonawców.
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 38434500 Биохимични анализатори
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Варианти
Описание на опциитеZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.
416856-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 38434500 Biokemiske analysatorer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
416856-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434500 Biochemische Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
416856-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 38434500 Biokeemilised analüsaatorid
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZamawiający nie przewiduje wznowień ani opcji.
416856-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38434500 Analyseurs biochimiques
5. Lot
LotLOT-0001
Options
416856-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38434500 Biochemical analysers
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
416856-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 38434500 Bioķīmiskie analizatori
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
416856-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38434500 Analizzaturi bio-kimiċi
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
416856-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38434500 Biochemische analysatoren
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
416856-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 38434500 Analizoare biochimice
Opțiuni
416856-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38434500 Aparati za biokemične analize
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti