2. Процедура
Процедура
Заглавие: Nákup rozmrazovacích prostředků pro letiště Pardubice 2026 - 2029
Описание: Předmětem plnění VZ je nákup speciálních prostředků UREA používaných pro údržbu letištních ploch PS 0529 Pardubice.
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 24400000 Азотни торове и съединения
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Описание: Předmětem plnění VZ je nákup speciálních prostředků UREA používaných pro údržbu letištních plochPS 0529 Pardubice.
Вътрешен идентификатор: SpMO 55267/2026-1322
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 24400000 Hnojiva a dusíkaté sloučeniny
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Pardubický kraj (CZ053)
Země: Česko
Další informace: Pardubice
Odhadovaná doba trvání
423151-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 24400000 Λιπάσματα και ενώσεις του αζώτου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόSpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Competition
Czechia – Fertilisers and nitrogen compounds – Nákup rozmrazovacích prostředků pro letiště Pardubice 2026 - 2029
Contract or concession notice – standard regime
Supplies
2. Procedure
Procedure
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 24400000 Fertilisers and nitrogen compounds
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierSpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 24400000 Abonos y compuestos nitrogenados
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoSpMO 55267/2026-1322
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 24400000 Väetised ja lämmastikuühendid
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Pardubický kraj (CZ053)
Riik: Tšehhi
Lisateave: Pardubice
Eeldatav kestus
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 24400000 Engrais et composés azotés
Lieu d’exécution
Pays: Tchéquie
Informations complémentaires: Pardubice
Durée estimée
423151-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachSpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Verseny
Csehország – Talajjavító szerek és nitrogénvegyületek – Nákup rozmrazovacích prostředků pro letiště Pardubice 2026 - 2029
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 24400000 Talajjavító szerek és nitrogénvegyületek
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóSpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 24400000 Mēslojumi un slāpekļa savienojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsSpMO 55267/2026-1322
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 24400000 Nawozy azotowe i związki azotu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: SpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 24400000 Fertilizantes e compostos azotados
423151-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 24400000 Îngrăşăminte şi compuşi azotaţi
Identificator internSpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Súťaž
Česko – Priemyselné hnojivá a zlúčeniny dusíka – Nákup rozmrazovacích prostředků pro letiště Pardubice 2026 - 2029
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 24400000 Priemyselné hnojivá a zlúčeniny dusíka
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorSpMO 55267/2026-1322
423151-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 24400000 Gnojila in dušikove spojine
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorSpMO 55267/2026-1322