417173-2026 - Състезателна процедура
Полша – Научни изследвания и експериментални разработки – Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеŚwiadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
ОписаниеPrzedmiotem niniejszej Umowy jest „Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do swz.
Вътрешен идентификаторDPiZP.260.26.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 73100000 Научни изследвания и експериментални разработки
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификаторDPiZP. 260.26.2026
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 73100000 Výzkum a experimentální vývoj
Místo plnění
Poštovní adresa: ul. Michała Oczapowskiego 10
Obec: Olsztyn
PSČ: 10-719
Nižší územní jednotka země (NUTS): Olsztyński (PL622)
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DPiZP.260.26.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 73100000 Forskning og eksperimentel udvikling
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: DPiZP. 260.26.2026
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: DPiZP.260.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DPiZP. 260.26.2026
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DPiZP.260.26.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 73100000 Υπηρεσίες έρευνας και πειραματικής ανάπτυξης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DPiZP. 260.26.2026
417173-2026 - Hange
Poola – Uurimis- ja eksperimentaalarendustöö teenused – Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusDPiZP.260.26.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 73100000 Uurimis- ja eksperimentaalarendustöö teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusDPiZP. 260.26.2026
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DPiZP.260.26.2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 73100000 Tutkimuspalvelut ja kokeelliset kehityspalvelut
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: DPiZP. 260.26.2026
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DPiZP.260.26.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 73100000 Kutatási és kísérleti fejlesztési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: DPiZP. 260.26.2026
417173-2026 - Konkursas
Lenkija – Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės taikomosios veiklos paslaugos – Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDPiZP.260.26.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 73100000 Mokslinių tyrimų ir eksperimentinės taikomosios veiklos paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusDPiZP. 260.26.2026
Iekšējais identifikators: DPiZP.260.26.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 73100000 Pētniecības un eksperimentālās izstrādes pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: DPiZP. 260.26.2026
417173-2026 - Kompetizzjoni
Il-Polonja – Servizzi ta' riċerka u żvilupp sperimentali – Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDPiZP.260.26.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 73100000 Servizzi ta' riċerka u żvilupp sperimentali
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internDPiZP. 260.26.2026
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DPiZP.260.26.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 73100000 Serviços de desenvolvimento experimental e de investigação
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: DPiZP. 260.26.2026
417173-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve na področju raziskav in eksperimentalnega razvoja – Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorDPiZP.260.26.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 73100000 Storitve na področju raziskav in eksperimentalnega razvoja
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorDPiZP. 260.26.2026
417173-2026 - Konkurrensutsättning
Polen – Forskning och experimentell utveckling – Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareDPiZP.260.26.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 73100000 Forskning och experimentell utveckling
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDPiZP. 260.26.2026