417241-2026 - Състезателна процедура
Полша – Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим
Услуги
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеAD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
ОписаниеPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”.
Вътрешен идентификаторAD/ZP/67/26
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаУслуги
Основна класификация (cpv): 55000000 Хотелиерски и ресторантьорски услуги и услуги в областта на търговията на дребно
Допълнителна класификация (cpv): 55100000 Услуги на хотели и мотели, 55130000 Други хотелиерски услуги, 55270000 Услуги на други места за краткосрочно настаняване, включващи закуска
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0005
Варианти
Описание на опциитеPrawo opcji 1. Zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (zwaną dalej również „PZP”) zakres przedmiotu zamówienia składa się z zamówienia podstawowego oraz zamówienia objętego prawem opcji. Prawem opcji jest możliwość zamówienia w ramach niniejszej umowy zwiększonego zakresu usługi, zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ, będącym jednocześnie integralną częścią niniejszej Umowy, w ilości większej niż określona w zamówieniu podstawowym, z zastrzeżeniem, że łączna wysokość wynagrodzenia Wykonawcy za realizację zamówienia podstawowego oraz zamówienia objętego prawem opcji nie może przekroczyć kwoty wskazanej w § 5 ust. 2 niniejszej umowy. 2. W ramach realizacji zamówienia Zamawiający zobowiązuje się do zakupu usługi opisanej w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 8 do SWZ), będącym jednocześnie integralną częścią niniejszej Umowy, w zakresie opisanym § 4 ust. 5. 3. Zamówienie objęte prawem opcji określone jest w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia (Załącznik nr 8 do SWZ), będącym jednocześnie integralną częścią niniejszej Umowy, w zakresie opisanym w § 4 ust. 5. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji w maksymalnym jego zakresie określonym w umowie lub tylko w części. 4. Z prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w czasie obowiązywania Umowy w zależności od jego potrzeb i posiadanych środków finansowych przeznaczonych na zrealizowanie zamówienia. Na okoliczność skorzystania z prawa opcji wpływa w szczególności: a) zmienność rzeczywistego zapotrzebowania szkół na udział w szkoleniach zawodowych, b) bieżące planowanie szkoleń zawodowych w laboratoriach Zamawiającego, c) możliwość nawiązania współpracy z nowymi szkołami w trakcie obowiązywania niniejszej Umowy. 5. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, o którym mowa powyżej, Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tego tytułu. Skorzystanie z prawa opcji następuje poprzez przekazanie Wykonawcy harmonogramu lub odrębnej informacji określającej liczbę noclegów objętych prawem opcji. 6. Zamawiający jest uprawniony do skorzystania z prawa opcji w terminie obowiązywania Umowy. 7. Postanowienia Umowy odnoszące się do przedmiotu Umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu Umowy objętego prawem opcji.
417241-2026 - Zadávání
Polsko – Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátorAD/ZP/67/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 55000000 Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby
Další klasifikace (cpv): 55100000 Hotelové služby, 55130000 Jiné ubytovací služby, 55270000 Služby zařízení poskytujících nocleh se snídaní
5. Část
ČástLOT-0005
Možnosti
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: AD/ZP/67/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55000000 Dienstleistungen des Hotel- und Gaststättengewerbes und des Einzelhandels
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55100000 Dienstleistungen von Hotels, 55130000 Sonstige Hotel-Dienstleistungen, 55270000 Dienstleistungen von Frühstückspensionen
5. Los
Los: LOT-0005
Optionen:
417241-2026 - Διαγωνισμός
Πολωνία – Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόAD/ZP/67/26
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 55000000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων, εστιατορίων και λιανικού εμπορίου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 55100000 Υπηρεσίες ξενοδοχείων, 55130000 Άλλες υπηρεσίες ξενοδοχείων, 55270000 Υπηρεσίες παροχής απλού καταλύματος με πρωινό
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0005
Επιλογές
417241-2026 - Competition
Poland – Hotel, restaurant and retail trade services – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Contract or concession notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifierAD/ZP/67/26
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services
Additional classification (cpv): 55100000 Hotel services, 55130000 Other hotel services, 55270000 Services provided by bed and breakfast establishments
5. Lot
LotLOT-0005
Options
417241-2026 - Licitación
Polonia – Servicios comerciales al por menor de hostelería y restauración – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoAD/ZP/67/26
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 55000000 Servicios comerciales al por menor de hostelería y restauración
Clasificación adicional (cpv): 55100000 Servicios de hostelería, 55130000 Otros servicios hoteleros, 55270000 Servicios prestados por establecimientos de alojamiento que ofrecen cama y desayuno
5. Lote
LoteLOT-0005
Opciones
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: AD/ZP/67/26
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 55000000 Hotelli-, restorani- ja jaemüügiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 55100000 Hotelliteenused, 55130000 Muud hotelliteenused, 55270000 Kodumajutusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0005
Täiendavad hankevõimalused:
417241-2026 - Kilpailu
Puola – Hotelli-, ravintola- ja vähittäiskauppapalvelut – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteAD/ZP/67/26
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 55000000 Hotelli-, ravintola- ja vähittäiskauppapalvelut
Lisäluokitus (cpv): 55100000 Hotellipalvelut, 55130000 Muut hotellipalvelut, 55270000 Aamiaismajoituspalvelut
OsaLOT-0005
Optiot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: AD/ZP/67/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 55000000 Services d'hôtellerie, de restauration et de commerce au détail
Nomenclature complémentaire (cpv): 55100000 Services d'hôtellerie, 55130000 Autres services d'hôtellerie, 55270000 Services prestés par les établissements proposant des chambres avec petit-déjeuner
Lot: LOT-0005
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: AD/ZP/67/26
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 55000000 Hotel, restaurant and retail trade services
Aicmiú breise (cpv): 55100000 Hotel services, 55130000 Other hotel services, 55270000 Services provided by bed and breakfast establishments
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0005
Roghanna:
417241-2026 - Konkursas
Lenkija – Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusAD/ZP/67/26
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 55000000 Viešbučių, restoranų ir mažmeninės prekybos paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 55100000 Viešbučių paslaugos, 55130000 Kitos viešbučių paslaugos, 55270000 Nakvynę ir pusryčius teikiančių įstaigų paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0005
Pasirinkimo galimybės
Interne identificatiecode: AD/ZP/67/26
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
Aanvullende classificatie (cpv): 55100000 Hoteldiensten, 55130000 Overige hoteldiensten, 55270000 Logies-met-ontbijtpensions
5. Perceel
Perceel: LOT-0005
Opties:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: AD/ZP/67/26
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 55000000 Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 55100000 Usługi hotelarskie, 55130000 Inne usługi hotelarskie, 55270000 Usługi świadczone przez placówki oferujące wyżywienie i miejsca noclegowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0005
Opcje:
417241-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internAD/ZP/67/26
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 55000000 Servicii hoteliere, de restaurant şi de vânzare cu amănuntul
Clasificare suplimentară (cpv): 55100000 Servicii hoteliere, 55130000 Alte servicii hoteliere, 55270000 Servicii prestate de pensiuni care oferă cazare cu mic dejun inclus
Opțiuni
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: AD/ZP/67/26
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 55000000 Hotelové, reštauračné a maloobchodné služby
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 55100000 Hotelové služby, 55130000 Iné hotelové služby, 55270000 Služby spojené s poskytovaním nocľahu a raňajok
5. Časť
Časť: LOT-0005
Možnosti:
417241-2026 - Javni razpis
Poljska – Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno – AD/ZP/67/26 Sukcesywne świadczenie usług noclegowych wraz z wyżywieniem dla uczestników szkoleń zawodowych wraz z opiekunami w ramach projektu pt. „Czas zawodowców dla Wielkopolski”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorAD/ZP/67/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 55000000 Storitve hotelov, restavracij in trgovine na drobno
Dodatna klasifikacija (cpv): 55100000 Hotelske storitve, 55130000 Druge hotelske storitve, 55270000 Storitve penzionov z zajtrkom
5. Sklop
SklopLOT-0005
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: AD/ZP/67/26
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster, 55130000 Andra hotelltjänster, 55270000 Uthyrning av rum inklusive frukost
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0005
Optioner: