417276-2026 - Състезателна процедура
Полша – Леки автомобили – Dostawa samochodów w policyjnej oznakowanej wersji Patrolowy o nadwoziu typu furgon
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa samochodów w policyjnej oznakowanej wersji Patrolowy o nadwoziu typu furgon
Описание1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maksymalnie 110 szt. samochodów osobowych o nadwoziu typu furgon tzw. furgonów patrolowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – wszelkie wymagania dla zamawianych pojazdów zawiera załącznik nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna). 3. Wykonawca dostarczy pojazdy do magazynu Zamawiającego w Krakowie, ul. Mogilska 109. Koszty transportu ponosi Wykonawca. 4. Wykonawca zobowiązany jest udzielić gwarancji na każdy dostarczony pojazd zgodnie z danymi zawartymi w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna), jednak nie krótszej niż gwarancja producenta. 5. Wymagania związane z naprawami gwarancyjnymi, usługami serwisowymi zostały opisane w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna). 6. Do każdego wydanego pojazdu Wykonawca musi dołączyć (sporządzone w języku polskim) dokumenty określone w załączniku nr 2 do SWZ (Specyfikacja techniczna - p. VIII.2). 7. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp.
Вътрешен идентификаторZP.55.2026
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Основни характеристики на процедурата1. Wszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 34110000 Леки автомобили
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
Вътрешен идентификаторZadanie 1
Количество110 броя
417276-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP.55.2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόZadanie 1
Ποσότητα110 τεμάχια
417276-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
2. Procedure
Procedure
Internal identifierZP.55.2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZadanie 1
Quantity110 pieces
417276-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoZP.55.2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 34110000 Automóviles para pasajeros
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoZadanie 1
Cantidad110 piezas
417276-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusZP.55.2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34110000 Sõiduautod
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusZadanie 1
Kogus110 tükki
417276-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteZP.55.2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34110000 Henkilöautot
Sisäinen tunnisteZadanie 1
Määrä110 kappaletta
417276-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneZP.55.2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure1. Wszelkie informacje dotyczące procedury zawarte są w dokumentach zamówienia udostępnionych na stronie prowadzonego postępowania: https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34110000 Voitures particulières
Identifiant interneZadanie 1
Quantité110 pièces
417276-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaZP.55.2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34110000 Osobni automobili
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznakaZadanie 1
Količina110 komadi
417276-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóZP.55.2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34110000 Személygépkocsik
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóZadanie 1
Mennyiség110 darab
417276-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoZP.55.2026
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 34110000 Autovetture per trasporto passeggeri
5. Lotto
LottoLOT-0001
Identificativo internoZadanie 1
Quantità110 pezzi
417276-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusZP.55.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34110000 Keleiviniai automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZadanie 1
Kiekis110 víenetai
417276-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsZP.55.2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34110000 Vieglie automobiļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsZadanie 1
Daudzums110 gabali
417276-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internZP.55.2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34110000 Karozzi tal-passiġġieri
5. Lott
LottLOT-0001
Identifikatur internZadanie 1
Kwantità110 bċejjeċ
417276-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecodeZP.55.2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecodeZadanie 1
Hoeveelheid110 stuks
417276-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP.55.2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorZadanie 1
Ilość110 sztuki
417276-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34110000 Automóveis de passageiros
Quantidade110 artigos
417276-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator internZP.55.2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34110000 Autoturisme
Identificator internZadanie 1
Cantitate110 unități
417276-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorZP.55.2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Účel
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34110000 Osobné automobily
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorZadanie 1
Množstvo110 kusy
417276-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP.55.2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34110000 Osebni avtomobili
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorZadanie 1
Količina110 kosi
417276-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP.55.2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34110000 Personbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareZadanie 1
Mängd110 stycken