2. Процедура
Процедура
Заглавие: Csongrádi sgt. közlekedésfejl.,kerékpárút építés
Описание: Vállalkozási szerződés a „Csongrádi sgt. fenntartható közlekedésfejlesztése, kerékpárút kiépítése" projekt kivitelezési munkáinak teljeskörű ellátására.
Вътрешен идентификатор: EKR001707182025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Строителство
Основна класификация (cpv): 45233120 Строителни и монтажни работи на пътища
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Csongrádi sgt. kölekedésfejl.,kerékpárút építés
Описание: Kerékpárút létrehozása a Csongrádi sgt. – Rózsa u. – Makkosházi krt. közötti szakaszon. Az építési munka leírása: - Új, kétirányú kerékpárút kerül kiépítésre, a K-i oldalon 675 m, a Ny-i oldalon 690 m hosszban. A K-i oldalon 103 m hosszban elválasztott gyalog- és kerékpárút, a Ny-i oldalon 673 m hosszban új járda épül, mely összesen 4915,7 m2 kerékpárút, gyalog- és kerékpárút és járda építést jelent. - A Sárosi utca – Ág utcánál lévő 2 db gyalogos és kerékpáros átvezetés felújítása, a jelzőlámpákkal együtt. - A Csongrádi sgt. – Makkosházi krt. csomópont részben átalakításra kerül. - A Ny-i oldalon épülő új járda mellett, új közvilágítási hálózat létesül. - Az új létesítmények által érintett hírközlési hálózatok részben kiváltásra, részben bevédésre kerülnek. - A nem tervszerűen telepített, invazív, illetve rossz állapotú (kiszáradt) növények, fák kivágásra kerülnek. A két oldalon összesen 91 db új fa kerül elültetésre a projekt területén, és 131 db fa Szeged közigazgatási területén, más helyszíneken (külső helyszínen: 81 db fa a Gyevi park területén, 38 db fa Tápé 17841 hrsz-ú területen), 12 db fa a Dobó-Halas utcai tér Bencfahát utcai végén (17942 hrsz.), a Piac tér, játszótér környéke (17529/3 hrsz.), és a Tanító tér (17615/2 hrsz.) területeken, valamint 2255 m2-en történik cserjetelepítés és 3340 m2-en gyepesítés. A külső helyszínekről terv, illetve címlista kerül kiadásra. - Vízvételi helyek (vízkonnektor) kialakítása a K-i és Ny-i oldalon, 5-5 db. A vízvételi helyek kiépítése előtt el kell végezni az érintett nyomvonalakon a fakivágási, cserjeirtási burkolatbontási munkákat. A beruházás főbb munkanemei, tervezett mennyiségi adatai: Útépítés (kerékpárút, járda): - Tükörkészítés: 3.999,5 m2 - Talajjavító rtg. készítés (homokos kavics): 799,9 m3 - Mechanikailag stabilizált alapréteg készítés (FZKA): 537,93 m3 - Talajstabilizáció készítése (Ckt): 71,89 m3 - Szegély készítése: 4.436,1 m - Aszfalt alapréteg: 17,57 m3 - Aszfalt kötőréteg: 145,49 m3 - Aszfalt kopóréteg: 313,44 m3 - Fakivágás: 215 db - Fatelepítés: 222 db - Cserjetelepítés: 2.255 m2 - Füvesítés: 3.340 m2 Elektromos munkák: - Közvilágítási kábel fektetése: 2.485 m - Közvilágítási oszlop elhelyezése, lámpatesttel: 59 db - Közvilágítási lámpatest elhelyezése: 119 db - Kisfeszültségű vezetékek átépítése, kiváltása: 1.320 m - Forgalomirányító berendezés bővítése, átalakítása: 2 csomópont A létesítményre kiadott engedélyeket és a feladat részletes leírását a kivitelezési dokumentáció tartalmazza. A tárgyi építési beruházás az állami építési beruházások rendjéről szóló 2023. évi LXIX. törvény hatálya alá tartozik. A 321/2015. (X.30.) Kr. 46. § (3) bekezdésben foglaltak alapján a meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, ill. konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre,szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra való hivatkozásesetén a hivatkozás mellett a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is érteni kell.
Вътрешен идентификатор: EKR001707182025/1
Допълнителна класификация (cpv): 45112700 Строителни работи, свързани с озеленяването, 45231000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни проводи, 45112000 Изкопни и земни работи, 45113000 Работи по оформяне на строителната площадка
417161-2026 - Zadávání
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Práce
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorEKR001707182025
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyPráce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
5. Část
ČástLOT-0001
Interní identifikátorEKR001707182025/1
Další klasifikace (cpv): 45112700 Krajinné úpravy, 45231000 Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení, 45112000 Výkopové a zemní práce, 45113000 Provoz staveniště
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: EKR001707182025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233120 Straßenbauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR001707182025/1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45112700 Landschaftsgärtnerische Arbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45113000 Baustelleneinrichtung
417161-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteEKR001707182025
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45233120 Tienrakennustyöt
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunnisteEKR001707182025/1
Lisäluokitus (cpv): 45112700 Maisemarakennustyöt, 45231000 Putkijohtojen, tietoliikenne- ja sähkölinjojen rakennustyöt, 45112000 Kaivu- ja maansiirtotyöt, 45113000 Rakennustyömaan perustyöt
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR001707182025
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR001707182025/1
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45112700 Kraštovaizdžio darbai, 45231000 Vamzdynų, ryšių ir elektros energijos tiekimo linijų tiesimo darbai, 45112000 Kasimo ir žemės perstūmos darbai, 45113000 Statybvietės darbai
417161-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Būvdarbi
Iekšējais identifikatorsEKR001707182025
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsBūvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233120 Ceļu būvdarbi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsEKR001707182025/1
Papildu klasifikācija (cpv): 45112700 Ainavas veidošana, 45231000 Cauruļvadu, komunikāciju un elektropadeves līniju būvdarbi, 45112000 Rakšanas un zemes pārvietošanas darbi, 45113000 Būvlaukuma iekārtošanas darbi
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: EKR001707182025
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45233120 Lucrări de construcţii de drumuri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: EKR001707182025/1
Clasificare suplimentară (cpv): 45112700 Lucrări de arhitectură peisagistică, 45231000 Lucrări de construcţii de conducte, de linii de comunicaţii şi electrice, 45112000 Lucrări de excavare şi de terasament, 45113000 Lucrări de şantier
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: EKR001707182025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: EKR001707182025/1
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45112700 Terénne úpravy, 45231000 Stavebné práce na stavbe diaľkových potrubných vedení, komunikačných a energetických vedení, 45112000 Výkopové zemné práce a presun zemín, 45113000 Práce na stavenisku
417161-2026 - Javni razpis
Madžarska – Gradbena dela na cestah – Csongrádi sgt. közlekedésfejl.,kerékpárút építés
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Gradnje
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorEKR001707182025
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaGradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorEKR001707182025/1
Dodatna klasifikacija (cpv): 45112700 Krajinsko oblikovanje, 45231000 Gradbena dela na cevovodih, komunikacijskih in električnih vodih, 45112000 Izkopna in zemeljska dela, 45113000 Oprema gradbišča