2. Процедура
Процедура
Заглавие: Raamovereenkomst voor het leveren van Aflibercept
Описание: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van aflibercept. Aflibercept is een intravitreaal geneesmiddel toegepast bij oogaandoeningen
Вътрешен идентификатор: AD/VG/2025/025
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 33600000 Фармацевтични продукти
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: AD/VG/2025/025 - 1
Описание: Deze opdracht betreft een raamovereenkomst voor de levering van aflibercept. Aflibercept is een intravitreaal geneesmiddel toegepast bij oogaandoeningen.
Вътрешен идентификатор: 1
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: AD/VG/2025/025
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: AD/VG/2025/025 - 1
Interní identifikátor: 1
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: AD/VG/2025/025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: AD/VG/2025/025 - 1
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: AD/VG/2025/025
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: AD/VG/2025/025 - 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: AD/VG/2025/025
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: AD/VG/2025/025 - 1
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: AD/VG/2025/025
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: AD/VG/2025/025 - 1
Sisemine tunnus: 1
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: AD/VG/2025/025
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33600000 Produits pharmaceutiques
Titre: AD/VG/2025/025 - 1
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: AD/VG/2025/025
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: AD/VG/2025/025 - 1
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: AD/VG/2025/025
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33600000 Gyógyszerészeti termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: AD/VG/2025/025 - 1
Belső azonosító: 1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: AD/VG/2025/025
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33600000 Prodotti farmaċewtiċi
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: AD/VG/2025/025 - 1
Identifikatur intern: 1
Interne identificatiecode: AD/VG/2025/025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: AD/VG/2025/025
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: AD/VG/2025/025 - 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: AD/VG/2025/025
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: AD/VG/2025/025 - 1
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: AD/VG/2025/025
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: AD/VG/2025/025 - 1
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: AD/VG/2025/025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1