2. Процедура
Процедура
Заглавие: Magamiskoti komplekti ostmine
Описание: Magamiskoti komplekti ostmine. Hankija ostab 36 kuu jooksul hanke esemeks olevat magamiskoti komplekti korduvalt. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Вътрешен идентификатор: 310058-0000
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Основни характеристики на процедурата: Avatud hankemenetlus
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 39522540 Спални чували
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0000
2. Řízení
Řízení
Název: Magamiskoti komplekti ostmine
Interní identifikátor: 310058-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 39522540 Spací pytle
5. Část
Část: LOT-0000
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Magamiskoti komplekti ostmine
Interne Kennung: 310058-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39522540 Schlafsäcke
5. Los
Los: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Magamiskoti komplekti ostmine
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 310058-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 39522540 Υπνόσακοι
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
417207-2026 - Competition
Estonia – Sleeping bags – Magamiskoti komplekti ostmine
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
TitleMagamiskoti komplekti ostmine
Internal identifier310058-0000
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Main features of the procedureAvatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 39522540 Sleeping bags
5. Lot
LotLOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Magamiskoti komplekti ostmine
Sisemine tunnus: 310058-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 39522540 Magamiskotid
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Magamiskoti komplekti ostmine
Sisäinen tunniste: 310058-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 39522540 Makuupussit
417207-2026 - Mise en concurrence
Estonie – Sacs de couchage – Magamiskoti komplekti ostmine
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
TitreMagamiskoti komplekti ostmine
Identifiant interne310058-0000
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureAvatud hankemenetlus
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 39522540 Sacs de couchage
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Magamiskoti komplekti ostmine
Aitheantóir inmheánach: 310058-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 39522540 Sleeping bags
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Naslov: Magamiskoti komplekti ostmine
Interna identifikacijska oznaka: 310058-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 39522540 Vreće za spavanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Magamiskoti komplekti ostmine
Belső azonosító: 310058-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 39522540 Hálózsák
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Magamiskoti komplekti ostmine
Identificativo interno: 310058-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 39522540 Sacchi a pelo
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 310058-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 39522540 Miegmaišiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 310058-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 39522540 Guļammaisi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
417207-2026 - Mededinging
Estland – Slaapzakken – Magamiskoti komplekti ostmine
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
TitelMagamiskoti komplekti ostmine
Interne identificatiecode310058-0000
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Belangrijkste kenmerken van de procedureAvatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39522540 Slaapzakken
5. Perceel
PerceelLOT-0000
Tytuł: Magamiskoti komplekti ostmine
Wewnętrzny identyfikator: 310058-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 39522540 Śpiwory
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Título: Magamiskoti komplekti ostmine
Identificador interno: 310058-0000
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 39522540 Sacos-cama
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Postup
Postup
Názov: Magamiskoti komplekti ostmine
Interný identifikátor: 310058-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 39522540 Spacie vaky
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 310058-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 39522540 Spalne vreče
5. Sklop
Sklop: LOT-0000