Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33141000 Медицински консумативи, с изключение на химическите и хематологични консумативи, за еднократна употреба
Място на изпълнение
Пощенски адрес: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Janusza Korczaka w Słupsku Sp. z o. o. ul. Hubalczyków 1
Град: Słupsk
Пощенски код: 76-200
Административно-териториална единица на държавата (NUTS): Słupski (PL636)
417158-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer – Dostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z wniesieniem zestawów bariatrycznych z oprzyrządowaniem w asortymencie i ilościach wyszczególnionych w Załączniku nr 2 do IDW - Formularz asortymentowo - ilościowy.
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Begrundelse for hasteprocedurenZamawiający na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP wyznaczył termin składania ofert krótszy niż termin określony w art. 138 ust. 1 PZP z uwagi na fakt iż w przedmiotowym postępowaniu zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2 PZP Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy (jednak nie krótszy niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione.
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerZamawiający zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na zwiększeniu ilości przedmiotu zamówienia w trakcie trwania umowy, wyłącznie w odniesieniu do tych pozycji asortymentu, dla których możliwość zastosowania prawa opcji została przewidziana w formularzu asortymentowo-ilościowym, na zasadach opisanych w § 1 wzoru Umowy.
417158-2026 - Competition
Poland – Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables – Dostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
Lieu d’exécution
Ville: Słupsk
Code postal: 76-200
Subdivision pays (NUTS): Słupski (PL636)
417158-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
417158-2026 - Verseny
Lengyelország – Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök – Dostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141000 Nem vegyi egyszer használatos fogyóeszközök és hematológiai fogyóeszközök
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico
Luogo di esecuzione
Località: Słupsk
Codice postale: 76-200
Suddivisione del paese (NUTS): Słupski (PL636)
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Post tal-prestazzjoni
Belt: Słupsk
Kodiċi postali: 76-200
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Słupski (PL636)
417158-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne – Dostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33141000 Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Opcje
417158-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice – Dostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Opțiuni
417158-2026 - Javni razpis
Poljska – Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago – Dostawa zestawów do zabiegów bariatrycznych z oprzyrządowaniem - nr 59/PN/2026
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar
Leveransplats
Ort: Słupsk
Postnummer: 76-200
Del av land (NUTS): Słupski (PL636)