See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Furnizare produse agroalimentare
Описание: Autoritatea contractantă a decis împărțirea produselor agroalimentare pe LOTURI (un număr de 8 loturi ) așa cum sunt precizate în Anexa nr. l la prezentul caiet de sarcini având în vedere diversitatea necesarului de produse furnizate și prețul diferit al acestora. De asemenea, se dorește și este oportună încheierea acordului-cadru cu operatorii economici clasați pe primul și al doilea loc pentru fiecare lot în parte, în urma rundei finale de licitație electronică. Pentru situația în care câștigătorul lotului se regăsește în una din situațiile prevăzute la art. 27 din acordul-cadru privind rezilierea acordului-cadru/contractului, contractele subsecvente se vor încheia doar cu operatorul economic clasat pe locul II. În conformitate cu prevederile art. 139 alin. (2) și (3) din H.G. nr. 395/2016, în cazul în care două sau mai multe oferte sunt clasate pe primul loc, cu punctaje egale, departajarea se va face având în vedere punctajul obţinut la factorii de evaluare în ordinea descrescătoare a ponderilor acestora. În situaţia în care egalitatea se menţine, autoritatea contractantă are dreptul să solicite noi propuneri financiare, şi oferta câştigătoare va fi desemnată cea cu propunerea financiară cea mai mică. In cazul în care două sau mai multe oferte sunt clasate pe al doilea loc, cu punctaje egale, departajarea se va face având în vedere punctajul obținut la factorii de evaluare în ordinea descrescătoare a ponderilor acestora. În situația în care egalitatea se menține, autoritatea în vederea departajării acestora, va solicita noi propuneri financiare prin intermediul SEAP, fără ca acest lucru să afecteze locurile superioare în clasament. Autoritatea contractantă va răspunde în mod consolidat tuturor solicitărilor de clarificări in a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor, cu condiția ca solicitările de clarificări să fi fost adresate până la termenul limită prevăzut la secțiunea I.3) (respectiv 18 zile)
Вътрешен идентификатор: 4332371/2026/1
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 15000000 Хранителни продукти, напитки, тютюн и свързани с него продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Описание: Furnizare produse agroalimentare Cantitățile minime și maxime estimate ale produselor ce fac obiectul acordului-cadru pe întreaga durată a acestuia (24 luni) se regăsesc în Anexa nr. 2 la Caietul de sarcini, iar cantitățile minime și maxime ce pot face obiectul unui singur contract subsecvent se regăsesc în Anexa nr. 3 la Caietul de sarcini, ambele anexe fiind parte integrantă a documentației de atribuire.
Вътрешен идентификатор: 1
Основна класификация (cpv): 15811100 Хляб
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: LOTUL Nr. 2 -CARNE DE PORC, VITĂ ȘI PASĂRE
Вътрешен идентификатор: 2
Основна класификация (cpv): 15110000 Месо
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Вътрешен идентификатор: 3
Основна класификация (cpv): 15119600 Месо от риба
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Вътрешен идентификатор: 4
Основна класификация (cpv): 15130000 Месни продукти
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Вътрешен идентификатор: 5
Основна класификация (cpv): 15500000 Млечни продукти
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Вътрешен идентификатор: 6
Основна класификация (cpv): 15300000 Плодове и зеленчуци, преработени и консервирани
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: LOTUL Nr.7 - ALIMENTE DE BAZĂ ȘI CONSERVE
Вътрешен идентификатор: 7
Основна класификация (cpv): 15890000 Различни видове хранителни продукти и сухи продукти
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: LOTUL Nr. 8 - APĂ ȘI BĂUTURI RĂCORITOARE
Вътрешен идентификатор: 8
Основна класификация (cpv): 15981000 Минерална вода
2. Procedure
Procedure
Titel: Furnizare produse agroalimentare
Intern ID: 4332371/2026/1
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Intern ID: 1
Primær klassifikation (cpv): 15811100 Brød
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Primær klassifikation (cpv): 15110000 Kød
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Intern ID: 3
Primær klassifikation (cpv): 15119600 Fiskekød
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Intern ID: 4
Primær klassifikation (cpv): 15130000 Kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Intern ID: 5
Primær klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Intern ID: 6
Primær klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
Primær klassifikation (cpv): 15890000 Diverse fødevarer og tørrede varer
Delkontrakt: LOT-0008
Intern ID: 8
Primær klassifikation (cpv): 15981000 Mineralvand
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4332371/2026/1
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15811100 Ψωμί
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15110000 Κρέας
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15119600 Κρέας ψαριού
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15130000 Προϊόντα κρέατος
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 6
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 7
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15890000 Διάφορα προϊόντα διατροφής και ξηρά τροφή
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 8
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15981000 Μεταλλικό νερό
Title: Furnizare produse agroalimentare
Internal identifier: 4332371/2026/1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Internal identifier: 1
Main classification (cpv): 15811100 Bread
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Main classification (cpv): 15110000 Meat
Lot: LOT-0003
Title: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Internal identifier: 3
Main classification (cpv): 15119600 Fish meat
Lot: LOT-0004
Title: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Internal identifier: 4
Main classification (cpv): 15130000 Meat products
Lot: LOT-0005
Title: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Internal identifier: 5
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0006
Title: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Internal identifier: 6
Main classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
Main classification (cpv): 15890000 Miscellaneous food products and dried goods
Lot: LOT-0008
Internal identifier: 8
Main classification (cpv): 15981000 Mineral water
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 4332371/2026/1
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Identificador interno: 1
Clasificación principal (cpv): 15811100 Pan
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Clasificación principal (cpv): 15110000 Carne
Lote: LOT-0003
Título: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Identificador interno: 3
Clasificación principal (cpv): 15119600 Carne de pescado
Lote: LOT-0004
Título: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Identificador interno: 4
Clasificación principal (cpv): 15130000 Productos cárnicos
Lote: LOT-0005
Título: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Identificador interno: 5
Clasificación principal (cpv): 15500000 Productos lácteos
Lote: LOT-0006
Título: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Identificador interno: 6
Clasificación principal (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
Clasificación principal (cpv): 15890000 Productos alimenticios diversos y alimentos secos
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 8
Clasificación principal (cpv): 15981000 Agua mineral
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 4332371/2026/1
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Sisemine tunnus: 1
Peamine liigitus (cpv): 15811100 Leib
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 2
Peamine liigitus (cpv): 15110000 Liha
Osa: LOT-0003
Pealkiri: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Sisemine tunnus: 3
Peamine liigitus (cpv): 15119600 Kalaliha
Osa: LOT-0004
Pealkiri: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Sisemine tunnus: 4
Peamine liigitus (cpv): 15130000 Lihatooted
Osa: LOT-0005
Pealkiri: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Sisemine tunnus: 5
Peamine liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: 6
Peamine liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
Osa: LOT-0007
Sisemine tunnus: 7
Peamine liigitus (cpv): 15890000 Mitmesugused toiduained ja kuivatatud tooted
Osa: LOT-0008
Sisemine tunnus: 8
Peamine liigitus (cpv): 15981000 Mineraalvesi
2. Procédure
Procédure
Titre: Furnizare produse agroalimentare
Identifiant interne: 4332371/2026/1
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Identifiant interne: 1
Nomenclature principale (cpv): 15811100 Pain
Identifiant interne: 2
Nomenclature principale (cpv): 15110000 Viande
Titre: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Identifiant interne: 3
Nomenclature principale (cpv): 15119600 Chair de poisson
Titre: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Identifiant interne: 4
Nomenclature principale (cpv): 15130000 Produits à base de viande
Titre: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Identifiant interne: 5
Nomenclature principale (cpv): 15500000 Produits laitiers
Titre: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Identifiant interne: 6
Nomenclature principale (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Identifiant interne: 7
Nomenclature principale (cpv): 15890000 Produits alimentaires et produits secs divers
Identifiant interne: 8
Nomenclature principale (cpv): 15981000 Eau minérale
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 4332371/2026/1
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Aitheantóir inmheánach: 1
Príomhaicmiú (cpv): 15811100 Bread
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Príomhaicmiú (cpv): 15110000 Meat
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Aitheantóir inmheánach: 3
Príomhaicmiú (cpv): 15119600 Fish meat
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Teideal: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 8
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 4332371/2026/1
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15000000 Hrana, piće, duhan i srodni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Interna identifikacijska oznaka: 1
Glavna klasifikacija (cpv): 15811100 Kruh
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Glavna klasifikacija (cpv): 15110000 Meso
Grupa: LOT-0003
Naslov: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Interna identifikacijska oznaka: 3
Glavna klasifikacija (cpv): 15119600 Riblje meso
Grupa: LOT-0004
Naslov: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Interna identifikacijska oznaka: 4
Glavna klasifikacija (cpv): 15130000 Mesni proizvodi
Grupa: LOT-0005
Naslov: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Interna identifikacijska oznaka: 5
Glavna klasifikacija (cpv): 15500000 Mliječni proizvodi
Grupa: LOT-0006
Naslov: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Interna identifikacijska oznaka: 6
Glavna klasifikacija (cpv): 15300000 Voće, povrće i srodni proizvodi
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
Glavna klasifikacija (cpv): 15890000 Razni prehrambeni proizvodi i osušeni proizvodi
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 8
Glavna klasifikacija (cpv): 15981000 Mineralna voda
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Furnizare produse agroalimentare
Belső azonosító: 4332371/2026/1
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Belső azonosító: 1
Fő osztályozás (cpv): 15811100 Kenyér
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Fő osztályozás (cpv): 15110000 Hús
Rész: LOT-0003
Cím: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Belső azonosító: 3
Fő osztályozás (cpv): 15119600 Halhús
Rész: LOT-0004
Cím: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Belső azonosító: 4
Fő osztályozás (cpv): 15130000 Hústermékek
Rész: LOT-0005
Cím: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Belső azonosító: 5
Fő osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék
Rész: LOT-0006
Cím: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Belső azonosító: 6
Fő osztályozás (cpv): 15300000 Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
Fő osztályozás (cpv): 15890000 Különféle élelmiszerek és szárazáruk
Rész: LOT-0008
Belső azonosító: 8
Fő osztályozás (cpv): 15981000 Ásványvíz
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 4332371/2026/1
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Identificativo interno: 1
Classificazione principale (cpv): 15811100 Pane
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 2
Classificazione principale (cpv): 15110000 Carne
Lotto: LOT-0003
Titolo: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Identificativo interno: 3
Classificazione principale (cpv): 15119600 Carne di pesce
Lotto: LOT-0004
Titolo: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Identificativo interno: 4
Classificazione principale (cpv): 15130000 Prodotti a base di carne
Lotto: LOT-0005
Titolo: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Identificativo interno: 5
Classificazione principale (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
Lotto: LOT-0006
Titolo: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Identificativo interno: 6
Classificazione principale (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
Lotto: LOT-0007
Identificativo interno: 7
Classificazione principale (cpv): 15890000 Prodotti alimentari e prodotti secchi vari
Lotto: LOT-0008
Identificativo interno: 8
Classificazione principale (cpv): 15981000 Acqua minerale
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 4332371/2026/1
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Vidaus identifikatorius: 1
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15811100 Duona
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15110000 Mėsa
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Vidaus identifikatorius: 3
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15119600 Žuvų mėsa
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Vidaus identifikatorius: 4
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15130000 Mėsos gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Vidaus identifikatorius: 5
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15500000 Pieno produktai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15890000 Įvairūs maisto produktai ir sausieji produktai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 8
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15981000 Mineralinis vanduo
Iekšējais identifikators: 4332371/2026/1
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Iekšējais identifikators: 1
Galvenā klasifikācija (cpv): 15811100 Maize
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Galvenā klasifikācija (cpv): 15110000 Gaļa
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Iekšējais identifikators: 3
Galvenā klasifikācija (cpv): 15119600 Zivju gaļa
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Iekšējais identifikators: 4
Galvenā klasifikācija (cpv): 15130000 Gaļas produkti
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Iekšējais identifikators: 5
Galvenā klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Galvenā klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
Galvenā klasifikācija (cpv): 15890000 Dažādi pārtikas produkti un žāvēti produkti
Daļa: LOT-0008
Iekšējais identifikators: 8
Galvenā klasifikācija (cpv): 15981000 Minerālūdens
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Furnizare produse agroalimentare
Identifikatur intern: 4332371/2026/1
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Identifikatur intern: 1
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15811100 Ħobż
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15110000 Laħam
Lott: LOT-0003
Titlu: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Identifikatur intern: 3
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15119600 Laħam tal-ħut
Lott: LOT-0004
Titlu: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Identifikatur intern: 4
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15130000 Prodotti tal-laħam
Lott: LOT-0005
Titlu: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Identifikatur intern: 5
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0006
Titlu: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Identifikatur intern: 6
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15890000 Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa
Lott: LOT-0008
Identifikatur intern: 8
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15981000 Ilma minerali
Interne identificatiecode: 4332371/2026/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 15811100 Brood
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 15110000 Vlees
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Belangrijkste classificatie (cpv): 15119600 Visvlees
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Belangrijkste classificatie (cpv): 15130000 Vleesproducten
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Belangrijkste classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Belangrijkste classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
Belangrijkste classificatie (cpv): 15890000 Diverse voedingsmiddelen en droge waren
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 8
Belangrijkste classificatie (cpv): 15981000 Mineraalwater
Tytuł: Furnizare produse agroalimentare
Wewnętrzny identyfikator: 4332371/2026/1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15000000 Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Wewnętrzny identyfikator: 1
Główna klasyfikacja (cpv): 15811100 Chleb
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 2
Główna klasyfikacja (cpv): 15110000 Mięso
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Wewnętrzny identyfikator: 3
Główna klasyfikacja (cpv): 15119600 Mięso z ryb
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Wewnętrzny identyfikator: 4
Główna klasyfikacja (cpv): 15130000 Produkty mięsne
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Wewnętrzny identyfikator: 5
Główna klasyfikacja (cpv): 15500000 Produkty mleczarskie
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Wewnętrzny identyfikator: 6
Główna klasyfikacja (cpv): 15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 7
Główna klasyfikacja (cpv): 15890000 Różne produkty spożywcze i produkty suszone
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 8
Główna klasyfikacja (cpv): 15981000 Wody mineralne
417222-2026 - Procedură concurențială
România – Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe – Furnizare produse agroalimentare
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
TitluFurnizare produse agroalimentare
Identificator intern4332371/2026/1
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
LotLOT-0001
TitluLOTUL Nr. 1 - PÂINE
Identificator intern1
Clasificarea principală (cpv): 15811100 Pâine
LotLOT-0002
Identificator intern2
Clasificarea principală (cpv): 15110000 Carne
LotLOT-0003
TitluLOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Identificator intern3
Clasificarea principală (cpv): 15119600 Carne de peşte
LotLOT-0004
TitluLOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Identificator intern4
Clasificarea principală (cpv): 15130000 Produse din carne
LotLOT-0005
TitluLOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Identificator intern5
Clasificarea principală (cpv): 15500000 Produse lactate
LotLOT-0006
TitluLOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Identificator intern6
Clasificarea principală (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
LotLOT-0007
Identificator intern7
Clasificarea principală (cpv): 15890000 Diverse produse alimentare şi produse uscate
LotLOT-0008
Identificator intern8
Clasificarea principală (cpv): 15981000 Apă minerală
2. Postup
Postup
Názov: Furnizare produse agroalimentare
Interný identifikátor: 4332371/2026/1
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Účel
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: LOTUL Nr. 1 - PÂINE
Interný identifikátor: 1
Hlavná klasifikácia (cpv): 15811100 Chlieb
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Hlavná klasifikácia (cpv): 15110000 Mäso
Časť: LOT-0003
Názov: LOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Interný identifikátor: 3
Hlavná klasifikácia (cpv): 15119600 Rybie mäso
Časť: LOT-0004
Názov: LOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Interný identifikátor: 4
Hlavná klasifikácia (cpv): 15130000 Mäsové výrobky
Časť: LOT-0005
Názov: LOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Interný identifikátor: 5
Hlavná klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
Časť: LOT-0006
Názov: LOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Interný identifikátor: 6
Hlavná klasifikácia (cpv): 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
Hlavná klasifikácia (cpv): 15890000 Rôzne potravinové výrobky a sušený tovar
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 8
Hlavná klasifikácia (cpv): 15981000 Minerálne vody
417222-2026 - Javni razpis
Romunija – Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki – Furnizare produse agroalimentare
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
NaslovFurnizare produse agroalimentare
Notranji identifikator4332371/2026/1
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovLOTUL Nr. 1 - PÂINE
Notranji identifikator1
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15811100 Kruh
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15110000 Meso
SklopLOT-0003
NaslovLOTUL Nr. 3 - PEŞTE
Notranji identifikator3
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15119600 Ribje meso
SklopLOT-0004
NaslovLOTUL Nr. 4 - MEZELURI
Notranji identifikator4
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15130000 Mesni proizvodi
SklopLOT-0005
NaslovLOTUL Nr. 5 – LACTATE ȘI OUĂ
Notranji identifikator5
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
SklopLOT-0006
NaslovLOTUL Nr. 6 - LEGUME ŞI FRUCTE
Notranji identifikator6
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
SklopLOT-0007
Notranji identifikator7
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15890000 Razna živila in posušena živila
SklopLOT-0008
Notranji identifikator8
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15981000 Mineralna voda