See the notice on TED website
2. Процедура
Процедура
Заглавие: Dostawa fabrycznie nowych filtrów, wkładów filtracyjnych, elementów eksploatacyjnych do sprężarek powietrza i układów pomocniczych
Описание: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych filtrów, wkładów filtracyjnych, elementów eksploatacyjnych do sprężarek powietrza i układów pomocniczych. 2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ). 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 23 (dwadzieścia trzy) części (zwane Zadaniami).
Вътрешен идентификатор: POZ.240.870.2026
Вид процедура: Открита
Процедурата се ускорява: не
Цел
Естество на поръчката: Доставки
Основна класификация (cpv): 42514310 Въздушни филтри
Допълнителна класификация (cpv): 42913000 Маслени, бензинови и въздушни филтри, 42913300 Маслени филтри, 42124000 Части за помпи, компресори, машини или двигатели, 42124330 Части за въздушни компресори, 42912000 Машини и устройства за филтрация или пречистване на течности, 42514300 Устройства за филтрация
5. Обособена позиция
Обособена позиция: LOT-0001
Заглавие: Zadanie nr 1
Описание: Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest we Wzorze umowy (Załącznik nr 1 do SWZ).
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 1
Варианти:
Описание на опциите: brak
Обособена позиция: LOT-0002
Заглавие: Zadanie nr 2
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 2
Обособена позиция: LOT-0003
Заглавие: Zadanie nr 3
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 3
Обособена позиция: LOT-0004
Заглавие: Zadanie nr 4
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 4
Допълнителна класификация (cpv): 42913000 Маслени, бензинови и въздушни филтри, 42913300 Маслени филтри, 42124000 Части за помпи, компресори, машини или двигатели, 42912000 Машини и устройства за филтрация или пречистване на течности, 42514300 Устройства за филтрация, 42124330 Части за въздушни компресори
Обособена позиция: LOT-0005
Заглавие: Zadanie nr 5
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 5
Обособена позиция: LOT-0006
Заглавие: Zadanie nr 6
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 6
Обособена позиция: LOT-0007
Заглавие: Zadanie nr 7
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 7
Обособена позиция: LOT-0008
Заглавие: Zadanie nr 8
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 8
Обособена позиция: LOT-0009
Заглавие: Zadanie nr 9
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 9
Обособена позиция: LOT-0010
Заглавие: Zadanie nr 10
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 10
Обособена позиция: LOT-0011
Заглавие: Zadanie nr 11
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 11
Обособена позиция: LOT-0012
Заглавие: Zadanie nr 12
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 12
Обособена позиция: LOT-0013
Заглавие: Zadanie nr 13
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 13
Обособена позиция: LOT-0014
Заглавие: Zadanie nr 14
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 14
Обособена позиция: LOT-0015
Заглавие: Zadanie nr 15
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 15
Обособена позиция: LOT-0016
Заглавие: Zadanie nr 16
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 16
Обособена позиция: LOT-0017
Заглавие: Zadanie nr 17
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 17
Обособена позиция: LOT-0018
Заглавие: Zadanie nr 18
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 18
Обособена позиция: LOT-0019
Заглавие: Zadanie nr 19
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 19
Обособена позиция: LOT-0020
Заглавие: Zadanie nr 20
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 20
Обособена позиция: LOT-0021
Заглавие: Zadanie nr 21
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 21
Обособена позиция: LOT-0022
Заглавие: Zadanie nr 22
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 22
Обособена позиция: LOT-0023
Заглавие: Zadanie nr 23
Вътрешен идентификатор: Zadanie nr 23
2. Řízení
Řízení
Interní identifikátor: POZ.240.870.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 42514310 Vzduchové filtry
Další klasifikace (cpv): 42913000 Olejové, benzínové nebo vzduchové sací filtry, 42913300 Olejové filtry, 42124000 Části čerpadel, kompresorů, motorů nebo servomotorů, 42124330 Části vzduchových kompresorů, 42912000 Stroje k filtrování nebo čištění kapalin, 42514300 Filtrační zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1
Interní identifikátor: Zadanie nr 1
Možnosti:
Popis možností: brak
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2
Interní identifikátor: Zadanie nr 2
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3
Interní identifikátor: Zadanie nr 3
Část: LOT-0004
Název: Zadanie nr 4
Interní identifikátor: Zadanie nr 4
Další klasifikace (cpv): 42913000 Olejové, benzínové nebo vzduchové sací filtry, 42913300 Olejové filtry, 42124000 Části čerpadel, kompresorů, motorů nebo servomotorů, 42912000 Stroje k filtrování nebo čištění kapalin, 42514300 Filtrační zařízení, 42124330 Části vzduchových kompresorů
Část: LOT-0005
Název: Zadanie nr 5
Interní identifikátor: Zadanie nr 5
Část: LOT-0006
Název: Zadanie nr 6
Interní identifikátor: Zadanie nr 6
Část: LOT-0007
Název: Zadanie nr 7
Interní identifikátor: Zadanie nr 7
Část: LOT-0008
Název: Zadanie nr 8
Interní identifikátor: Zadanie nr 8
Část: LOT-0009
Název: Zadanie nr 9
Interní identifikátor: Zadanie nr 9
Část: LOT-0010
Název: Zadanie nr 10
Interní identifikátor: Zadanie nr 10
Část: LOT-0011
Název: Zadanie nr 11
Interní identifikátor: Zadanie nr 11
Část: LOT-0012
Název: Zadanie nr 12
Interní identifikátor: Zadanie nr 12
Část: LOT-0013
Název: Zadanie nr 13
Interní identifikátor: Zadanie nr 13
Část: LOT-0014
Název: Zadanie nr 14
Interní identifikátor: Zadanie nr 14
Část: LOT-0015
Název: Zadanie nr 15
Interní identifikátor: Zadanie nr 15
Část: LOT-0016
Název: Zadanie nr 16
Interní identifikátor: Zadanie nr 16
Část: LOT-0017
Název: Zadanie nr 17
Interní identifikátor: Zadanie nr 17
Část: LOT-0018
Název: Zadanie nr 18
Interní identifikátor: Zadanie nr 18
Část: LOT-0019
Název: Zadanie nr 19
Interní identifikátor: Zadanie nr 19
Část: LOT-0020
Název: Zadanie nr 20
Interní identifikátor: Zadanie nr 20
Část: LOT-0021
Název: Zadanie nr 21
Interní identifikátor: Zadanie nr 21
Část: LOT-0022
Název: Zadanie nr 22
Interní identifikátor: Zadanie nr 22
Část: LOT-0023
Název: Zadanie nr 23
Interní identifikátor: Zadanie nr 23
2. Procedure
Procedure
Intern ID: POZ.240.870.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 42514310 Luftfiltre
Supplerende klassifikation (cpv): 42913000 Olie-, benzin- og luftfiltre, 42913300 Oliefiltre, 42124000 Dele til pumper, kompressorer, maskiner eller motorer, 42124330 Dele til luftkompressorer, 42912000 Maskiner og apparater til filtrering eller rensning af væsker, 42514300 Apparater til filtrering
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Intern ID: Zadanie nr 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: brak
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Intern ID: Zadanie nr 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Intern ID: Zadanie nr 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Intern ID: Zadanie nr 4
Supplerende klassifikation (cpv): 42913000 Olie-, benzin- og luftfiltre, 42913300 Oliefiltre, 42124000 Dele til pumper, kompressorer, maskiner eller motorer, 42912000 Maskiner og apparater til filtrering eller rensning af væsker, 42514300 Apparater til filtrering, 42124330 Dele til luftkompressorer
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Intern ID: Zadanie nr 5
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6
Intern ID: Zadanie nr 6
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7
Intern ID: Zadanie nr 7
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8
Intern ID: Zadanie nr 8
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Intern ID: Zadanie nr 9
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Intern ID: Zadanie nr 10
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Intern ID: Zadanie nr 11
Delkontrakt: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12
Intern ID: Zadanie nr 12
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13
Intern ID: Zadanie nr 13
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14
Intern ID: Zadanie nr 14
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15
Intern ID: Zadanie nr 15
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16
Intern ID: Zadanie nr 16
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17
Intern ID: Zadanie nr 17
Delkontrakt: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18
Intern ID: Zadanie nr 18
Delkontrakt: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19
Intern ID: Zadanie nr 19
Delkontrakt: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20
Intern ID: Zadanie nr 20
Delkontrakt: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21
Intern ID: Zadanie nr 21
Delkontrakt: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22
Intern ID: Zadanie nr 22
Delkontrakt: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23
Intern ID: Zadanie nr 23
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: POZ.240.870.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42514310 Luftfilter
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter, 42913300 Ölfilter, 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren, 42124330 Teile für Luftkompressoren, 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten, 42514300 Geräte zum Filtrieren
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: brak
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42913000 Öl-, Benzin- und Luftansaugfilter, 42913300 Ölfilter, 42124000 Teile für Pumpen, Kompressoren, Maschinen oder Motoren, 42912000 Maschinen und Geräte zum Filtrieren oder Reinigen von Flüssigkeiten, 42514300 Geräte zum Filtrieren, 42124330 Teile für Luftkompressoren
Los: LOT-0005
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Interne Kennung: Zadanie nr 23
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POZ.240.870.2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 42514310 Φίλτρα αέρα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42913000 Φίλτρα λαδιού, βενζίνης και αέρα, 42913300 Φίλτρα λαδιού, 42124000 Μέρη αντλιών, συμπιεστών, μηχανών ή κινητήρων, 42124330 Μέρη αεροσυμπιεστών, 42912000 Μηχανήματα και συσκευές διήθησης ή καθαρισμού υγρών, 42514300 Συσκευές διήθησης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Zadanie nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 1
Επιλογές:
Περιγραφή των επιλογών: brak
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: Zadanie nr 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Zadanie nr 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Zadanie nr 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 4
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 42913000 Φίλτρα λαδιού, βενζίνης και αέρα, 42913300 Φίλτρα λαδιού, 42124000 Μέρη αντλιών, συμπιεστών, μηχανών ή κινητήρων, 42912000 Μηχανήματα και συσκευές διήθησης ή καθαρισμού υγρών, 42514300 Συσκευές διήθησης, 42124330 Μέρη αεροσυμπιεστών
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Zadanie nr 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 5
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: Zadanie nr 6
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 6
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: Zadanie nr 7
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 7
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: Zadanie nr 8
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 8
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: Zadanie nr 9
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 9
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: Zadanie nr 10
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 10
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: Zadanie nr 11
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 11
Παρτίδα: LOT-0012
Τίτλος: Zadanie nr 12
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 12
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: Zadanie nr 13
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 13
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: Zadanie nr 14
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 14
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: Zadanie nr 15
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 15
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: Zadanie nr 16
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 16
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: Zadanie nr 17
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 17
Παρτίδα: LOT-0018
Τίτλος: Zadanie nr 18
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 18
Παρτίδα: LOT-0019
Τίτλος: Zadanie nr 19
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 19
Παρτίδα: LOT-0020
Τίτλος: Zadanie nr 20
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 20
Παρτίδα: LOT-0021
Τίτλος: Zadanie nr 21
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 21
Παρτίδα: LOT-0022
Τίτλος: Zadanie nr 22
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 22
Παρτίδα: LOT-0023
Τίτλος: Zadanie nr 23
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Zadanie nr 23
Internal identifier: POZ.240.870.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 42514310 Air filters
Additional classification (cpv): 42913000 Oil, petrol and air-intake filters, 42913300 Oil filters, 42124000 Parts of pumps, compressors, engines or motors, 42124330 Parts of air compressors, 42912000 Liquid filtering or purifying machinery and apparatus, 42514300 Filtering apparatus
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Zadanie nr 1
Internal identifier: Zadanie nr 1
Options:
Description of the options: brak
Lot: LOT-0002
Title: Zadanie nr 2
Internal identifier: Zadanie nr 2
Lot: LOT-0003
Title: Zadanie nr 3
Internal identifier: Zadanie nr 3
Lot: LOT-0004
Title: Zadanie nr 4
Internal identifier: Zadanie nr 4
Additional classification (cpv): 42913000 Oil, petrol and air-intake filters, 42913300 Oil filters, 42124000 Parts of pumps, compressors, engines or motors, 42912000 Liquid filtering or purifying machinery and apparatus, 42514300 Filtering apparatus, 42124330 Parts of air compressors
Lot: LOT-0005
Title: Zadanie nr 5
Internal identifier: Zadanie nr 5
Lot: LOT-0006
Title: Zadanie nr 6
Internal identifier: Zadanie nr 6
Lot: LOT-0007
Title: Zadanie nr 7
Internal identifier: Zadanie nr 7
Lot: LOT-0008
Title: Zadanie nr 8
Internal identifier: Zadanie nr 8
Lot: LOT-0009
Title: Zadanie nr 9
Internal identifier: Zadanie nr 9
Lot: LOT-0010
Title: Zadanie nr 10
Internal identifier: Zadanie nr 10
Lot: LOT-0011
Title: Zadanie nr 11
Internal identifier: Zadanie nr 11
Lot: LOT-0012
Title: Zadanie nr 12
Internal identifier: Zadanie nr 12
Lot: LOT-0013
Title: Zadanie nr 13
Internal identifier: Zadanie nr 13
Lot: LOT-0014
Title: Zadanie nr 14
Internal identifier: Zadanie nr 14
Lot: LOT-0015
Title: Zadanie nr 15
Internal identifier: Zadanie nr 15
Lot: LOT-0016
Title: Zadanie nr 16
Internal identifier: Zadanie nr 16
Lot: LOT-0017
Title: Zadanie nr 17
Internal identifier: Zadanie nr 17
Lot: LOT-0018
Title: Zadanie nr 18
Internal identifier: Zadanie nr 18
Lot: LOT-0019
Title: Zadanie nr 19
Internal identifier: Zadanie nr 19
Lot: LOT-0020
Title: Zadanie nr 20
Internal identifier: Zadanie nr 20
Lot: LOT-0021
Title: Zadanie nr 21
Internal identifier: Zadanie nr 21
Lot: LOT-0022
Title: Zadanie nr 22
Internal identifier: Zadanie nr 22
Lot: LOT-0023
Title: Zadanie nr 23
Internal identifier: Zadanie nr 23
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: POZ.240.870.2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 42514310 Filtros de aire
Clasificación adicional (cpv): 42913000 Filtros de aceite, de carburante y de entrada de aire, 42913300 Filtros de aceite, 42124000 Partes de bombas, compresores, máquinas o motores, 42124330 Partes de compresores de aire, 42912000 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar líquidos, 42514300 Aparatos de filtrado
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Zadanie nr 1
Identificador interno: Zadanie nr 1
Opciones:
Descripción de las opciones: brak
Lote: LOT-0002
Título: Zadanie nr 2
Identificador interno: Zadanie nr 2
Lote: LOT-0003
Título: Zadanie nr 3
Identificador interno: Zadanie nr 3
Lote: LOT-0004
Título: Zadanie nr 4
Identificador interno: Zadanie nr 4
Clasificación adicional (cpv): 42913000 Filtros de aceite, de carburante y de entrada de aire, 42913300 Filtros de aceite, 42124000 Partes de bombas, compresores, máquinas o motores, 42912000 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar líquidos, 42514300 Aparatos de filtrado, 42124330 Partes de compresores de aire
Lote: LOT-0005
Título: Zadanie nr 5
Identificador interno: Zadanie nr 5
Lote: LOT-0006
Título: Zadanie nr 6
Identificador interno: Zadanie nr 6
Lote: LOT-0007
Título: Zadanie nr 7
Identificador interno: Zadanie nr 7
Lote: LOT-0008
Título: Zadanie nr 8
Identificador interno: Zadanie nr 8
Lote: LOT-0009
Título: Zadanie nr 9
Identificador interno: Zadanie nr 9
Lote: LOT-0010
Título: Zadanie nr 10
Identificador interno: Zadanie nr 10
Lote: LOT-0011
Título: Zadanie nr 11
Identificador interno: Zadanie nr 11
Lote: LOT-0012
Título: Zadanie nr 12
Identificador interno: Zadanie nr 12
Lote: LOT-0013
Título: Zadanie nr 13
Identificador interno: Zadanie nr 13
Lote: LOT-0014
Título: Zadanie nr 14
Identificador interno: Zadanie nr 14
Lote: LOT-0015
Título: Zadanie nr 15
Identificador interno: Zadanie nr 15
Lote: LOT-0016
Título: Zadanie nr 16
Identificador interno: Zadanie nr 16
Lote: LOT-0017
Título: Zadanie nr 17
Identificador interno: Zadanie nr 17
Lote: LOT-0018
Título: Zadanie nr 18
Identificador interno: Zadanie nr 18
Lote: LOT-0019
Título: Zadanie nr 19
Identificador interno: Zadanie nr 19
Lote: LOT-0020
Título: Zadanie nr 20
Identificador interno: Zadanie nr 20
Lote: LOT-0021
Título: Zadanie nr 21
Identificador interno: Zadanie nr 21
Lote: LOT-0022
Título: Zadanie nr 22
Identificador interno: Zadanie nr 22
Lote: LOT-0023
Título: Zadanie nr 23
Identificador interno: Zadanie nr 23
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: POZ.240.870.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 42514310 Õhufiltrid
Täiendav liigitus (cpv): 42913000 Õli-, bensiini- ja õhufiltrid, 42913300 Õlifiltrid, 42124000 Pumpade, kompressorite, masinate või mootorite osad, 42124330 Õhukompressorite osad, 42912000 Vedelike filtreerimise või puhastamise seadmed ja aparaadid, 42514300 Filtreerimisseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Zadanie nr 1
Sisemine tunnus: Zadanie nr 1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: brak
Osa: LOT-0002
Pealkiri: Zadanie nr 2
Sisemine tunnus: Zadanie nr 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Zadanie nr 3
Sisemine tunnus: Zadanie nr 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Zadanie nr 4
Sisemine tunnus: Zadanie nr 4
Täiendav liigitus (cpv): 42913000 Õli-, bensiini- ja õhufiltrid, 42913300 Õlifiltrid, 42124000 Pumpade, kompressorite, masinate või mootorite osad, 42912000 Vedelike filtreerimise või puhastamise seadmed ja aparaadid, 42514300 Filtreerimisseadmed, 42124330 Õhukompressorite osad
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Zadanie nr 5
Sisemine tunnus: Zadanie nr 5
Osa: LOT-0006
Pealkiri: Zadanie nr 6
Sisemine tunnus: Zadanie nr 6
Osa: LOT-0007
Pealkiri: Zadanie nr 7
Sisemine tunnus: Zadanie nr 7
Osa: LOT-0008
Pealkiri: Zadanie nr 8
Sisemine tunnus: Zadanie nr 8
Osa: LOT-0009
Pealkiri: Zadanie nr 9
Sisemine tunnus: Zadanie nr 9
Osa: LOT-0010
Pealkiri: Zadanie nr 10
Sisemine tunnus: Zadanie nr 10
Osa: LOT-0011
Pealkiri: Zadanie nr 11
Sisemine tunnus: Zadanie nr 11
Osa: LOT-0012
Pealkiri: Zadanie nr 12
Sisemine tunnus: Zadanie nr 12
Osa: LOT-0013
Pealkiri: Zadanie nr 13
Sisemine tunnus: Zadanie nr 13
Osa: LOT-0014
Pealkiri: Zadanie nr 14
Sisemine tunnus: Zadanie nr 14
Osa: LOT-0015
Pealkiri: Zadanie nr 15
Sisemine tunnus: Zadanie nr 15
Osa: LOT-0016
Pealkiri: Zadanie nr 16
Sisemine tunnus: Zadanie nr 16
Osa: LOT-0017
Pealkiri: Zadanie nr 17
Sisemine tunnus: Zadanie nr 17
Osa: LOT-0018
Pealkiri: Zadanie nr 18
Sisemine tunnus: Zadanie nr 18
Osa: LOT-0019
Pealkiri: Zadanie nr 19
Sisemine tunnus: Zadanie nr 19
Osa: LOT-0020
Pealkiri: Zadanie nr 20
Sisemine tunnus: Zadanie nr 20
Osa: LOT-0021
Pealkiri: Zadanie nr 21
Sisemine tunnus: Zadanie nr 21
Osa: LOT-0022
Pealkiri: Zadanie nr 22
Sisemine tunnus: Zadanie nr 22
Osa: LOT-0023
Pealkiri: Zadanie nr 23
Sisemine tunnus: Zadanie nr 23
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: POZ.240.870.2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 42514310 Filtres à air
Nomenclature complémentaire (cpv): 42913000 Filtres à huile, filtres à essence et filtres à air, 42913300 Filtres à huile, 42124000 Pièces pour pompes, compresseurs, machines ou moteurs, 42124330 Pièces pour compresseurs d'air, 42912000 Machines et appareils de filtration ou de purification de liquides, 42514300 Appareils de filtration
Titre: Zadanie nr 1
Identifiant interne: Zadanie nr 1
Description des options: brak
Titre: Zadanie nr 2
Identifiant interne: Zadanie nr 2
Titre: Zadanie nr 3
Identifiant interne: Zadanie nr 3
Titre: Zadanie nr 4
Identifiant interne: Zadanie nr 4
Nomenclature complémentaire (cpv): 42913000 Filtres à huile, filtres à essence et filtres à air, 42913300 Filtres à huile, 42124000 Pièces pour pompes, compresseurs, machines ou moteurs, 42912000 Machines et appareils de filtration ou de purification de liquides, 42514300 Appareils de filtration, 42124330 Pièces pour compresseurs d'air
Titre: Zadanie nr 5
Identifiant interne: Zadanie nr 5
Titre: Zadanie nr 6
Identifiant interne: Zadanie nr 6
Titre: Zadanie nr 7
Identifiant interne: Zadanie nr 7
Titre: Zadanie nr 8
Identifiant interne: Zadanie nr 8
Titre: Zadanie nr 9
Identifiant interne: Zadanie nr 9
Titre: Zadanie nr 10
Identifiant interne: Zadanie nr 10
Titre: Zadanie nr 11
Identifiant interne: Zadanie nr 11
Titre: Zadanie nr 12
Identifiant interne: Zadanie nr 12
Titre: Zadanie nr 13
Identifiant interne: Zadanie nr 13
Titre: Zadanie nr 14
Identifiant interne: Zadanie nr 14
Titre: Zadanie nr 15
Identifiant interne: Zadanie nr 15
Titre: Zadanie nr 16
Identifiant interne: Zadanie nr 16
Titre: Zadanie nr 17
Identifiant interne: Zadanie nr 17
Titre: Zadanie nr 18
Identifiant interne: Zadanie nr 18
Titre: Zadanie nr 19
Identifiant interne: Zadanie nr 19
Titre: Zadanie nr 20
Identifiant interne: Zadanie nr 20
Titre: Zadanie nr 21
Identifiant interne: Zadanie nr 21
Titre: Zadanie nr 22
Identifiant interne: Zadanie nr 22
Titre: Zadanie nr 23
Identifiant interne: Zadanie nr 23
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: POZ.240.870.2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 42514310 Zračni filtri
Dodatna klasifikacija (cpv): 42913000 Filtri za ulje, benzin i usis zraka, 42913300 Uljni filtri, 42124000 Dijelovi crpki, kompresora, strojeva ili motora, 42124330 Dijelovi zračnih kompresora, 42912000 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćavanje tekućine, 42514300 Aparati za filtriranje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Zadanie nr 1
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 1
Opcije:
Opis opcija: brak
Grupa: LOT-0002
Naslov: Zadanie nr 2
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Zadanie nr 3
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: Zadanie nr 4
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 4
Dodatna klasifikacija (cpv): 42913000 Filtri za ulje, benzin i usis zraka, 42913300 Uljni filtri, 42124000 Dijelovi crpki, kompresora, strojeva ili motora, 42912000 Strojevi i aparati za filtriranje ili pročišćavanje tekućine, 42514300 Aparati za filtriranje, 42124330 Dijelovi zračnih kompresora
Grupa: LOT-0005
Naslov: Zadanie nr 5
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 5
Grupa: LOT-0006
Naslov: Zadanie nr 6
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 6
Grupa: LOT-0007
Naslov: Zadanie nr 7
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 7
Grupa: LOT-0008
Naslov: Zadanie nr 8
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 8
Grupa: LOT-0009
Naslov: Zadanie nr 9
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 9
Grupa: LOT-0010
Naslov: Zadanie nr 10
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 10
Grupa: LOT-0011
Naslov: Zadanie nr 11
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 11
Grupa: LOT-0012
Naslov: Zadanie nr 12
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 12
Grupa: LOT-0013
Naslov: Zadanie nr 13
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 13
Grupa: LOT-0014
Naslov: Zadanie nr 14
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 14
Grupa: LOT-0015
Naslov: Zadanie nr 15
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 15
Grupa: LOT-0016
Naslov: Zadanie nr 16
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 16
Grupa: LOT-0017
Naslov: Zadanie nr 17
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 17
Grupa: LOT-0018
Naslov: Zadanie nr 18
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 18
Grupa: LOT-0019
Naslov: Zadanie nr 19
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 19
Grupa: LOT-0020
Naslov: Zadanie nr 20
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 20
Grupa: LOT-0021
Naslov: Zadanie nr 21
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 21
Grupa: LOT-0022
Naslov: Zadanie nr 22
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 22
Grupa: LOT-0023
Naslov: Zadanie nr 23
Interna identifikacijska oznaka: Zadanie nr 23
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: POZ.240.870.2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 42514310 Levegőszűrők
További osztályozás (cpv): 42913000 Olaj-, benzin- és légbeszívó szűrő, 42913300 Olajszűrő, 42124000 Szivattyú-, kompresszor-, erőgép- vagy motoralkatrészek, 42124330 Légkompresszorok alkatrészei, 42912000 Folyadékszűrő és -tisztító gépek és készülék, 42514300 Szűrőberendezések
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Zadanie nr 1
Belső azonosító: Zadanie nr 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: brak
Rész: LOT-0002
Cím: Zadanie nr 2
Belső azonosító: Zadanie nr 2
Rész: LOT-0003
Cím: Zadanie nr 3
Belső azonosító: Zadanie nr 3
Rész: LOT-0004
Cím: Zadanie nr 4
Belső azonosító: Zadanie nr 4
További osztályozás (cpv): 42913000 Olaj-, benzin- és légbeszívó szűrő, 42913300 Olajszűrő, 42124000 Szivattyú-, kompresszor-, erőgép- vagy motoralkatrészek, 42912000 Folyadékszűrő és -tisztító gépek és készülék, 42514300 Szűrőberendezések, 42124330 Légkompresszorok alkatrészei
Rész: LOT-0005
Cím: Zadanie nr 5
Belső azonosító: Zadanie nr 5
Rész: LOT-0006
Cím: Zadanie nr 6
Belső azonosító: Zadanie nr 6
Rész: LOT-0007
Cím: Zadanie nr 7
Belső azonosító: Zadanie nr 7
Rész: LOT-0008
Cím: Zadanie nr 8
Belső azonosító: Zadanie nr 8
Rész: LOT-0009
Cím: Zadanie nr 9
Belső azonosító: Zadanie nr 9
Rész: LOT-0010
Cím: Zadanie nr 10
Belső azonosító: Zadanie nr 10
Rész: LOT-0011
Cím: Zadanie nr 11
Belső azonosító: Zadanie nr 11
Rész: LOT-0012
Cím: Zadanie nr 12
Belső azonosító: Zadanie nr 12
Rész: LOT-0013
Cím: Zadanie nr 13
Belső azonosító: Zadanie nr 13
Rész: LOT-0014
Cím: Zadanie nr 14
Belső azonosító: Zadanie nr 14
Rész: LOT-0015
Cím: Zadanie nr 15
Belső azonosító: Zadanie nr 15
Rész: LOT-0016
Cím: Zadanie nr 16
Belső azonosító: Zadanie nr 16
Rész: LOT-0017
Cím: Zadanie nr 17
Belső azonosító: Zadanie nr 17
Rész: LOT-0018
Cím: Zadanie nr 18
Belső azonosító: Zadanie nr 18
Rész: LOT-0019
Cím: Zadanie nr 19
Belső azonosító: Zadanie nr 19
Rész: LOT-0020
Cím: Zadanie nr 20
Belső azonosító: Zadanie nr 20
Rész: LOT-0021
Cím: Zadanie nr 21
Belső azonosító: Zadanie nr 21
Rész: LOT-0022
Cím: Zadanie nr 22
Belső azonosító: Zadanie nr 22
Rész: LOT-0023
Cím: Zadanie nr 23
Belső azonosító: Zadanie nr 23
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: POZ.240.870.2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 42514310 Filtri per aria
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42913000 Filtri dell'olio, dell'aria e della benzina, 42913300 Filtri dell'olio, 42124000 Parti di pompe, compressori, macchine e motori, 42124330 Parti di compressori pneumatici, 42912000 Macchinari e apparecchi di filtraggio o purificazione di liquidi, 42514300 Apparecchi di filtraggio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Zadanie nr 1
Identificativo interno: Zadanie nr 1
Opzioni:
Descrizione delle opzioni: brak
Lotto: LOT-0002
Titolo: Zadanie nr 2
Identificativo interno: Zadanie nr 2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Zadanie nr 3
Identificativo interno: Zadanie nr 3
Lotto: LOT-0004
Titolo: Zadanie nr 4
Identificativo interno: Zadanie nr 4
Classificazione aggiuntiva (cpv): 42913000 Filtri dell'olio, dell'aria e della benzina, 42913300 Filtri dell'olio, 42124000 Parti di pompe, compressori, macchine e motori, 42912000 Macchinari e apparecchi di filtraggio o purificazione di liquidi, 42514300 Apparecchi di filtraggio, 42124330 Parti di compressori pneumatici
Lotto: LOT-0005
Titolo: Zadanie nr 5
Identificativo interno: Zadanie nr 5
Lotto: LOT-0006
Titolo: Zadanie nr 6
Identificativo interno: Zadanie nr 6
Lotto: LOT-0007
Titolo: Zadanie nr 7
Identificativo interno: Zadanie nr 7
Lotto: LOT-0008
Titolo: Zadanie nr 8
Identificativo interno: Zadanie nr 8
Lotto: LOT-0009
Titolo: Zadanie nr 9
Identificativo interno: Zadanie nr 9
Lotto: LOT-0010
Titolo: Zadanie nr 10
Identificativo interno: Zadanie nr 10
Lotto: LOT-0011
Titolo: Zadanie nr 11
Identificativo interno: Zadanie nr 11
Lotto: LOT-0012
Titolo: Zadanie nr 12
Identificativo interno: Zadanie nr 12
Lotto: LOT-0013
Titolo: Zadanie nr 13
Identificativo interno: Zadanie nr 13
Lotto: LOT-0014
Titolo: Zadanie nr 14
Identificativo interno: Zadanie nr 14
Lotto: LOT-0015
Titolo: Zadanie nr 15
Identificativo interno: Zadanie nr 15
Lotto: LOT-0016
Titolo: Zadanie nr 16
Identificativo interno: Zadanie nr 16
Lotto: LOT-0017
Titolo: Zadanie nr 17
Identificativo interno: Zadanie nr 17
Lotto: LOT-0018
Titolo: Zadanie nr 18
Identificativo interno: Zadanie nr 18
Lotto: LOT-0019
Titolo: Zadanie nr 19
Identificativo interno: Zadanie nr 19
Lotto: LOT-0020
Titolo: Zadanie nr 20
Identificativo interno: Zadanie nr 20
Lotto: LOT-0021
Titolo: Zadanie nr 21
Identificativo interno: Zadanie nr 21
Lotto: LOT-0022
Titolo: Zadanie nr 22
Identificativo interno: Zadanie nr 22
Lotto: LOT-0023
Titolo: Zadanie nr 23
Identificativo interno: Zadanie nr 23
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: POZ.240.870.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 42514310 Gaisa filtri
Papildu klasifikācija (cpv): 42913000 Eļļas, degvielas un gaisa sūkņu filtri, 42913300 Eļļas filtri, 42124000 Sūkņu, kompresoru, dzinēju vai motoru detaļas, 42124330 Gaisa kompresoru detaļas, 42912000 Šķidrumu filtrēšanas vai attīrīšanas ierīces un aparāti, 42514300 Filtrācijas aparāti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Zadanie nr 1
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 1
Iespējas:
Opciju apraksts: brak
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: Zadanie nr 2
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Zadanie nr 3
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Zadanie nr 4
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 4
Papildu klasifikācija (cpv): 42913000 Eļļas, degvielas un gaisa sūkņu filtri, 42913300 Eļļas filtri, 42124000 Sūkņu, kompresoru, dzinēju vai motoru detaļas, 42912000 Šķidrumu filtrēšanas vai attīrīšanas ierīces un aparāti, 42514300 Filtrācijas aparāti, 42124330 Gaisa kompresoru detaļas
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Zadanie nr 5
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 5
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: Zadanie nr 6
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 6
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: Zadanie nr 7
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 7
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: Zadanie nr 8
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 8
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: Zadanie nr 9
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 9
Daļa: LOT-0010
Nosaukums: Zadanie nr 10
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 10
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: Zadanie nr 11
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 11
Daļa: LOT-0012
Nosaukums: Zadanie nr 12
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 12
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: Zadanie nr 13
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 13
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: Zadanie nr 14
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 14
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: Zadanie nr 15
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 15
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: Zadanie nr 16
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 16
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: Zadanie nr 17
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 17
Daļa: LOT-0018
Nosaukums: Zadanie nr 18
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 18
Daļa: LOT-0019
Nosaukums: Zadanie nr 19
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 19
Daļa: LOT-0020
Nosaukums: Zadanie nr 20
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 20
Daļa: LOT-0021
Nosaukums: Zadanie nr 21
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 21
Daļa: LOT-0022
Nosaukums: Zadanie nr 22
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 22
Daļa: LOT-0023
Nosaukums: Zadanie nr 23
Iekšējais identifikators: Zadanie nr 23
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: POZ.240.870.2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 42514310 Filtraturi ta' l-arja
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42913000 Filtri taż-żejt, petrol u tad-dħul ta' l-arja, 42913300 Filtri taż-żejt, 42124000 Partijiet tal-pompi, kompressuri, magni jew muturi, 42124330 Partijiet tal-kompressuri ta' l-arja, 42912000 Makkinarju u apparat għall-iffiltrar u l-ippurifikar tal-likwidi, 42514300 Apparat ta' l-iffiltrar
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Zadanie nr 1
Identifikatur intern: Zadanie nr 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: brak
Lott: LOT-0002
Titlu: Zadanie nr 2
Identifikatur intern: Zadanie nr 2
Lott: LOT-0003
Titlu: Zadanie nr 3
Identifikatur intern: Zadanie nr 3
Lott: LOT-0004
Titlu: Zadanie nr 4
Identifikatur intern: Zadanie nr 4
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 42913000 Filtri taż-żejt, petrol u tad-dħul ta' l-arja, 42913300 Filtri taż-żejt, 42124000 Partijiet tal-pompi, kompressuri, magni jew muturi, 42912000 Makkinarju u apparat għall-iffiltrar u l-ippurifikar tal-likwidi, 42514300 Apparat ta' l-iffiltrar, 42124330 Partijiet tal-kompressuri ta' l-arja
Lott: LOT-0005
Titlu: Zadanie nr 5
Identifikatur intern: Zadanie nr 5
Lott: LOT-0006
Titlu: Zadanie nr 6
Identifikatur intern: Zadanie nr 6
Lott: LOT-0007
Titlu: Zadanie nr 7
Identifikatur intern: Zadanie nr 7
Lott: LOT-0008
Titlu: Zadanie nr 8
Identifikatur intern: Zadanie nr 8
Lott: LOT-0009
Titlu: Zadanie nr 9
Identifikatur intern: Zadanie nr 9
Lott: LOT-0010
Titlu: Zadanie nr 10
Identifikatur intern: Zadanie nr 10
Lott: LOT-0011
Titlu: Zadanie nr 11
Identifikatur intern: Zadanie nr 11
Lott: LOT-0012
Titlu: Zadanie nr 12
Identifikatur intern: Zadanie nr 12
Lott: LOT-0013
Titlu: Zadanie nr 13
Identifikatur intern: Zadanie nr 13
Lott: LOT-0014
Titlu: Zadanie nr 14
Identifikatur intern: Zadanie nr 14
Lott: LOT-0015
Titlu: Zadanie nr 15
Identifikatur intern: Zadanie nr 15
Lott: LOT-0016
Titlu: Zadanie nr 16
Identifikatur intern: Zadanie nr 16
Lott: LOT-0017
Titlu: Zadanie nr 17
Identifikatur intern: Zadanie nr 17
Lott: LOT-0018
Titlu: Zadanie nr 18
Identifikatur intern: Zadanie nr 18
Lott: LOT-0019
Titlu: Zadanie nr 19
Identifikatur intern: Zadanie nr 19
Lott: LOT-0020
Titlu: Zadanie nr 20
Identifikatur intern: Zadanie nr 20
Lott: LOT-0021
Titlu: Zadanie nr 21
Identifikatur intern: Zadanie nr 21
Lott: LOT-0022
Titlu: Zadanie nr 22
Identifikatur intern: Zadanie nr 22
Lott: LOT-0023
Titlu: Zadanie nr 23
Identifikatur intern: Zadanie nr 23
Wewnętrzny identyfikator: POZ.240.870.2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 42514310 Filtry powietrza
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42913000 Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza, 42913300 Filtry oleju, 42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników, 42124330 Części sprężarek powietrza, 42912000 Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania cieczy, 42514300 Aparatura filtrująca
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Zadanie nr 1
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 1
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: Zadanie nr 2
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 2
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: Zadanie nr 3
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 3
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: Zadanie nr 4
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 4
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 42913000 Filtry wlotu oleju, paliwa i powietrza, 42913300 Filtry oleju, 42124000 Części pomp, sprężarek, generatorów mocy lub silników, 42912000 Maszyny i aparatura do filtrowania lub oczyszczania cieczy, 42514300 Aparatura filtrująca, 42124330 Części sprężarek powietrza
Część zamówienia: LOT-0005
Tytuł: Zadanie nr 5
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 5
Część zamówienia: LOT-0006
Tytuł: Zadanie nr 6
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 6
Część zamówienia: LOT-0007
Tytuł: Zadanie nr 7
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 7
Część zamówienia: LOT-0008
Tytuł: Zadanie nr 8
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 8
Część zamówienia: LOT-0009
Tytuł: Zadanie nr 9
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 9
Część zamówienia: LOT-0010
Tytuł: Zadanie nr 10
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 10
Część zamówienia: LOT-0011
Tytuł: Zadanie nr 11
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 11
Część zamówienia: LOT-0012
Tytuł: Zadanie nr 12
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 12
Część zamówienia: LOT-0013
Tytuł: Zadanie nr 13
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 13
Część zamówienia: LOT-0014
Tytuł: Zadanie nr 14
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 14
Część zamówienia: LOT-0015
Tytuł: Zadanie nr 15
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 15
Część zamówienia: LOT-0016
Tytuł: Zadanie nr 16
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 16
Część zamówienia: LOT-0017
Tytuł: Zadanie nr 17
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 17
Część zamówienia: LOT-0018
Tytuł: Zadanie nr 18
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 18
Część zamówienia: LOT-0019
Tytuł: Zadanie nr 19
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 19
Część zamówienia: LOT-0020
Tytuł: Zadanie nr 20
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 20
Część zamówienia: LOT-0021
Tytuł: Zadanie nr 21
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 21
Część zamówienia: LOT-0022
Tytuł: Zadanie nr 22
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 22
Część zamówienia: LOT-0023
Tytuł: Zadanie nr 23
Wewnętrzny identyfikator: Zadanie nr 23
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 42514310 Filtros de ar
Classificação adicional (cpv): 42913000 Filtros para óleo, gasolina e entrada de ar, 42913300 Filtros para óleo, 42124000 Peças para bombas, compressores e motores, 42124330 Peças para compressores de ar, 42912000 Máquinas e aparelhos para filtrar ou depurar líquidos, 42514300 Aparelhos de filtragem
Opções:
Descrição das opções: brak
Classificação adicional (cpv): 42913000 Filtros para óleo, gasolina e entrada de ar, 42913300 Filtros para óleo, 42124000 Peças para bombas, compressores e motores, 42912000 Máquinas e aparelhos para filtrar ou depurar líquidos, 42514300 Aparelhos de filtragem, 42124330 Peças para compressores de ar
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: POZ.240.870.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 42514310 Vzduchové filtre
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42913000 Olejové, benzínové a nasávacie vzduchové filtre, 42913300 Olejové filtre, 42124000 Časti čerpadiel, kompresorov, strojov a motorov, 42124330 Časti vzduchových kompresorov, 42912000 Stroje a prístroje na filtráciu alebo čistenie kvapalín, 42514300 Filtračné prístroje
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Zadanie nr 1
Interný identifikátor: Zadanie nr 1
Časť: LOT-0002
Názov: Zadanie nr 2
Interný identifikátor: Zadanie nr 2
Časť: LOT-0003
Názov: Zadanie nr 3
Interný identifikátor: Zadanie nr 3
Časť: LOT-0004
Názov: Zadanie nr 4
Interný identifikátor: Zadanie nr 4
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 42913000 Olejové, benzínové a nasávacie vzduchové filtre, 42913300 Olejové filtre, 42124000 Časti čerpadiel, kompresorov, strojov a motorov, 42912000 Stroje a prístroje na filtráciu alebo čistenie kvapalín, 42514300 Filtračné prístroje, 42124330 Časti vzduchových kompresorov
Časť: LOT-0005
Názov: Zadanie nr 5
Interný identifikátor: Zadanie nr 5
Časť: LOT-0006
Názov: Zadanie nr 6
Interný identifikátor: Zadanie nr 6
Časť: LOT-0007
Názov: Zadanie nr 7
Interný identifikátor: Zadanie nr 7
Časť: LOT-0008
Názov: Zadanie nr 8
Interný identifikátor: Zadanie nr 8
Časť: LOT-0009
Názov: Zadanie nr 9
Interný identifikátor: Zadanie nr 9
Časť: LOT-0010
Názov: Zadanie nr 10
Interný identifikátor: Zadanie nr 10
Časť: LOT-0011
Názov: Zadanie nr 11
Interný identifikátor: Zadanie nr 11
Časť: LOT-0012
Názov: Zadanie nr 12
Interný identifikátor: Zadanie nr 12
Časť: LOT-0013
Názov: Zadanie nr 13
Interný identifikátor: Zadanie nr 13
Časť: LOT-0014
Názov: Zadanie nr 14
Interný identifikátor: Zadanie nr 14
Časť: LOT-0015
Názov: Zadanie nr 15
Interný identifikátor: Zadanie nr 15
Časť: LOT-0016
Názov: Zadanie nr 16
Interný identifikátor: Zadanie nr 16
Časť: LOT-0017
Názov: Zadanie nr 17
Interný identifikátor: Zadanie nr 17
Časť: LOT-0018
Názov: Zadanie nr 18
Interný identifikátor: Zadanie nr 18
Časť: LOT-0019
Názov: Zadanie nr 19
Interný identifikátor: Zadanie nr 19
Časť: LOT-0020
Názov: Zadanie nr 20
Interný identifikátor: Zadanie nr 20
Časť: LOT-0021
Názov: Zadanie nr 21
Interný identifikátor: Zadanie nr 21
Časť: LOT-0022
Názov: Zadanie nr 22
Interný identifikátor: Zadanie nr 22
Časť: LOT-0023
Názov: Zadanie nr 23
Interný identifikátor: Zadanie nr 23
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: POZ.240.870.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare klassificering (cpv): 42913000 Olje-, bensin- och luftintagsfilter till dieselmotorer, 42913300 Oljefilter, 42124000 Delar till pumpar, kompressorer eller motorer, 42124330 Delar till luftkompressorer, 42912000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vätskor, 42514300 Filtreringsapparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Zadanie nr 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: brak
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: Zadanie nr 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: Zadanie nr 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: Zadanie nr 4
Ytterligare klassificering (cpv): 42913000 Olje-, bensin- och luftintagsfilter till dieselmotorer, 42913300 Oljefilter, 42124000 Delar till pumpar, kompressorer eller motorer, 42912000 Maskiner och apparater för filtrering eller rening av vätskor, 42514300 Filtreringsapparater, 42124330 Delar till luftkompressorer
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: Zadanie nr 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: Zadanie nr 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: Zadanie nr 7
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: Zadanie nr 8
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: Zadanie nr 9
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: Zadanie nr 10
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: Zadanie nr 11
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: Zadanie nr 12
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: Zadanie nr 13
Del (anbudsområde): LOT-0014
Intern identifierare: Zadanie nr 14
Del (anbudsområde): LOT-0015
Intern identifierare: Zadanie nr 15
Del (anbudsområde): LOT-0016
Intern identifierare: Zadanie nr 16
Del (anbudsområde): LOT-0017
Intern identifierare: Zadanie nr 17
Del (anbudsområde): LOT-0018
Intern identifierare: Zadanie nr 18
Del (anbudsområde): LOT-0019
Intern identifierare: Zadanie nr 19
Del (anbudsområde): LOT-0020
Intern identifierare: Zadanie nr 20
Del (anbudsområde): LOT-0021
Intern identifierare: Zadanie nr 21
Del (anbudsområde): LOT-0022
Intern identifierare: Zadanie nr 22
Del (anbudsområde): LOT-0023
Intern identifierare: Zadanie nr 23