2. Процедура
Процедура
Заглавие: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība “Mājokļu ārējās vides pielāgošanas pasākumi Aizkraukles novada iedzīvotājiem”
Описание: Paskaidrojuma raksta izstrāde un autoruzraudzība “Mājokļu ārējās vides pielāgošanas pasākumi Aizkraukles novada iedzīvotājiem”
Вътрешен идентификатор: AND2026/63
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Допълнителна класификация (cpv): 71248000 Контрол на проекта и документация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: AND2026/63
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71320000 Ingeniørmæssig projektering
Supplerende klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: AND2026/63
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0000
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 71320000 Engineering design services
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation
Place of performance
Postal address: Aizkraukles novads
Town: Aizkraukle
Postcode: LV-5101
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Aizkraukles novads
Linn: Aizkraukle
Sihtnumber: LV-5101
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: AND2026/63
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
Lisäluokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: AND2026/63
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija
Mjesto izvršenja
Poštanska adresa: Aizkraukles novads
Grad: Aizkraukle
Poštanski broj: LV-5101
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71320000 Servizi di ideazione tecnica
Classificazione aggiuntiva (cpv): 71248000 Supervisione di progetti e documentazione
Luogo di esecuzione
Indirizzo postale: Aizkraukles novads
Località: Aizkraukle
Codice postale: LV-5101
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: AND2026/63
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: AND2026/63
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Interne identificatiecode: AND2026/63
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71320000 Technische ontwerpdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: AND2026/63
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: AND2026/63
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71320000 Serviços de concepção técnica
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação
5. Lote
Lote: LOT-0000
416959-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internAND2026/63
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 71320000 Servicii de concepţie tehnică
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare
5. Lot
LotLOT-0000
Účel
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71320000 Inžinierske projektovanie
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou
Miesto plnenia
Poštová adresa: Aizkraukles novads
Mesto: Aizkraukle
PSČ: LV-5101
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: AND2026/63
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: AND2026/63
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71248000 Projektövervakning och dokumentation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000