421767-2026 - Състезателна процедура
Полша – Различни медицински уреди и изделия – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Обявление за поръчка или концесия – стандартен режим - Обявление за промяна
Доставки
2. Процедура
Процедура
ЗаглавиеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
ОписаниеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Zalącznik nr 1 do SWZ dla poszczególnych pakietów
Вид процедураОткрита
Процедурата се ускоряване
Цел
Естество на поръчкатаДоставки
Основна класификация (cpv): 33190000 Различни медицински уреди и изделия
Допълнителна класификация (cpv): 33192100 Медицински легла, 33110000 Оборудване за онагледяване – медицинско, зъболекарско или за ветеринарни цели, 33192000 Медицинска мебел, 30213300 Настолен компютър, 30232100 Принтери и плотери, 30232110 Лазерни принтери
5. Обособена позиция
Обособена позицияLOT-0001
ЗаглавиеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” Pakiet 1
ОписаниеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet 1
Допълнителна класификация (cpv): 33192100 Медицински легла, 33110000 Оборудване за онагледяване – медицинско, зъболекарско или за ветеринарни цели
Варианти
Описание на опциитеzgodnie z zapisami SWZ
Обособена позицияLOT-0002
ЗаглавиеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” Pakiet 2
ОписаниеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet 2
Допълнителна класификация (cpv): 33192100 Медицински легла, 33110000 Оборудване за онагледяване – медицинско, зъболекарско или за ветеринарни цели, 33192000 Медицинска мебел
Обособена позицияLOT-0003
ЗаглавиеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” Pakiet 3
ОписаниеDostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.” zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SWZ Pakiet 3
Допълнителна класификация (cpv): 33192100 Медицински легла, 33110000 Оборудване за онагледяване – медицинско, зъболекарско или за ветеринарни цели, 30213300 Настолен компютър, 30232100 Принтери и плотери, 30232110 Лазерни принтери
421767-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen
Optionen
Beschreibung der Optionenzgodnie z zapisami SWZ
LosLOT-0002
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
LosLOT-0003
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten, 33110000 Bildgebungsausrüstung für medizinische, zahnärztliche und tiermedizinische Anwendungen, 30213300 Tischcomputer, 30232100 Drucker und Plotter, 30232110 Laserdrucker
421767-2026 - Licitación
Polonia – Instrumentos y aparatos médicos diversos – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33190000 Instrumentos y aparatos médicos diversos
Clasificación adicional (cpv): 33192100 Camas para uso médico, 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario, 33192000 Mobiliario para uso médico, 30213300 Ordenadores de mesa, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30232110 Impresoras láser
5. Lote
LoteLOT-0001
Clasificación adicional (cpv): 33192100 Camas para uso médico, 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario
Opciones
Descripción de las opcioneszgodnie z zapisami SWZ
LoteLOT-0002
Clasificación adicional (cpv): 33192100 Camas para uso médico, 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario, 33192000 Mobiliario para uso médico
LoteLOT-0003
Clasificación adicional (cpv): 33192100 Camas para uso médico, 33110000 Equipos de imaginería para uso médico, odontológico y veterinario, 30213300 Ordenadores de mesa, 30232100 Impresoras y trazadores gráficos, 30232110 Impresoras láser
421767-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet
Lisäluokitus (cpv): 33192100 Lääketieteelliseen käyttöön tarkoitetut vuoteet, 33110000 Lääketieteen, hammaslääketieteen ja eläinlääketieteen käyttöön tarkoitetut kuvauslaitteet, 33192000 Terveydenhuollon kalusteet, 30213300 Pöytätietokone, 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 30232110 Lasertulostimet
5. Osa
OsaLOT-0001
Lisäluokitus (cpv): 33192100 Lääketieteelliseen käyttöön tarkoitetut vuoteet, 33110000 Lääketieteen, hammaslääketieteen ja eläinlääketieteen käyttöön tarkoitetut kuvauslaitteet
Optiot
Optioiden kuvauszgodnie z zapisami SWZ
OsaLOT-0002
Lisäluokitus (cpv): 33192100 Lääketieteelliseen käyttöön tarkoitetut vuoteet, 33110000 Lääketieteen, hammaslääketieteen ja eläinlääketieteen käyttöön tarkoitetut kuvauslaitteet, 33192000 Terveydenhuollon kalusteet
OsaLOT-0003
Lisäluokitus (cpv): 33192100 Lääketieteelliseen käyttöön tarkoitetut vuoteet, 33110000 Lääketieteen, hammaslääketieteen ja eläinlääketieteen käyttöön tarkoitetut kuvauslaitteet, 30213300 Pöytätietokone, 30232100 Kirjoittimet ja piirturit, 30232110 Lasertulostimet
421767-2026 - Mise en concurrence
Pologne – Appareils et instruments médicaux divers – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192100 Lits médicaux, 33110000 Matériel d'imagerie à usages médical, dentaire et vétérinaire, 33192000 Mobilier médical, 30213300 Ordinateur de bureau, 30232100 Imprimantes et traceurs, 30232110 Imprimantes laser
5. Lot
LotLOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192100 Lits médicaux, 33110000 Matériel d'imagerie à usages médical, dentaire et vétérinaire
Options
Description des optionszgodnie z zapisami SWZ
LotLOT-0002
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192100 Lits médicaux, 33110000 Matériel d'imagerie à usages médical, dentaire et vétérinaire, 33192000 Mobilier médical
LotLOT-0003
Nomenclature complémentaire (cpv): 33192100 Lits médicaux, 33110000 Matériel d'imagerie à usages médical, dentaire et vétérinaire, 30213300 Ordinateur de bureau, 30232100 Imprimantes et traceurs, 30232110 Imprimantes laser
421767-2026 - Iomaíocht
An Pholainn – Miscellaneous medical devices and products – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33190000 Miscellaneous medical devices and products
Aicmiú breise (cpv): 33192100 Beds for medical use, 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use, 33192000 Medical furniture, 30213300 Desktop computer, 30232100 Printers and plotters, 30232110 Laser printers
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 33192100 Beds for medical use, 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use
Roghanna
Cur síos ar na roghannazgodnie z zapisami SWZ
LuchtógLOT-0002
Aicmiú breise (cpv): 33192100 Beds for medical use, 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use, 33192000 Medical furniture
LuchtógLOT-0003
Aicmiú breise (cpv): 33192100 Beds for medical use, 33110000 Imaging equipment for medical, dental and veterinary use, 30213300 Desktop computer, 30232100 Printers and plotters, 30232110 Laser printers
421767-2026 - Verseny
Lengyelország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények
További osztályozás (cpv): 33192100 Gyógyászati felhasználású ágyak, 33110000 Képalkotó berendezés orvosi, fogászati és állatorvosi használatra, 33192000 Gyógyászati bútorok, 30213300 Asztali számítógépek, 30232100 Nyomtató- és rajzológépek, 30232110 Lézernyomtatók
5. Rész
RészLOT-0001
További osztályozás (cpv): 33192100 Gyógyászati felhasználású ágyak, 33110000 Képalkotó berendezés orvosi, fogászati és állatorvosi használatra
Opciók
A lehetőségek leírásazgodnie z zapisami SWZ
RészLOT-0002
További osztályozás (cpv): 33192100 Gyógyászati felhasználású ágyak, 33110000 Képalkotó berendezés orvosi, fogászati és állatorvosi használatra, 33192000 Gyógyászati bútorok
RészLOT-0003
További osztályozás (cpv): 33192100 Gyógyászati felhasználású ágyak, 33110000 Képalkotó berendezés orvosi, fogászati és állatorvosi használatra, 30213300 Asztali számítógépek, 30232100 Nyomtató- és rajzológépek, 30232110 Lézernyomtatók
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces
Papildu klasifikācija (cpv): 33192100 Medicīniskās gultas, 33110000 Attēlveidošanas iekārtas medicīnas, stomatoloģijas un veterinārās medicīnas vajadzībām
Iespējas:
Opciju apraksts: zgodnie z zapisami SWZ
Izpildes vieta
Valsts apakšiedalījums (NUTS): Warszawski zachodni (PL913)
421767-2026 - Mededinging
Polen – Diverse medische instrumenten en producten – Dostawa pierwszego wyposażenia dla zadania pn. „Poprawa warunków udzielania świadczeń zdrowotnych poprzez przebudowę Oddziału Kardiologicznego Szpitala Kolejowego im. dr n. med. Włodzimierza Roeflera w Pruszkowie – II etap.”
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Aanvullende classificatie (cpv): 33192100 Hospitaalbedden, 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik, 33192000 Meubilair voor medische doeleinden, 30213300 Desktop computers, 30232100 Printers en plotters, 30232110 Laserprinters
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Aanvullende classificatie (cpv): 33192100 Hospitaalbedden, 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik
Opties
Beschrijving van de optieszgodnie z zapisami SWZ
PerceelLOT-0002
Aanvullende classificatie (cpv): 33192100 Hospitaalbedden, 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik, 33192000 Meubilair voor medische doeleinden
PerceelLOT-0003
Aanvullende classificatie (cpv): 33192100 Hospitaalbedden, 33110000 Beeldvormingsapparatuur voor medisch, tandheelkundig en diergeneeskundig gebruik, 30213300 Desktop computers, 30232100 Printers en plotters, 30232110 Laserprinters
421767-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192100 Łóżka do użytku medycznego, 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego, 33192000 Meble medyczne, 30213300 Komputer biurkowy, 30232100 Drukarki i plotery, 30232110 Drukarki laserowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192100 Łóżka do użytku medycznego, 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego
Opcje
Opis opcjizgodnie z zapisami SWZ
Część zamówieniaLOT-0002
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192100 Łóżka do użytku medycznego, 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego, 33192000 Meble medyczne
Część zamówieniaLOT-0003
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33192100 Łóżka do użytku medycznego, 33110000 Sprzęt obrazujący do użytku medycznego, stomatologicznego i weterynaryjnego, 30213300 Komputer biurkowy, 30232100 Drukarki i plotery, 30232110 Drukarki laserowe
421767-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192100 Postelje za medicinsko uporabo, 33110000 Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene, 33192000 Medicinsko pohištvo, 30213300 Namizni računalnik, 30232100 Tiskalniki in risalniki, 30232110 Laserski tiskalniki
5. Sklop
SklopLOT-0001
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192100 Postelje za medicinsko uporabo, 33110000 Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene
Možnosti
Opis možnostizgodnie z zapisami SWZ
SklopLOT-0002
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192100 Postelje za medicinsko uporabo, 33110000 Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene, 33192000 Medicinsko pohištvo
SklopLOT-0003
Dodatna klasifikacija (cpv): 33192100 Postelje za medicinsko uporabo, 33110000 Oprema za slikanje za medicinske, zobozdravstvene in veterinarske namene, 30213300 Namizni računalnik, 30232100 Tiskalniki in risalniki, 30232110 Laserski tiskalniki
421767-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33190000 Diverse medicinktekniska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar, 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling, 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål, 30213300 Stationär dator, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232110 Lasertryckare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Ytterligare klassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar, 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling
Optioner
Beskrivning av alternativenzgodnie z zapisami SWZ
Del (anbudsområde)LOT-0002
Ytterligare klassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar, 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling, 33192000 Möbler för sjukvårdsändamål
Del (anbudsområde)LOT-0003
Ytterligare klassificering (cpv): 33192100 Sjukbäddar, 33110000 Utrustning för medicinsk, odontologisk och veterinärmedicinsk bildbehandling, 30213300 Stationär dator, 30232100 Skrivare och kurvskrivare, 30232110 Lasertryckare