2. Процедура
Процедура
Заглавие: Zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów kontenerowych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis fabrycznie nowych samochodów kontenerowych oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, w podziale na zadania: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego, zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ.
Вътрешен идентификатор: RZP.27.24.2026.JG
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 34144511 Сметосъбирачни камиони
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie 1: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Описание: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Вътрешен идентификатор: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Количество: 3 броя
Варианти:
Описание на опциите: Nie dotyczy
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie 2: zakup, dostawa i serwis 3 szt. fabrycznie nowych samochodów kontenerowych o DMC 6 - 9 ton z napędem gazowym CNG oraz szkolenia w zakresie przewidzianym przez Zamawiającego.
Вътрешен идентификатор: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: RZP.27.24.2026.JG
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34144511 Vozidla pro sběr odpadků
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Množství: 3 kusy
Možnosti:
Popis možností: Nie dotyczy
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: RZP.27.24.2026.JG
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34144511 Renovationsvogne
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Mængde: 3 stykker
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Nie dotyczy
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZP.27.24.2026.JG
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34144511 Οχήματα συμπίεσης απορριμμάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Ποσότητα: 3 τεμάχια
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: Nie dotyczy
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: RZP.27.24.2026.JG
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34144511 Vehículos de recogida de basuras
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Cantidad: 3 piezas
Opciones:
Descripción de las opciones: Nie dotyczy
Lote: LOT-0002
Identificador interno: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: RZP.27.24.2026.JG
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34144511 Prügikogumissõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Kogus: 3 tükki
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Nie dotyczy
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: RZP.27.24.2026.JG
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34144511 Jäteautot
Määrä: 3 kappaletta
Optiot:
Optioiden kuvaus: Nie dotyczy
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: RZP.27.24.2026.JG
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34144511 Bennes à ordures
5. Lot
Lot: LOT-0001
Quantité: 3 pièces
Options:
Description des options: Nie dotyczy
Lot: LOT-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: RZP.27.24.2026.JG
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34144511 Refuse-collection vehicles
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Cainníocht: 3 píosa
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Nie dotyczy
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: RZP.27.24.2026.JG
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34144511 Vozila za skupljanje otpada
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Količina: 3 komadi
Opcije:
Opis opcija: Nie dotyczy
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34144511 Autoveicoli per la raccolta di rifiuti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Quantità: 3 pezzi
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: Nie dotyczy
Lotto: LOT-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: RZP.27.24.2026.JG
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34144511 Atliekų rinkimo transporto priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Kiekis: 3 víenetai
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Nie dotyczy
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
Iekšējais identifikators: RZP.27.24.2026.JG
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34144511 Atkritumu savākšanas mašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Daudzums: 3 gabali
Iespējas:
Opciju apraksts: Nie dotyczy
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
Interne identificatiecode: RZP.27.24.2026.JG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34144511 Vuilniswagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 1
Hoeveelheid: 3 stuks
Opties:
Beschrijving van de opties: Nie dotyczy
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: RZP.27.24.2026.JG - Zadanie 2
Wewnętrzny identyfikator: RZP.27.24.2026.JG
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34144511 Pojazdy do zbierania odpadów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Ilość: 3 sztuki
Opcje:
Opis opcji: Nie dotyczy
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34144511 Veículos para recolha de lixo
Quantidade: 3 artigos
Opções:
Descrição das opções: Nie dotyczy
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: RZP.27.24.2026.JG
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34144511 Vehicule de colectare a deşeurilor menajere
Cantitate: 3 unități
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Nie dotyczy
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34144511 Vozidlá na odvoz smetí
5. Časť
Časť: LOT-0001
Množstvo: 3 kusy
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34144511 Vozila za odvoz odpadkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Količina: 3 kosi
Opis možnosti: Nie dotyczy
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: RZP.27.24.2026.JG
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144511 Sopbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Mängd: 3 stycken
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Nie dotyczy
Del (anbudsområde): LOT-0002