2. Процедура
Процедура
Заглавие: Benefitní systém – sportovní karta
Описание: Předmětem veřejné zakázky je poskytování zaměstnaneckého benefitu spočívajícího v zajištění přístupu oprávněných zaměstnanců zadavatele a případně jejich doprovodu k široké nabídce relaxačních, sportovních či pohybových aktivit formou jednotlivých zvýhodněných vstupů u partnerských relaxačních, sportovních či pohybových zařízení vybraného dodavatele, a to prostřednictvím univerzální přístupové karty nebo ekvivalentního digitálního identifikátoru.
Вътрешен идентификатор: zakázka
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Услуги
Основна класификация (cpv): 92000000 Услуги в областта на културата, спорта и развлеченията
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: zakázka
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 92000000 Rekreační, kulturní a sportovní služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 1
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 92000000 Forlystelser, kultur og sport
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Land: Tjekkiet
Yderligere oplysninger: Vzhledem k předmětu plnění veřejné zakázky je místem plnění území hlavního města Prahy a další místa na území České republiky, kde budou umístěna partnerská relaxační, sportovní či pohybová zařízení vybraného dodavatele.
Fornyelse
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: zakázka
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92000000 Dienstleistungen in den Bereichen Erholung, Kultur und Sport
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 92000000 Recreational, cultural and sporting services
Place of performance
Country: Czechia
General information
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: zakázka
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 92000000 Servicios de esparcimiento, culturales y deportivos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 92000000 Vabaaja-, kultuuri- ja sporditeenused
Lepingu täitmise koht
Riik: Tšehhi
Uuendamine
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 92000000 Virkistys-, kulttuuri- ja urheilupalvelut
Suorituspaikka
Maa: Tšekki
Uusiminen
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: zakázka
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 92000000 Services récréatifs, culturels et sportifs
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 1
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Benefitní systém – sportovní karta
Belső azonosító: zakázka
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 92000000 Szolgáltatások a pihenés, kultúra és sport területén
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: zakázka
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 92000000 Servizi ricreativi, culturali e sportivi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 1
421993-2026 - Konkurss
Čehija – Atpūtas, kultūras un sporta pakalpojumi – Benefitní systém – sportovní karta
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikatorszakázka
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 92000000 Atpūtas, kultūras un sporta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators1
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 92000000 Servizzi rekreazzjonali, kulturali u sportivi
Post tal-prestazzjoni
Sottodiviżjoni tal-pajjiż (NUTS): Hlavní město Praha (CZ010)
Pajjiż: Iċ-Ċekja
Tiġdid
Wewnętrzny identyfikator: zakázka
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 92000000 Usługi rekreacyjne, kulturalne i sportowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 1
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 92000000 Serviços recreativos, culturais e desportivos
Local de execução
País: Chéquia
Informações gerais
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: zakázka
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 92000000 Servicii de recreere, culturale şi sportive
Identificator intern: 1
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: zakázka
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 92000000 Rekreačné, kultúrne a športové služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: zakázka
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 92000000 Storitve na področju rekreacije, kulture in športa
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
421993-2026 - Konkurrensutsättning
Tjeckien – Fritids-, kultur- och sporttjänster – Benefitní systém – sportovní karta
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBenefitní systém – sportovní karta
Intern identifierarezakázka
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92000000 Fritids-, kultur- och sporttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierare1